صفحه 23 از 53 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 526
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4844
    بهش ورق جلبک همون برگ سوشی دور یک سنگ ببند بنداز تو اک مثل بنز می خوره نگران سفیدکشم نباش خوب میشه

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با سلام
    من حدود یک ماه پیش به فروشنده ای بیعانه دادم تا جراح زرد برام بیاره .حالا بعد این مدت اورده ولی من واقعا سر دو راهی گیر کردم از یک طرف برام سخته بگم نمیخوام از طرف دیگه میترسم این هم سفیدک بگیره.حالا پیشنهاد شما دوستان چی هست؟ راه کاری هست که کمترین مشکل ایجاد بشه؟ سپاس در ضمن خریدن میگو کیلینر با وجود راس تاثیر مثبتی داره؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام
    ميگو كلينر اول كه ميخري زياد كمك نميكنه ولي تو اكواريوم جا بيفته خيلي كمك ميكنه
    جراح زرد نسبتن مقاومه و مثل پادر بلو و بلوتانگ نيست كه سريع سفيدك بزنه
    من جايه شما بودم ميگرفتم چون جراح خوبيه رضا هم داره پرسيدم ميگفت خيلي خوبه و نگهداريش راحته

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    اول وضعیت پادر بلو و بلو تانک بگو که چطوره ؟

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    اگه میخاید میگو بگیرید پیش نهاد می کنم اسکارلت اسکانس بگیرید چون بدن ماهی ها رو تمیز می کنه ( تو میگو ها واسه این کار بهترین گذینس)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    اول وضعیت پادر بلو و بلو تانک بگو که چطوره ؟
    وضعیتشون همونطور هست پادر بلو غذا زیاد میخوره سفیدک هاش هم همونقدر و بلوتانگ هم بیشتر میاد بیرون و غذا نمیخوره .الان بلافاصله جراح پادر بلو رفت سراغ زرد منم سریع محیط رو کاملا تاریک کردم (لامپهای خونه رو خاموش کردم) و روی اکواریوم یک پارچه انداختم! جراح زرد هم اندازه پادر بلو است در ضمن دارو رو هم به توصیه فروشنده که این رو از اقای مرادی تهیه کرده و اصل هست و برای دیگران جواب داده از شرکت کنت گرفتم .فقط روش چیزایی نوشته بود و گفته بود بهتره با ماشروم و یک سری دیگه از ریفها استفاده نشه و گفت با یک بار استفاده خوب میکنه اکثرا؟بسته بندیش هم در ظاهر که تمام موارد لازم رو داشت.الان نگران ماشروم هم هستم و سایر ریف ها هرچند روش اشاره کرده بودبا اکثر ریف ها سازگاره ودر محتویاتش هم اصلا مس نبود.من 20 میلی لیتر ازش استفاده کردم.در مورد جراح زرد هم نگرانم باز درگیری رخ بده. به هر حال ان شاء الله اتفاقی نیفته لطفا دعا کنید. این دیگه اخرین ماهی بود که میخواستم بگیرم و واقعا هم زیباست جراح زرد.در مورد این داروی شرکت کنت مارین اطلاعی داره
    ؟ این بود شرح ما وقع .سپاس

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نمیدونم چه اسراری به استفاده از دارو داری
    اینشالا که موفق باشی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    نمیدونم چه اسراری به استفاده از دارو داری
    اینشالا که موفق باشی
    ببخشید سوء تفاهم نشه من کاملا در عمل انجام شده همیشه قرار میگیرم وگرنه قصد لجبازی ندارم .همیشه سعی میکنم از همه مشورت بگیرم اما خوب به نظرتون 11 روزتحمل بلوتانگ که نه غذا میخوره نه بیرون میاد اسونه؟ برای من که زجر اوره نمیدونم چرا. این دارو رو هم تا 90% برای بلو تانگ گرفتم نه پادربلو چون به گفته ی شما پادر بلو چیزیش نمیشد ولی بلوتانگ و الان هم ای جراح زرد رو دیگه نمیتونستم ببینم سفیدک بگیره به هر حال معذرت میخوام .البته دوستان هم چون ذکر کرده بودن داروی کنت اگر اصل باشه موثره و همچنین به کوردون اشاره کرده بودید من فکر کردم شاید این راه حل سریع تر و موثر تر باشه چون دما رو هم باید کم کنم و... .
    اجرکم الله . سپاس

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    معمولا جراح زرد با خانواده زبراسوما که خودش هم جزء اون هستش سازگار نیست ولی معمولا ماهی توسری خوریه بهترین حالت واسه شما فکرکنم این باشه که اول تانک رو با perevent ich کوردون درمان کنی بعد جراح زرد رو بیاری مشکلت چند تا نشه . اگرم قرنطینه داری جراح زرد رو سه هفته قرنطینه کن که از سلامتش مطمئن شی.
    امیدوارم زودی تانکت به حالت عادیش برگرده.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    ای کاش زودتر میگفتید البته من قرنطینه ندارم .خوشبختانه جراح زرد هیچ درگیری جدی پیدا نکردو پادر بلو اول کمی اذیت میکرد ولی الان دیگه اصلا کاریش نداره بیچاره پادر بلو من که خیلی مظلومه نمیدونم چرا از این گونه تبلیغات منفی شده.دارو رو هم دیشب استفاده کردم و بیشتر سفیدک پادر بلو از بین رفته ولی در مورد جراح ابی نمیدونم چرا اینقدر سخت درمان میشه دمای بالا و راس و ویتامین و دارو هیچ کدوم اثر زیادی نداشته در کل خیلی هم گوشه گیره بر خلاف جراح زرد که از همون اول داره جلوی اکواریوم شنا و به سنگها هم نوک میزنه.حتی در مقابل پادر بلو کاملا از خودش دفاع کرد تا بینشون صلح ایجاد شد.در مورد دارو هم فروشنده گفت روز در میون 20 میلی لیتر ولی گفت در بیشتر ومواقع همون اولین دفعه اثر میذاره من که به نظرم خیلی رو پادر موثر بوده ان شاء الله که باعث از بین رفتن این بیماری بشه .کسی تا حالا از این دارو تجربه داشته؟در مورد تاثیرات و نحوه ی به کاربردن؟ سپاس

صفحه 23 از 53 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)