صفحه 95 از 102 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 941 به 950 از 1017
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیf.v نمایش پست ها
    سلام محمد جان ممنون از راهنمایی اما ی نکته ای هست اینکه مگر پارامتر های شیمیایی اب گویای همه چیز نیست من پارامتر ها رو میگم شما قضاوت کن که چطور در نهایت به نور مشکوک شدم امونیاک و نیتریت صفر نیترات بین صفر تا پنج فوسفات صفر کی هاش روی هشت قطره رنگش عوض شد تمامی تست ها با تستر api گرفته شده در مورد اسکیمر خودش چینیه و بدون کلکی که من بهش زدم خوب کار نمیکرد ولی با اضافه کردن ی پمپ هوا هوا رو به صورت مصنوعی بهش رسوندم و با تعجب دیدم درست مثل اسکیمرهای چند صد هزار تومانی شروع کرد به کف کردن و جمع کردن مواد ضاعد به رنگ قهوه ای تیره ی موج ساز سوبو 300 و ی پمپ اب برای اب اکواریوم به حجم 8000 لیتر در ساعت حالا اگر شما هم مثل بنده با این اوصاف به نور شک داری اگر ممکنه راهنمایی کن که بدونم ی قاب خوب برای دوتا متال صدو پنجاه و دوتا اکتنیک تقریبا چنده البته بدون لامپ ابعاد تانک هم 150*50*80 ارتفاع هست که حجم ابگیری 60سانت هستش ببخشید که طولانی شد.
    سلام با سپاس
    اینجا شماهم به من بگید آیا تستری تا حالا ساخته شده که میزان مواد آلی و پروتئینی محلول در آب رو نشان بده یا اگه هست استفاده کردید تا این نظریه رو قبول یا رد کنه که اسکیمر تقویت شده و الان هیچ مشکلی نداره؟!
    جریان آب تون هم که خوبه و الان به نور شک دارید همین نورو برای چند مدت روی یه تانک دیگه قرار بدید ببینید واقعا تقصیر از اونه یا خیر
    اما ارتفاع تانک شما زیاده حتما باید از LED استفاده کنید یا میتونید با متال ترکیب کنید. قیمت هم فروشگاه پارسی پت داره سر بزنید بسیار مارک های معتبری داره
    درخدمتم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18709
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.G نمایش پست ها
    سلام با سپاس
    اینجا شماهم به من بگید آیا تستری تا حالا ساخته شده که میزان مواد آلی و پروتئینی محلول در آب رو نشان بده یا اگه هست استفاده کردید تا این نظریه رو قبول یا رد کنه که اسکیمر تقویت شده و الان هیچ مشکلی نداره؟!
    جریان آب تون هم که خوبه و الان به نور شک دارید همین نورو برای چند مدت روی یه تانک دیگه قرار بدید ببینید واقعا تقصیر از اونه یا خیر
    اما ارتفاع تانک شما زیاده حتما باید از LED استفاده کنید یا میتونید با متال ترکیب کنید. قیمت هم فروشگاه پارسی پت داره سر بزنید بسیار مارک های معتبری داره
    درخدمتم.
    سلام محمد جان بله درسته حق با شماست ممکنه از اسکیمر باشه من علت رد کردن مشکل از جانب اسکیمر رو این میدونم که اسکیمر بنده تمام مدت روشن نیست و وقتی هم که روشن میشه اینقدر ضایعات غلیظ جمع میکنه که هم اکواریوم ابش شفاف میشه هم دیگه اسکیمر کف نمیکنه اما بنده امروز از دلف ایران ی اسکیمر مناسب با پمپ با توان 6000 لیتر قیمت گرفتم تا تهیه کنم شاید مشکلم از نور نباشه فروشنده میگفت ی سیستم ال ای دی مناسب برای ابعاد تانک بنده اسمبل میکنه با قیمت تقریبی 900000 تومان و ضمانت میکنه جوابگوی همه جور ریف هم باشه و اگر نبود پس میگیره و روی تانک های خودشم نسب بود و ی موضوع خارج از بحث هم بگم اینکه میگفت چند نوع محلول به همراه پمپ از ترکیه وارد کردن که خودشون هم چند ماهی روی تانک های مغازه تست کردن و با بکار گیری این محصولاتشون سامپ به طور کامل از سیستم اب شور حذف میشه چنان که خودشون حذف کردن و جواب گرفتن اون پمپ دوزینگ مناسبی از چند محلول رو اوتوماتیک به تانک اصلی وارد میکنه و از سیستم اب شور فقط تانک اصلی و نور و این پمپ و اسکیمر باقی خواهد ماند و اینکه میگفت چند وقت دیگه ی همایش تو برج میلاد برگزار میکنه با شرکت تولید کننده این محصول ترک و اکثر مدعیان اب شور تهران ببخشید فقط محض اطلاع بود میدونم از بحث خارج شدم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    سلام محمد جان بله درسته حق با شماست ممکنه از اسکیمر باشه من علت رد کردن مشکل از جانب اسکیمر رو این میدونم که اسکیمر بنده تمام مدت روشن نیست و وقتی هم که روشن میشه اینقدر ضایعات غلیظ جمع میکنه که هم اکواریوم ابش شفاف میشه هم دیگه اسکیمر کف نمیکنه اما بنده امروز از دلف ایران ی اسکیمر مناسب با پمپ با توان 6000 لیتر قیمت گرفتم تا تهیه کنم شاید مشکلم از نور نباشه فروشنده میگفت ی سیستم ال ای دی مناسب برای ابعاد تانک بنده اسمبل میکنه با قیمت تقریبی 900000 تومان و ضمانت میکنه جوابگوی همه جور ریف هم باشه و اگر نبود پس میگیره و روی تانک های خودشم نسب بود و ی موضوع خارج از بحث هم بگم اینکه میگفت چند نوع محلول به همراه پمپ از ترکیه وارد کردن که خودشون هم چند ماهی روی تانک های مغازه تست کردن و با بکار گیری این محصولاتشون سامپ به طور کامل از سیستم اب شور حذف میشه چنان که خودشون حذف کردن و جواب گرفتن اون پمپ دوزینگ مناسبی از چند محلول رو اوتوماتیک به تانک اصلی وارد میکنه و از سیستم اب شور فقط تانک اصلی و نور و این پمپ و اسکیمر باقی خواهد ماند و اینکه میگفت چند وقت دیگه ی همایش تو برج میلاد برگزار میکنه با شرکت تولید کننده این محصول ترک و اکثر مدعیان اب شور تهران ببخشید فقط محض اطلاع بود میدونم از بحث خارج شدم .

