صفحه 6 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 407
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    سلام دوستان..من تازه با سایتتون آشنا شدم...اما به دلیل پراکنده بودن مطالب یکم گیج شدم!!!!!
    ممنون میشم کمکم کنیین چون واقعا گیج شدم..
    اول از همه اینو بگم که من مدتی زیادی هست که آکواریم آب شیرین دارم..ولی زیاد با اصطلاحات آشنا نیستم!!!! و حالا میخوام آب شور به کمک شما دوستان راه بندازم.....اما اطلاعاتم کمه!!!!...فقط اینو میدونم واسه اب شور باید به جز تانک...سامپ هم باشه...که بلدم نیستم سامپ بسازم!!!......حالا سوال اولم اینه که
    1.تجهیزات اصلی اب شور دقیق چی هستن؟؟؟...مثلا اینو میدونم باید اسکیمر باشه...اما دقیق نمیدونم اسکیمر چی هست...وبا چه قدرتش به درد من میخوره!!!! ابعاد من 120 در 35 در 65 هست....حدودا 750 لیتر هست!!!! هر کدوم رو که گفتین بگین واسه چی هست.....مثلا نمیدونم مدیا اصلا چی هست چه شکلیه!!!!
    2. بعد از این که با تجهیزات ااصلی اشنام کردین....میخوام بدونم که ایا برای وصل شدن سامپ به تانک اصلی حتما باید شیشه رو سوراخ کرد؟؟؟؟ که مثلا مشکل سرریزی حل بشه!!!!!
    در کل به نظرتون من میتونم با کمک شما اب شور راه بندازم؟؟؟؟ چون واقعا کسی از فروشنده هم درست جواب نمیده..حتام باید کلی هزینه دست مزد بدم!

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadj نمایش پست ها
    سلام دوستان..من تازه با سایتتون آشنا شدم...اما به دلیل پراکنده بودن مطالب یکم گیج شدم!!!!!
    ممنون میشم کمکم کنیین چون واقعا گیج شدم..
    اول از همه اینو بگم که من مدتی زیادی هست که آکواریم آب شیرین دارم..ولی زیاد با اصطلاحات آشنا نیستم!!!! و حالا میخوام آب شور به کمک شما دوستان راه بندازم.....اما اطلاعاتم کمه!!!!...فقط اینو میدونم واسه اب شور باید به جز تانک...سامپ هم باشه...که بلدم نیستم سامپ بسازم!!!......حالا سوال اولم اینه که
    1.تجهیزات اصلی اب شور دقیق چی هستن؟؟؟...مثلا اینو میدونم باید اسکیمر باشه...اما دقیق نمیدونم اسکیمر چی هست...وبا چه قدرتش به درد من میخوره!!!! ابعاد من 120 در 35 در 65 هست....حدودا 750 لیتر هست!!!! هر کدوم رو که گفتین بگین واسه چی هست.....مثلا نمیدونم مدیا اصلا چی هست چه شکلیه!!!!
    2. بعد از این که با تجهیزات ااصلی اشنام کردین....میخوام بدونم که ایا برای وصل شدن سامپ به تانک اصلی حتما باید شیشه رو سوراخ کرد؟؟؟؟ که مثلا مشکل سرریزی حل بشه!!!!!
    در کل به نظرتون من میتونم با کمک شما اب شور راه بندازم؟؟؟؟ چون واقعا کسی از فروشنده هم درست جواب نمیده..حتام باید کلی هزینه دست مزد بدم!
    سلام
    به فروم خوش اومدین
    تجهیزات اصلی واتر پمپ اسکیمر مدیا ننور هست که بسته به لیتراژ و ... باید خریده بشه
    در ضمن شما اگر کامل لب به لب تانکو پر کنید میشه 273 لیتر نه 750 لیتر!
    مدیا چند شکل داره مثلا نخودی که همون خرده های مرجانه یا کارخانه ای ها مثل میکرو مک سیپوراکس یا.... که کارشون اینه که میشن محلی برای تشکیل باکتری .
    بهترین روش سوراخ کردن شیشه هست و زدن اورفلو که کمترین ریسکم داره
    در ضمن با مطالعه و سوالو جواب در این فروم میتونید تانک شور بزنید همون کاری که منم کردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    مرسی دوست عزیز.....طولش 1.20....عرض 35...و اتفاع65
    ددوست عزیز یعنی حتما باید شیشه بریده بشه...من این آکواریم رو نمیشه جابجا کنم!!!!...میشه وقتی خونه نیستم..دستگاه رو خاموش کنم...یا از طرقه شیر بسته بشه یا نه!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    الان حدودا چند روزی هست که مطالب سایتو دارم میخونم....اما متاسفانه مطالب پراکنده اس!!!!! مثلا یه روز پیشه داشتم مطالب طریقه ساختن سامپ رو میخوندم...اینقدر نوع های مختلفی گفته شد..اونم به صورت نا منظم نمیدونم اصلاا چی شد!!!!
    لطف دوستان اینجا رو فراموش نمیکنم...که منو راهنماییی بکنن

