کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط alin591 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من 3 روز پیش یه کاسکو جدید آوردم خونه، حدود سه سالشه، بعد از خرید به دکتر نشون دادمش و از سلامتش مطمئن شدم، فروشنده گفته دو سه کلمه حرف می زنه، ولی خب ما که چیزی ندیدیم، ولی رامه، از همون روز اول از قفس آوردمش بیرون، میره رو قفسش می شینه یا خیلی اوقات هم درجا بال می زنه، قار نمی کشه،خیلی اوقات که زیاد بهش نزدیک می شم، خودش رو باد می کنه، ولی در کل خیلی آرومه(بر عکس کاسکوی قبلیم که انقدر جیغ می زد مخ همه رو سالاد می کرد) در روز شاید چند بار سوت و جیغ بزنه، حالا سوال من اینه که این رفتار طبیعی هست؟ و اینکه دیروز که این غذاهای بسته بندی شده ی kiki رو تو ظرفش ریختم،نوکش رو می کرد تو ظرف غذا و همه ی غذا رو به هم می زد و می ریخت بیرون، ولی تخمه رو می خوره،دلیل این حرکتش چیه؟ و در آخر اینم بگم که این شازده از دست تخمه رو میگیره و پرت می کنه اون طرف و نمیذاره بهش دست بزنم(البته به نوکش می تونم دست بزنم)، دلیل اصلی اینکه پرنده قبلیم رو فروختم و اینو گرفتم هم این بود که اون تو خونه فقط با من خوب بود و از بقیه می ترسید(حتی قار هم می کشید واسه بقیه) با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرتون این هم مثل پرنده قبلیم ترسو تشریف داره یا نه؟
    سلام دوست عزیز

این که خودش رو پف میکنه عادیه و نشونه ترسش هست که درآینده بهتر خواهد شد اما شما نباید از همون روز اول کاسکو رو از قفس بیرون میاوردید در بیرون آوردن قفس

هم دقت داشته باشید روزی 2ساعت کافیه.درمورد غذاش این هست که کاسکو شما فقط میخواد تخمه هارو بخوره و از بقیه غذاهای موجود در ظرف استقبال نمیکنه

بهتره تخمه رو بهش کم تر بدید و غذاییش رو با سبزیجات و میوه جات تازه تامین کنید......

در حین دادن غذا با دست ابتدا تخمه رو نشونش بدید و مقداری رو در ظرفش بریزید تا ببینه که در دست شما خوراکی هست اینم کار رو چند بار انجام بدید تا آخر از دستتون بگیره.موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط alin591 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من 3 روز پیش یه کاسکو جدید آوردم خونه، حدود سه سالشه، بعد از خرید به دکتر نشون دادمش و از سلامتش مطمئن شدم، فروشنده گفته دو سه کلمه حرف می زنه، ولی خب ما که چیزی ندیدیم، ولی رامه، از همون روز اول از قفس آوردمش بیرون، میره رو قفسش می شینه یا خیلی اوقات هم درجا بال می زنه، قار نمی کشه،خیلی اوقات که زیاد بهش نزدیک می شم، خودش رو باد می کنه، ولی در کل خیلی آرومه(بر عکس کاسکوی قبلیم که انقدر جیغ می زد مخ همه رو سالاد می کرد) در روز شاید چند بار سوت و جیغ بزنه، حالا سوال من اینه که این رفتار طبیعی هست؟ و اینکه دیروز که این غذاهای بسته بندی شده ی kiki رو تو ظرفش ریختم،نوکش رو می کرد تو ظرف غذا و همه ی غذا رو به هم می زد و می ریخت بیرون، ولی تخمه رو می خوره،دلیل این حرکتش چیه؟ و در آخر اینم بگم که این شازده از دست تخمه رو میگیره و پرت می کنه اون طرف و نمیذاره بهش دست بزنم(البته به نوکش می تونم دست بزنم)، دلیل اصلی اینکه پرنده قبلیم رو فروختم و اینو گرفتم هم این بود که اون تو خونه فقط با من خوب بود و از بقیه می ترسید(حتی قار هم می کشید واسه بقیه) با توجه به توضیحاتی که دادم به نظرتون این هم مثل پرنده قبلیم ترسو تشریف داره یا نه؟
    سلام.دوستمون تا حدودی راهنمایی کردن.فعلا توی غذاش تغییری ایجاد نکنید تا گرسنه نمونه.تغییر غذا بعد از عادت به محیط زندگی جدیدش هست.
    سنش چقدره؟اطلاعی دارید؟از چشمش بدون اینکه بترسه توی نور معمولی اتاق عکس بگذارید.
    وحشیه؟قار میکشه؟قفسش رو کجا گذاشتید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.سوالم اینه که حداقل دمایی که میشه تو اونجا کاسکوی چشم طوطسی رو نگه داشت تو چه دماییه؟!؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.سوالم اینه که حداقل دمایی که میشه تو اونجا کاسکوی چشم طوطسی رو نگه داشت تو چه دماییه؟!؟
    سلام.بین 22 تا 28 درجه معمولا سفارش شده.که نه سرما بخورن و نه گرمازده بشن.البته با بالا رفتن دما سعی کنید رطوبت هم باشه که محیط خشک نشه که کلافه بشه کاسکو.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    عاقا این کاسکوعه ما همش تا منو میبینه میترسه و میلرزه میره گوشه قفس