با سلام مجدد مهدی عزیز
    من اول اینو عرض که چیزی که شما میفرمایید خیلی وقته عملی شده که از آب شور فقط چند بخش عمده تمام کارها رو انجام میده و همایشی که دلفیران برگزار خواهد کرد صرفا جهت تبلیغ برای فروش بیشتر محصولات ریفلاوز می باشد. خیلی از شرکت های تازه تاسیس برای نامدار کردن محصولات خود محلول های متنوعی روانه بازار می کنند که برای استفاده مناسب نیست چون به عنوان مثال ممکنه در یک آکواریوم کلسیم بالا باشه ولی استرانسیم پایین و یا هر ترکیب دیگه ای که در این صورت استفاده از چنین موادی میتونه ریسک باشه. این کلک ها اکثرا بازاریابی هستند و شرکت های نوپا و تازه کار انجام میدن که هیچ وقت شرکت های معروف و سرشناس (کنت - ردسی - برایت ول - سیکم ...) چنین کاری را انجام نمیدن چون خیلی حرفه ای نیست!
    و در آخر خواهشمندم به این پست جواب ندهید و بهتره بحث رو در تاپیک مربوطه ادامه دهید تا به موضوع این بخش آسیب وارد نشه.
    بسیار ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18709
    سلام دوستان ی سیستم نور خوب یا حد اقل معقول رادیون برای تانک بنده به ابعاد150*50*60 ابگیری تقریبا چند در میاد لطفا کمک کنید نورو اصلاح کنم ممنون از مدیران بخش اب شور.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17174
    سلام دوستان به نظرتون برای تانک من 150 50 70 این سیستم نور خوبه ریف پورو دلفیران 46 وات

