صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 47
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    خیلی بهتون تبریک میگم. ایشالا تا چند روز دیگه لونه اشون پر از جوجه میشه
    سلام

انشاالله که همینطور بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    متآسفانه ریحون مرد من خیلی دامپزشکی بردمش و دامپزشک اولی گفت دیگه نیرامش پیش دامپزشک دومی هم که بردمش جلسه دومش تو خود دامپزشکی مرد خیلی خیلی زیاد براش ناراحت بودم و هستم و متاسفانه بعدش هم جفت مولدم ماده مرد که برای اون هم خیلی ناراحتم من ریحون را خیلی دوست داشتم نه تنها من بلکه مادرم هم همینطور هرکی هم یه چیزی میگه متاسفانه دیگه طوری شده که این دامپزشک حرف دامپزشک مثلاً میگ دوتا دکون پایین ترش را قبول نداره و ردش میکنه هرکی یه نظری میده و نتونستند نگرش دارند و مرد الان هم فقط قناری دارم و مرغ عشق هیچ چیزی نمیتونه برام جای ریحون و اون مادره را بگیره نمیدونم چرا مادره مرد شاید تخم تو شکمش بوده نمیدونم بعدا کلا در مورد مریضیا ریحون میگم و دوستان هم ببینم چی میگن آیا حرف های دامپزشک اولی درست بوده؟ یا دومی یا هیچ کدوم خیلی وقت نیست که ریحون عزیز مرده ولی خب من الان دارم این پست را میزنم مادره هم که چند روز پیش مرد واقعا ریحون خیلی باهوش زیبا و تو دل برو بود مهرش به دل همه مینشست

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    متآسفانه ریحون مرد من خیلی دامپزشکی بردمش و دامپزشک اولی گفت دیگه نیرامش پیش دامپزشک دومی هم که بردمش جلسه دومش تو خود دامپزشکی مرد خیلی خیلی زیاد براش ناراحت بودم و هستم و متاسفانه بعدش هم جفت مولدم ماده مرد که برای اون هم خیلی ناراحتم من ریحون را خیلی دوست داشتم نه تنها من بلکه مادرم هم همینطور هرکی هم یه چیزی میگه متاسفانه دیگه طوری شده که این دامپزشک حرف دامپزشک مثلاً میگ دوتا دکون پایین ترش را قبول نداره و ردش میکنه هرکی یه نظری میده و نتونستند نگرش دارند و مرد الان هم فقط قناری دارم و مرغ عشق هیچ چیزی نمیتونه برام جای ریحون و اون مادره را بگیره نمیدونم چرا مادره مرد شاید تخم تو شکمش بوده نمیدونم بعدا کلا در مورد مریضیا ریحون میگم و دوستان هم ببینم چی میگن آیا حرف های دامپزشک اولی درست بوده؟ یا دومی یا هیچ کدوم خیلی وقت نیست که ریحون عزیز مرده ولی خب من الان دارم این پست را میزنم مادره هم که چند روز پیش مرد واقعا ریحون خیلی باهوش زیبا و تو دل برو بود مهرش به دل همه مینشست
    تسلیت میگم دوست عزیز . ایشالا غم آخرتون باشه و پرنده هاتون همیشه سلامت باشن .

اگه دامپزشک ، متخصص باشه و پرنده هم تو اون بیماری دووم نیاره ، نمیشه کار دامپزشک رو زیر سوال برد چون به هرحال اونا یه دانشی دارن که من و شما نداریم . شاید از روی تجربه بشه بعضی مشکلات رو حل کرد اما همیشه تجربه به داد ما نمیرسه . دامپزشک ممکنه همه تلاشش رو بکنه اما به دلیل وخیم بودن بیماری یا دیر اقدام کردن ما پرنده زنده نمونه .

پیشنهادم اینه که قبل از مریض شدن پرنده ها ، تو شهرتون دنبال یه دامپزشک خوب و متخصص باشید . پرس و جو کنید که کدوم کارش بهتره تا موقعی که اتفاقی افتاد با خیال راحت همه چی رو بدست همون دامپزشک بسپارید .

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام خیلی ناراحت شدم، امیدوارم برای هیچکس دیگه پیش نیاد.

بنظر من یه پرنده جدید میتونه جاشو پر کنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    تسلیت میگم دوست عزیز . ایشالا غم آخرتون باشه و پرنده هاتون همیشه سلامت باشن .