بعد هم چه چیزایی به غیر از تخمه بش بدم؟؟؟؟ تا الان سیب و انگور بهش دادم

همش هم تا من نیستم از قفس بالا و پایین میره جیغ میکشه غار نه ها جیغ

جوجه هم هستش
    ویرایش توسط mohammad15 : 8th September 2014 در ساعت 09:32 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها

جوجه هم هستش
    سلام.شاید منظور شما همون سوت زدنه همه کاسکو ها چه اهلی و چه وحشی سوت میزنن مخصوصا صبحا که میره رو اعصاب به هرحال بعد از مدتی بهش عادت می کنید.اگه کاسکوتون رو تازه اوردین به نظرم فعلا همون غذا همیشگیش رو بدین وقتی که به خونتون عادت کرد اونوقت انواع میوه ها( هسته سیب رو در بیارین براش ضرر داره)و سبزیجات و حبوبات جوانه زده و آبپز شده ذرت آبپز شده یا شیر بلال فندق و بادوم و پسته و...رو میتونین بهش بدین درضمن چنجا خوندم که کلم بروکلی هم براشون خیلی مفیده.موفق باشین

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168

جوجه هم هستش
    سلام.دوستمون راهنمایی کردن.
    کاسکوی شما تازه وارده و این طبیعیه که با دیدن اطرافیان قار میکشه و میره گوشه قفس یا حتی آویزان میشه.جیغ هاش هم میتونه از روی هیجان ورود به محیط جدید باشه که وقتی تنها میشه.همونطور که دوستمون گفتن صبحها و عصر بیشتر انرژی دارن و سر و صدا میکنن.
    فعلا تا دو هفته هیچ تغییری توی تغذیش ایجاد نکنید.ممکنه گرسنه بمونه.همون تخمه وسیب و روزی یکی دو تا نهایتا انگور کافیه.بعد کم کم میشه تغذیش رو تغییر داد.نگران نباشید.سعی کنید زیاد به قفسش نزدیک نشید جز تعویض آب و غذا.
    برای سنش باید عکس از چشماش واضح باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    عاقا یه مشکله دیگه همش خودش رو مثله سگی که خیس شده تکون میده

بعد خودشو میخارونه

چیکار کونم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عاقا یه مشکله دیگه همش خودش رو مثله سگی که خیس شده تکون میده

بعد خودشو میخارونه

چیکار کونم؟
    این عادت همه ی طوطی هاست که در اوقات بیکاری پرآرایی میکنن و خودشون رو بعد پرآرایی تکون میدن.مشکل خاصی نیست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16511
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.دوستمون تا حدودی راهنمایی کردن.فعلا توی غذاش تغییری ایجاد نکنید تا گرسنه نمونه.تغییر غذا بعد از عادت به محیط زندگی جدیدش هست.
    سنش چقدره؟اطلاعی دارید؟از چشمش بدون اینکه بترسه توی نور معمولی اتاق عکس بگذارید.
    وحشیه؟قار میکشه؟قفسش رو کجا گذاشتید؟
    به پزشک نشون دادم گفت هنوز سه سالش نشده،قار اصلا نمی کشه، بر عکس کاسکوی قبلیم که با اینکه رام بود ولی تا یک هفته اول قار می کشید، به نوکش دست میزنم دستم رو با نوکش آروم میگیره هول میده عقب،قفسش رو هم تو اتاق خودم کنار دیوار گذاشتم تا کم کم بهمون عادت کنه،دیشب هم یه حرکت جالب زد، رو چوبش خودش رو با پاهاش آویزون میکرد، بعد دوبار از اون طرف میومد بالا....

صفحه 1018 از 1238 نخستنخست ... 185189189689991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710681118 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)