صفحه 86 از 113 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    سلام خسته نباشید ببخشید من زیاد سوال میکنم به خاطر نگرانیمه
    1- اون غذا میکس شده قبل دیگه خیلی کم می خورن چیزای که امتحان کردم. موز تیکه تیکه نخوردن- هویچ رنده شده نخوردن- نخود اب پز نخوردن- تخم مرغ اب پزم فقط یکیشون خورد اونم کم- فقط سیب خوب می خون که اونم فکر کنم زیادیش بده؟؟؟
    2- یکیشون نصب به اون یکی هم کم غذا می خوره هم فعالیتش کمه فقط موقع که میرم جلوشون برای غذا میاد جلو اونم خوش نمیاد نمی خوره چی کار کنم؟؟؟
    3-چی براشون دورست کنم؟؟؟
    دوتا عکس میزارم اونی که جلوه همون کم خور و کم فعالست و عکس تکی مال همون کم فعالست

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sana_1 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ببخشید من زیاد سوال میکنم به خاطر نگرانیمه
    1- اون غذا میکس شده قبل دیگه خیلی کم می خورن چیزای که امتحان کردم. موز تیکه تیکه نخوردن- هویچ رنده شده نخوردن- نخود اب پز نخوردن- تخم مرغ اب پزم فقط یکیشون خورد اونم کم- فقط سیب خوب می خون که اونم فکر کنم زیادیش بده؟؟؟

سلام

میتونید همه این موارد رو باهم میکس کنیدو البته هویج رو آبپر کنید و با قاشق بهشون بدید

2- یکیشون نصب به اون یکی هم کم غذا می خوره هم فعالیتش کمه فقط موقع که میرم جلوشون برای غذا میاد جلو اونم خوش نمیاد نمی خوره چی کار کنم؟؟

اگر پف کرده نیست و حالت بیماری نداره مسئله ای نیست

پیشنهاد میکنم پودر تخمه آفتابگردان خام رو هم به میکس اضافه کنید

3-چی براشون دورست کنم؟؟؟
    دوتا عکس میزارم اونی که جلوه همون کم خور و کم فعالست و عکس تکی مال همون کم فعالست
    عکسا کیفیتشون خوب نیست ولی بنظر بدون مشکل میان

و اینکه پراشون کامل شده میتونید بذاریدشون تو قفس و البته چوب رو نزدیک کف قفس بگذارید و این مخلوط غذای نرم رو براشون بگذارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    ممنون بابت راهنمای
    فکر میکنم تعم غذاشون تون تون باید عوض کنم چون الا عوض کردم خوب خوردن - هویچ خام رنده شده و سیب و ارد برنج و ارد زورت و نخود اب پز و یکم اب جوشیده سرد. همیشه موز میریختم که این سری نریختم . میتونم به این میکس با همه اینا تخم مرغ بزنم ؟؟؟
    و اخرین سوالم اینارو یه جا گذاشتم باد بهشون نخور و جلو باد نیستن مشکلی نداره یه وقتا کولر روشن کنم؟؟؟چون از ترس اینا روشن نمیکنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون بابت راهنمای
    فکر میکنم تعم غذاشون تون تون باید عوض کنم چون الا عوض کردم خوب خوردن - هویچ خام رنده شده و سیب و ارد برنج و ارد زورت و نخود اب پز و یکم اب جوشیده سرد. همیشه موز میریختم که این سری نریختم . میتونم به این میکس با همه اینا تخم مرغ بزنم ؟؟؟
    و اخرین سوالم اینارو یه جا گذاشتم باد بهشون نخور و جلو باد نیستن مشکلی نداره یه وقتا کولر روشن کنم؟؟؟چون از ترس اینا روشن نمیکنم
    در مورد سرلاک اطلاعی ندارم ولی دیگه خیلی باهم قاطی نکنید که باز مشکل هضم کردن پیدا نکنن
    نه مشکلی ناره بذارید تو قفس جلو باد کولر نباشن فقط ولی چون سنشون کمه به نظر من موقعی که کولر روشن میکنید بازم رو قفس یک پارچه بکشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    سلام خسته نباشید امروز تخمه خام گذاشتم پوستش نرم شد بعد باست دهنشو باز کردم خوب خوردن سوالم اینه که از این غذا های که تو سایت برای فروش گذاشتن بخرم؟؟؟ چه مارکی و قیمتش چنده ؟؟؟
    ممنون بابت همه راهنمای هاتون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام خسته نباشید امروز تخمه خام گذاشتم پوستش نرم شد بعد باست دهنشو باز کردم خوب خوردن سوالم اینه که از این غذا های که تو سایت برای فروش گذاشتن بخرم؟؟؟ چه مارکی و قیمتش چنده ؟؟؟
    ممنون بابت همه راهنمای هاتون
    اگه سرلاکین فعلن که سرلاک باید بخورن ولی موقع دونه خور شدنشون میتونید با مسئول فروش مشورت کنید و غذای مورد نیاز رو بخرید قیمت ها متفاوت هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    سلام خسته نباشید فروشگاه سایت تو تهران مغازه نداره ؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام خسته نباشید فروشگاه سایت تو تهران مغازه نداره ؟؟؟
    سلام
    نه فکر نکنم تهران باشن اگه خواستید تو قسمت فروش باید سفارش بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    سلام خسته نباشید ببخشید من زیاد سوال میکنم اینا یه صدای مثل عطس در میارن هز گاهی از چیه؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام خسته نباشید ببخشید من زیاد سوال میکنم اینا یه صدای مثل عطس در میارن هز گاهی از چیه؟؟؟
    سلام بعد خوردن سرلاک گاهی عطسه میکنن
    ولی اگه صدای جیر جیر کردن رو میگید موقع غذا گرفتن اون صدارو در میارن

صفحه 86 از 113 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)