اگه دامپزشک ، متخصص باشه و پرنده هم تو اون بیماری دووم نیاره ، نمیشه کار دامپزشک رو زیر سوال برد چون به هرحال اونا یه دانشی دارن که من و شما نداریم . شاید از روی تجربه بشه بعضی مشکلات رو حل کرد اما همیشه تجربه به داد ما نمیرسه . دامپزشک ممکنه همه تلاشش رو بکنه اما به دلیل وخیم بودن بیماری یا دیر اقدام کردن ما پرنده زنده نمونه .

پیشنهادم اینه که قبل از مریض شدن پرنده ها ، تو شهرتون دنبال یه دامپزشک خوب و متخصص باشید . پرس و جو کنید که کدوم کارش بهتره تا موقعی که اتفاقی افتاد با خیال راحت همه چی رو بدست همون دامپزشک بسپارید .

سلام خانم سپیده
    ممنون
    به نظر من هر دو دامپزشک تمام تلاششون را نکردن که مادرم را همین را میگم و خواهرم هم که دنبالمون بود خودش خیلی خوب این قضیه را فهمید مثلاً همون شبی که بیچاره ریحون مرد تو مطب خیلی سرد بود خب طوطی بیچاره همینطوریش ضعیف و بی پر بود تو ماشین هم گرم بود آوردیمش تو مظب خب سردش شد آخه نباید یه بخاری چیزی روشن میکرد که مطب گرم باشه؟
    از اونور تا تونست ور رفت خب من هم که طوطی را برا چکاب نبرده بودم که حالش وخیم بود باید دامپزشک در و فهم داشت و میفهمید باید سریع بیاد ببینه چش شده ریحون
    خواهر من رشتش کشاورزیه و با کود و سما اینا سرا کار داره هم دامپزشک دومی هم خواهرم گفتن آخه چطوری دامپزشک اولی برای ریحون سم تجویز کرده
    چون بدنش خیلی بی پر بود و انگار مدام میخاروند بدنشا دوبار سم تجویز کرد که دفعه اول استفاده نکردیم و دفعه دوم استفاده کریدم که دفعه دوم مثل ژل بود سم ها که میگفت به تمام بدنش بمالید که ما گفتیم خب میخوره گفت بمالی بالای گردنش
    بعد گفتیم بقیه جاهاش که پر نداره گفت سم خودش پخش میشه خب آخه اگر دانش و فهم داشت خب تو دهنش هم میره دیگه
    سم اولیه را هم که گفته بود بریزیم تو آب پاش و بهش بپاشیم یعنی انگار با اب قاطیش کگنیم مثل شیشه که بهش آب میپاشن تمیزش کنن ما هم ریحون را سم پاشی کنیم واقعاً که
    یه دامپزشک هم که مخصوص طوطی بود انگار گفته بود به خاطر همین سما بوده چون مادرم ریحون را چند وقت بعد از سم ها که هفته ای یکبار میمالیدیم روی سرش و همون بالای گردنش شسته بودش دامپزشکه گفته بود سم ها که روی سرش بودهع شسته شده انگار گفته بود رفته تو ریش و انگار گفته بود ریه طوطی ها روی کمرشونه
    حالا آخرش نفهمیدیم به خاطر چی بیچاره مرد به خاطر سم به خاطر چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام خیلی ناراحت شدم، امیدوارم برای هیچکس دیگه پیش نیاد.

بنظر من یه پرنده جدید میتونه جاشو پر کنه
    سلام
    ممنون از همدردیتون
    فکر نکنم چیزی بتونه جای ریحون را یا مادره را برام پر کنه
    ویرایش توسط محمد هفت برادران : 1st February 2015 در ساعت 02:32 PM

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام من هیچ عکسی توی این تاپیک نمیبینم
    ریحون چه پرنده ای بود؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام من هیچ عکسی توی این تاپیک نمیبینم
    ریحون چه پرنده ای بود؟
    سلام
    ممنون که به این تاپیک اومدی عکس ریحون عزیزم را در پست بعدی میزارم
    ریحون طوطی ملنگو بود ملنگوی خیلی خیلی خیلی دوست داشتنی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    ریحون دوست داشتنیه عزیزم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    یعنی به خاطر این که بدنش رو همش میخواروند بردی دامپزشک؟
    خوب چرا اسپری avi ضد پارازیت نخریدی؟
    منقارش سیاه شده توی عکس.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)