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    مرسی دوست عزیز.....طولش 1.20....عرض 35...و اتفاع65
    ددوست عزیز یعنی حتما باید شیشه بریده بشه...من این آکواریم رو نمیشه جابجا کنم!!!!...میشه وقتی خونه نیستم..دستگاه رو خاموش کنم...یا از طرقه شیر بسته بشه یا نه!!!
    دوست عزیز بهترین روش برایه انتقال اب زدن اورفلو هست و نیازی به بریدن شیشه نیست و با یه مته شیشه به راحتی اکواریومو سوراخ می کنید
    http://www.parsipet.ir/forum/f731/%D...8%D9%85-10271/
    الان حدودا چند روزی هست که مطالب سایتو دارم میخونم....اما متاسفانه مطالب پراکنده اس!!!!! مثلا یه روز پیشه داشتم مطالب طریقه ساختن سامپ رو میخوندم...اینقدر نوع های مختلفی گفته شد..اونم به صورت نا منظم نمیدونم اصلاا چی شد!!!!
    لطف دوستان اینجا رو فراموش نمیکنم...که منو راهنماییی بکنن
    برایه فهمیدن کارایی ساخت اون برید تو قسمت سیستم هایه فیلتراسیون و بخش تجهیزات اکواریوم هایه ابشورم کل وسایل رو نوشته و توضیح داده
    وسایل لازم جهت راه انداازی آکواریومهای آب شور
    سیستم های فیلتراسیون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عنتر
    شماره عضویت
    8598
    مرسی دوست عزیز پس من فردا میرم مته بگیرم......:شیشه سمت راست....رو سوراخ میکنم...یا میشکنه یا ردیف میشه....خبرشو مید!!

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    مرسی دوست عزیز پس من فردا میرم مته بگیرم......:شیشه سمت راست....رو سوراخ میکنم...یا میشکنه یا ردیف میشه....خبرشو مید!!
    این تاپیکو بخون اگه سوالی هم برات پیش اومد همونجا بپرس
    http://www.parsipet.ir/forum/f731/%D...verflow-10287/

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029

2

تانک من راه افتاد دم همتون گرم

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط nvid-a نمایش پست ها
    تانک من راه افتاد دم همتون گرم
    مبارکه ولی ایکاش یه فکری به حال میزش میکردی نوید جان من که استرس دارم!

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    8029
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    مبارکه ولی ایکاش یه فکری به حال میزش میکردی نوید جان من که استرس دارم!
    مهدی کردم دادا خدا بگم چیکارت کنه همین که گفتی دودل شدم میزم ردیف کردم هرچقدر زنگ زدم بر نداشتی بعدشم من گوشی همرام نبود که جواب بدم عکسهارو میزارم الان

صفحه 6 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)