صفحه 77 از 251 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 2506
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناري.ماهي
    شماره عضویت
    13852
    سلام دوستان. من يك قناري ابلغ نر گرفتم كه رفته تو لك. چي بهش بدم كه زود از تو لك. بيرون بياد و مستي كنه?مممنون

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_nod_32 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من يك قناري ابلغ نر گرفتم كه رفته تو لك. چي بهش بدم كه زود از تو لك. بيرون بياد و مستي كنه?مممنون
    سلام
    در زمان تو لکی با مناسب غذایی باید به پرنده کمک کنید که این دوره را زودتر و سالم طی کنه و غذایی مثل غذاهای نرم تخم مرغ اب پز و هویج رنده شده , سبزیجات تازه , املاح معدنی و ویتامینهای شرکتی بصورت متنوع در هفته استفاده کنید و محل نگهداری و شرایط هوا محیط را تغییر ندید
    تغذیه و کار خاصی که زمان این دوره رو کمتر کنه نیست و اگر هم باشه استفاده نکنید اجازه بدید قناری بطور کامل و طبیعی از این دوره بیرون بیاد
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناري.ماهي
    شماره عضویت
    13852
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    در زمان تو لکی با مناسب غذایی باید به پرنده کمک کنید که این دوره را زودتر و سالم طی کنه و غذایی مثل غذاهای نرم تخم مرغ اب پز و هویج رنده شده , سبزیجات تازه , املاح معدنی و ویتامینهای شرکتی بصورت متنوع در هفته استفاده کنید و محل نگهداری و شرایط هوا محیط را تغییر ندید
    تغذیه و کار خاصی که زمان این دوره رو کمتر کنه نیست و اگر هم باشه استفاده نکنید اجازه بدید قناری بطور کامل و طبیعی از این دوره بیرون بیاد
    ممنون از راهنماييت.ولي مگه تخم مرغ گرمي نيست?ومگه گرمي تو دوران. لك خوبه?

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_nod_32 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييت.ولي مگه تخم مرغ گرمي نيست?ومگه گرمي تو دوران. لك خوبه?
    سلام
    تخم مرغ از غذاهای بسیار مفید برای هر دوره بشمار میرود و ارزش غذایی بالایی داره در زمان تو لکی به هر اندازه که به قناری رسیدگی شود به همان اندازه در دورهای تکثیر بازدهی دارد .
    تخم مرغ اقلب بخاطر کلسترول و چرب بودنش که برای کبد پرنده زیاد خوب نیست توصیه نمیشه و یا همراه با کاهو توصیه میشود و از غذاهای بسیار گرم محسوب نمیشود با این حال با ترکیب کردن 1/4 از کل محتوا دان خرفه و تخم کاهو به مخلوط میتوان از اسیب دیدن کبد پرنده جلوگیری کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    من در حال حاضر چند طوطی دارم که در خانه آزاد هستند .
    اگر یک جفت جوجه قناری بگیرم ، میتوانم در کنار اینها نگهداری کنم؟ (یعنی آزاد باشند) به هم آسیب نمیرسانند؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط khansari نمایش پست ها
    من در حال حاضر چند طوطی دارم که در خانه آزاد هستند .
    اگر یک جفت جوجه قناری بگیرم ، میتوانم در کنار اینها نگهداری کنم؟ (یعنی آزاد باشند) به هم آسیب نمیرسانند؟
    ممنون
    سلام
    اصولا قناری داخل قفس نگهداری بشه بهتر هستش و دسترسی شخص نگهدارنده به قناری بهتر و اینکه در اواز قناری تاثیر بهتری میتونه داشته باشه قناری با مرغ عشق در یک محل بصورت ازاد اصلا سازگاری نداره و مرغ عشق باعث اسیب رسانی به قناری میشه حال طوطی بزرگتر اگر شما نگهداری میکنید پیشنهاد میکنم قناری و طوطی ها کنار هم و ازادانه در یک محیط نباشند بهتر هستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اصولا قناری داخل قفس نگهداری بشه بهتر هستش و دسترسی شخص نگهدارنده به قناری بهتر و اینکه در اواز قناری تاثیر بهتری میتونه داشته باشه قناری با مرغ عشق در یک محل بصورت ازاد اصلا سازگاری نداره و مرغ عشق باعث اسیب رسانی به قناری میشه حال طوطی بزرگتر اگر شما نگهداری میکنید پیشنهاد میکنم قناری و طوطی ها کنار هم و ازادانه در یک محیط نباشند بهتر هستش
    یعنی حتی در محیط بازی مثل خانه ، باز هم احتمال آسیب دیدنشان هست؟
    احیانا اگر باجی ها حمله کردند ، نمیتوانند فرار کنند؟!

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط khansari نمایش پست ها
    یعنی حتی در محیط بازی مثل خانه ، باز هم احتمال آسیب دیدنشان هست؟
    احیانا اگر باجی ها حمله کردند ، نمیتوانند فرار کنند؟!
    بله احتمال اسیب زدن باجی ها به قناری هستش و این مورد رو احتمال قرار میدیم شاید هم هیچ مشکلی پیش نیاد
    فرار کردن و گوشه ای از منزل پنهان شدن قناری ها بعلت ترس و استرس از باجی ها در رشد و اوازه قناری تاثیرات منفی داره اینکه همیشه قناری ها در استرس باشند ظاهرا خود شما هم نمی پسندید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری.ماهی
    شماره عضویت
    15735
    سلام
    من یه جفت قناری دارم که وقتی نر رو خریدم به شرط داد و کلی تعریف، ولی بابت خوندن هم حرف نداره جفت انداختم بار اول دوتا تخم دادن که نطفه نداشتن که احتمال دادم از مستی بوده بار دیگه سه یا چها تخم گذاشت ولی بازم جوجه نشد
    بنظرتون چیزی هست بدم نطفه شو قوی کنه؟
    و بعد تخم گذاشتن ماده هی دم میزنه و انگار نمیتونه خوب و راحت مدفوع کنه برای این چیکار میتونم بکنم

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiripak نمایش پست ها
    سلام
    من یه جفت قناری دارم که وقتی نر رو خریدم به شرط داد و کلی تعریف، ولی بابت خوندن هم حرف نداره جفت انداختم بار اول دوتا تخم دادن که نطفه نداشتن که احتمال دادم از مستی بوده بار دیگه سه یا چها تخم گذاشت ولی بازم جوجه نشد
    بنظرتون چیزی هست بدم نطفه شو قوی کنه؟
    و بعد تخم گذاشتن ماده هی دم میزنه و انگار نمیتونه خوب و راحت مدفوع کنه برای این چیکار میتونم بکنم
    سلام
    از ویتامینهای شرکتهای معتبر که برای تقویت نطفه هستش میتونید استفاده کنید
    اگر سن پرنده بالا باشه این مکملها و ویتامینها شاید جوابگو نباشند . وی امتحانش هیچ ضرری برای پرنده ندارد
    این که بعد از تخم گذاری قناری ماده با این مشکل روبرو میشه دلایلی میتونه داشته باشه مثل اسیب دیدن مجرای تخم گذاری پرنده , تغذیه بیش از حد با مواد گرم از تخم مرغ اپ پز در دوره قبل از تخم گذاری زیاد استفاده نکنید و یا به ترکیب مخلوط تخم مرغ از تخم کاهو و یک عدد قرص امگا 3 استفاده کنید از مایع داخل قرص امگا 3 هر زمان که تخم مرغ را از یخچال در میارید استفاده کنید
    در این زمان از سبزیجات هم کمتر استفاده کنید

صفحه 77 از 251 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596127177 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)