صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 169
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون . من گفته اون فروشنده رو اونطوری که شنیدم منتقل کردم . وقتی خودم شنیدم 20000 کلوین تعجب کردم

در اصل سوال من این بود اولا مارک epled مناسب هست برای تانک آبشور مثل کری با ادیسون ؟
    قیمتش 330 تومن بصرفه هست ؟ خودمون درست کنیم چقدر هزینه کم میشه ؟
    من تا حالا این اسم رو اصلا نشنیدم
    ادیسون رو هم نمیشه گفت مناسب آب شوره ولی چیز بهتری از اون نمیتونید پیدا کنید
    بیشتر شرکتهایی که سیستم ال ای دی برای آب شور میسازن از ال ای دی کری استفاده میکنن

Send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    من تا حالا این اسم رو اصلا نشنیدم
    ادیسون رو هم نمیشه گفت مناسب آب شوره ولی چیز بهتری از اون نمیتونید پیدا کنید
    بیشتر شرکتهایی که سیستم ال ای دی برای آب شور میسازن از ال ای دی کری استفاده میکنن

Send by Tapatalk
    بله آقای نوروزی حق با شماست ولی دیگه بهتر از مارکها دیگه تو بازار نیست و فقط سئول و ادیسون خوب هستن که البته ال ای دی سفید سئول دیگه نست و فقط آبی این شرکت موجوده تو بازار.
    همچنین من تو صفحه قبلی یه چند تا چارت گذاشتم که مربوط به شرکته ادیسونه ممنون میشم ببیینید و دریاره اش نظر بدین که کدوم مدلشو بگرم؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام
    آقای نوروزی من امروز از نمایندگی ادیسون پرسیدم مثل اینکه سفید کلوین بالای 10000 نداره و آبی های این شرکت هم به ترتیب رویال بلو 440 الی 460 و بلو 455 الی475 هستش یدونه هم دنتال بلو داره که نمیدونم این چیه اونم450 الی470 نانومتر هستش.
    همچنین یه زنگم به ماهان الکتریک نمایندگی شرکت سئول زدم مثل اینکه این شرکت سفیدش اصلا موجود نیست و فقط آبی این شرکت موجوده و سفید هم ایشون گفتن یدونه دارن که کلوینش 14000 هستش و مارکشم سان رایز بود.
    حالا به نظر شما من باید چی کار کنم؟؟؟؟؟زاستی برای 3 وات هم باید از لنز استفاده کرد مثل 1 وات یا نه؟؟؟؟

در ضمن آبا سفید 20000 کلوین به درد آب شور میخوره یا نه؟
    ممنون.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام
    آقای نوروزی من امروز از نمایندگی ادیسون پرسیدم مثل اینکه سفید کلوین بالای 10000 نداره و آبی های این شرکت هم به ترتیب رویال بلو 440 الی 460 و بلو 455 الی475 هستش یدونه هم دنتال بلو داره که نمیدونم این چیه اونم450 الی470 نانومتر هستش.
    همچنین یه زنگم به ماهان الکتریک نمایندگی شرکت سئول زدم مثل اینکه این شرکت سفیدش اصلا موجود نیست و فقط آبی این شرکت موجوده و سفید هم ایشون گفتن یدونه دارن که کلوینش 14000 هستش و مارکشم سان رایز بود.
    حالا به نظر شما من باید چی کار کنم؟؟؟؟؟زاستی برای 3 وات هم باید از لنز استفاده کرد مثل 1 وات یا نه؟؟؟؟

در ضمن آبا سفید 20000 کلوین به درد آب شور میخوره یا نه؟
    ممنون.
    سلام
    ادیسون خوبه برای سفیدش باید 10000 کلوین باشه که داره آبیش هم خوبه
    منم دنتال بلو تا حالا نشنیدم
    ال ای دی 20000 کلوین اسم و رسم دار اصلا نداریم
    از لنز 60 درجه فکر کنم باید استفاده بشه

Send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام
    ادیسون خوبه برای سفیدش باید 10000 کلوین باشه که داره آبیش هم خوبه
    منم دنتال بلو تا حالا نشنیدم
    ال ای دی 20000 کلوین اسم و رسم دار اصلا نداریم
    از لنز 60 درجه فکر کنم باید استفاده بشه