تو این رنج قیمت اگه چیزی سراغ دارید ممنون میشم بگید
    ویرایش توسط hashem_stark : 7th January 2016 در ساعت 11:58 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashem_stark نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون برای تانک من 150 50 70 این سیستم نور خوبه ریف پورو دلفیران 46 وات

تو این رنج قیمت اگه چیزی سراغ دارید ممنون میشم بگید
    خیر مثل انداختن نور چراغ قوه تو بشکه 100 لیتری آب هست
    مگه اینکه بخوای 10 تا از اون پنل تهیه کنی

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    سلام دوستان ی سیستم نور خوب یا حد اقل معقول رادیون برای تانک بنده به ابعاد150*50*60 ابگیری تقریبا چند در میاد لطفا کمک کنید نورو اصلاح کنم ممنون از مدیران بخش اب شور.
    سلام :
    برای این ابعاد در حالتی که تمام sps باشه به سه سیستم xr30 نیاز هست در حدود7.5 میلیون میشه . اما اگر تنها در بخش های خاصی چینش ریف دارید یا کلا قصد sps ندارید با سه - چهار سیستم xr15 یا دو عدد xr30 تا حد خوبی کل تانک پوشش داده میشه که در این صورت در حدود 5 تا 6 میلیون خواهد شد .
    امکان استفاده ترکیبی با نور متال و مهتابی هم وجود داره . سیستم های نوری orphek و ATI هم در حدو اندازه ی رادیون هستند.
    اگر هزینه ی زیادی نمیخواید داشته باشید برای ارتقای سیستم توصیه میکنم به جای مدلهای بی کیفیت led از سیستم های متال و مهتابی استفاده کنید که نتیجه ی به مراتب بهتری رو خواهید دید
    موفق باشید
    ویرایش توسط حسین میرنژاد : 8th January 2016 در ساعت 11:10 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    دوستان چطور و با چه وسیله ای میتونم چراغ مون لایت رو به طور خودکار بعد از خاموش شدن نور اصلی اکواریوم روشن کنم ؟ نور اصلی تانک با یک تایمر انالوگ از مدل پریزی روشن و خاموش میشه . راهی به جز خرید یک تایمر مجزا برای مون لایت وجود داره ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تنگ آب شور
    شماره عضویت
    6662
    سلام برای یه تانک 100*60*60 fishonlyچه نوری پیشنهادمیدین. بودجه من محدوده.باتشکر. الان یک عدد متال 150 وات فقط دارم که لامپش دیگه کارایی نداره. و هزینه برقش بالاست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط داداش نمایش پست ها
    سلام برای یه تانک 100*60*60 fishonlyچه نوری پیشنهادمیدین. بودجه من محدوده.باتشکر. الان یک عدد متال 150 وات فقط دارم که لامپش دیگه کارایی نداره. و هزینه برقش بالاست .
    باید مشخص کنی که چی نگهداری میکنی. اگر فقط ماهی داری که دوتا مهتابی هم کفایت می کنه
    اگه مرجان و شقایق داری با بودجه محدود می تونی مهتابی های شش تایی ایرانی بگیری که کیفیت قابش بد نیست. کم کم هم خود مهتابی هاش رو عوض می کنی و خارجی می خری
    می تونی هم خود شروع کنی به ساختن که باز خیلی از خرجت کم میشه. توی بخشه DIY همین سایت بگردی هست

صفحه 95 از 102 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)