صفحه 34 از 1238 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253841345341034 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 12376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    سلام دوستان ...آرام یه صداهای تو گلویی در می یاره(چند روزی هست)اون صداهای بلندی که بعضی وقتا در می اورد رو دیگه در نمی یاره.جالب اینه که وقتی صدای ضبط شده ام رو براش می زارم اونم شروع می کنه به یه صداهایی در اوردن گلوشو پف می ده یه چیزایی می گه...
    می خواستم بدونم چرا وقته تمرین صدا در می یاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا کار کردن باهاش اون موقع تاثیر داره؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستان ...آرام یه صداهای تو گلویی در می یاره(چند روزی هست)اون صداهای بلندی که بعضی وقتا در می اورد رو دیگه در نمی یاره.جالب اینه که وقتی صدای ضبط شده ام رو براش می زارم اونم شروع می کنه به یه صداهایی در اوردن گلوشو پف می ده یه چیزایی می گه...
    می خواستم بدونم چرا وقته تمرین صدا در می یاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا کار کردن باهاش اون موقع تاثیر داره؟

آرام جان این صدا ها طبیعیه اما اگه خیلی غیر عادی به نظر میاد بیشتر توضیح بده
    اما راجع به تمرین ببین باید وقتی تمرین کنی که دقت داره!
    ببین کی آرومه اون موقع کار کن حتی شنیدم می گن زمانی که کاور یا پارچه رو قفسه کار کنید که خاکستری متمرکز باشه رو صدا نه چیز دیگه !!!
    درستیش دیگه به تشخیص دوستان
    موفق باشی
    ویرایش توسط EMPEROR : 16th June 2010 در ساعت 12:58 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    با سلام خدمت همه دوستان وطوطی دوستان عزیز.
    ولی خودمونیما خوب سرگرمیم با این طوطیا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    برای همینه که می گن نگهداری حیوان خانگی باعث افزایش عمر می شه....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از دوستان عزیز
    اون مقاله مربوط به دکتر محترم آقای مقدم بود بنده چون شخصا استفاده کردم و مشکلم کاملا حل شد قرار دادم که مشکلات مشابه حل شه

دوستان میشه از روش هایی که برای به حرف آوردن استفاده کردن و جواب گرفتن بگید؟

جان پیشنهاد شما همون روش ضبط کردنه؟ اگه لطف کنید و راجع به زمان و دفعات بگید ممنون میشم!

بهترین روش صحبت کردن رخ به رخ با طوطیه....طوطی علاوه بر شنیدن صدای شما تک تک حرکات صورت شما رو به خاطرمیسپره....لبخند و اخم و ....
    صدای ضبط شده بعد از چند دقیقه برای طوطی عادی میشه و دیگه بهش توجه نمیکنه.اگر قضد دارید از صدای ضبط شده استفاده کنید باید تو فواصل مشخص کلمات مختلفی رو ضبط و پخش کنید.یعنی مثلا اگر 5 دقیقه چند کلمه خاص رو از طریق ضبط صوت شنید بهتره 15 دقیقه پخش قطع بشه و بعد از اون کلماتی متفاوت با دفعه قبل پخش بشه

بهترین روش برای آموزش طوطی بدون حضور صاحب طوطی استفاده از فیلم شما در حالت صحبت کردن با دوربینه!!طوطی تصاویر پخش شده توسط lcd رو دقیقا همونجوری میبینه که انسان میبینه.بنا بر این میتونه تصویر شما رو تو lcd ببینه و شما رو بشناسه.در واقع با این کار پرنده فکر میکنه شما دارید رخ به رخ باهاش صحبت میکنید

معمولا سر و صدا کاسکو رو به وجد میاره و شروع میکنه به در آوردن صدا های مختلف!!شما وقتی آهنگ هم میزارید این اتفاق میفته

بابک آژیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    این که با این طوطی ها سرگرمیم خیلی عالی است بهتر از اینه که با چیزایه دیگه سرگرم باشیم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    درسته زندگی که فقط خوردن و خوابیدن نیست
    زندگی به عشقه عشق ما هم این موجودات زیبان

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    اقا سر میده باهام رفیق هست اما روی دستم نمیاد میترسه از روی دست اومدن میارمش روی چوب بعد از قفسش دورش میکنم بعد ساعدمو نزدیک پاش میکنم تا میاد روی دستم اما بدون این کار به هیچ وجه نمیاد در واقع میترسه و هی عقب عقب میره.
    درست ميشه استاد عجله نكن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    البته همین الان آوردمش روی دستم نپرید سریع دوباره آوردمش روی چوب و بردمش سمت قفسش و یک بادوم زمینی بهش دادم.
    شما از اين به بعد سعي كن كه مستقيم از روي قفس يا توي قفس بياد روي دستت و مستقيم هم از روي دستت بره روي قفس يا روي چوب نشيمن داخل قفس.....يعي كن اون چوب واسطه رو يواش يواش حذف كني.
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از دوستان عزیز
    اون مقاله مربوط به دکتر محترم آقای مقدم بود بنده چون شخصا استفاده کردم و مشکلم کاملا حل شد قرار دادم که مشکلات مشابه حل شه

دوستان میشه از روش هایی که برای به حرف آوردن استفاده کردن و جواب گرفتن بگید؟

جان پیشنهاد شما همون روش ضبط کردنه؟ اگه لطف کنید و راجع به زمان و دفعات بگید ممنون میشم!
    آقا ديگه كم لطفي نكن.....اگر حرفي رو از قول من ميزني لطفا كامل بگو نه ناقص.....روش من براي تمرين به حرف آوردن كاسكو فقط ضبط صدا نيست....يه نگاهي به صفحات قبل بنداز ببين من فقط گفتم صدا رو بايد ضبط كرد؟......خير....گفتم هم با روش ضبط صدا و مهمتر از اون با روش رخ به رخ و تكرار كلمات در منزل....چگونگي تكرار كلمات رو هم قبلا همينجا گفتم...در ضمن ما در تالار طوطي سانان يك تاپيك داريم به نام تمرين صحبت با طوطي لطفا اون رو هم بخونيد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوست خوبم زیاد به این صدا ها حساس نباش این ممکنه برای این باشه که خجالتش از شما ریخته..

در مورد کارکردن هم شما هر موقع کار کنی تاثیر داره اما اگه شب ها باشه بهتر جواب میده و یک جایی هم باشه که حواسش زیاد پرت نشه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    222
    سلام دوستان

1 ماه میگذره کاسکو من خونست تا 10 روز بیش از من غذا میگرفت بدون غر زدن کنارش میتونستم بشینم و استرس نداشت متاسفانه از وقتی که سعی کردم به سرش نزدیک بشم شدیدا از من میترسه طوری که کنارش بشینم بشت هم غر میزنه و بتابی میکنه در حالی که با تمام افراد خانواده خیلی خوبه و غر نمیزنه
    من 2 بار هر 2 روز یک بار حمومش کردم ولی انگار نه انگار و هنوزم من از اون ور اتاق بلند میشم اینم سیخ میشه و میترسه !!!!
    ممنون میشم کمکم کنید که چیکار کنم ؟؟

صفحه 34 از 1238 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253841345341034 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)