Send by Tapatalk
    ممنون از پاسختون پس همه چی اوکیه فقط اینکه در تکمیل فرمایشات شما اینو عرض کنم که من برای محاسبه ی تعداد ال ای دی های مورد نیاز برای تانک توی سایت rapid led خوندم که با استفاده از یه فرمولی شما میتونین تعداد ال ای دی هاتون رو به دست بیارین.
    من عکس اون رو براتون میزارم تا ببینین این روش درسته یانه؟برای ال ای دی های 1 وات هم از لنز 90 درجه باید استفاده بشه دیگه درسته؟
    من فقط الان اینو نمیدونم که چند تا سفید و چند تا آبی نیاز دارم؟؟؟لومن آبی 34 و سفید 170 است البته این برای 3 واتشه برای ادیسون.
    برای 1 وات اون هم زده 115 لومن برای سفید آبی رو نمیدونم.
    اینم اون عکسه:

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    ممنون از پاسختون پس همه چی اوکیه فقط اینکه در تکمیل فرمایشات شما اینو عرض کنم که من برای محاسبه ی تعداد ال ای دی های مورد نیاز برای تانک توی سایت rapid led خوندم که با استفاده از یه فرمولی شما میتونین تعداد ال ای دی هاتون رو به دست بیارین.
    من عکس اون رو براتون میزارم تا ببینین این روش درسته یانه؟برای ال ای دی های 1 وات هم از لنز 90 درجه باید استفاده بشه دیگه درسته؟
    من فقط الان اینو نمیدونم که چند تا سفید و چند تا آبی نیاز دارم؟؟؟لومن آبی 34 و سفید 170 است البته این برای 3 واتشه برای ادیسون.
    برای 1 وات اون هم زده 115 لومن برای سفید آبی رو نمیدونم.
    اینم اون عکسه:
    سلام
    تانک شما چند لیتر بود

Send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام
    تانک شما چند لیتر بود

Send by Tapatalk
    بله
    300 لیتر تقریبا 120 طول 50 عرض و ارتفاع 60 سانتی متر.
    من از طبق این لیست تانک خودمو حساب کردم تعداد ال ای دی ها تولرانسی بین 43-45 دراومد این برای فکر کنم ال ای دی های 3 واته برای تانک با مرجانهای lps ماشروم و پلیپ.
    اما اگه از ال ای دی 1 وات استفاده کنیم باید تعداد اونارو دو برابر این بگیریم یعنی حدود 86 تا 90 عدد ال ای دی.
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    بله
    300 لیتر تقریبا 120 طول 50 عرض و ارتفاع 60 سانتی متر.
    من از طبق این لیست تانک خودمو حساب کردم تعداد ال ای دی ها تولرانسی بین 43-45 دراومد این برای فکر کنم ال ای دی های 3 واته برای تانک با مرجانهای lps ماشروم و پلیپ.
    اما اگه از ال ای دی 1 وات استفاده کنیم باید تعداد اونارو دو برابر این بگیریم یعنی حدود 86 تا 90 عدد ال ای دی.
    ممنون

شما بین 9000 تا 15000 لومن لازم داری که ما بینش رو در نظر میگیریم که 12000 میشه که 65 درصدش رو سفید بگیریم میشه 7800 لومن سفید و 4200 لومن آبی و در نتیجه 46 تا سفید لازم دارید
    ولی لومن آبی رو 37 نوشتید که به نظر خیلی کم میاد که اگه درست باشه 113 تا آبی لازم دارید

Send by Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    شما بین 9000 تا 15000 لومن لازم داری که ما بینش رو در نظر میگیریم که 12000 میشه که 65 درصدش رو سفید بگیریم میشه 7800 لومن سفید و 4200 لومن آبی و در نتیجه 46 تا سفید لازم دارید
    ولی لومن آبی رو 37 نوشتید که به نظر خیلی کم میاد که اگه درست باشه 113 تا آبی لازم دارید

Send by Tapatalk
    سلام ببخشید من اشتباه کردم کاتالوگو اشتباه خوندم
    من دیتا شیپ شرکت سئول رو دیدم رنگ آبی اون بین 460 الی 470 نانومتره و 25 لومن نور دهی داره یعنی همش؟؟؟؟!!!
    من کاتالوگ ادیسون رو ندیدم فقط سفیدشو دیدم نمیدونم آبی اون چند لومن نوردهی داره؟؟؟میشه در این زمینه کمک کنید؟

اینم دیتا شیپ شرکت ادیسونه من فقط سایتش چند مدل داره گیج شدم نمیدونم کدومو باید بیارم تا ببینم:

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    متاسفانه اینترنت من قعطه و با موبایل دیده نمیشه عکسها
    من مقدار لومن مورد نیاز رو نوشتم شما در هنگام خرید لومن ال ای دی رو تقسیم بر لومنی که من نوشتم بکنید تعدادش بدست میاد

Send by Tapatalk

صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)