کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام من دیروز برا اولین بار گمگر و از خونه بردم بیرو و رفتیم باغ صبح تا شب اونجا بودیم حیابی هم بهش خوش گذشت گذاشته بودمش رو سقف قفس ازاد البته خودش را نمیوفته جایی بره تو خونه هم همیشه سقف قفسش بازه اما امروز احساس میکنم شادابی همیشگی و نداره انگار یکم ناراحته
    نظرتون چیه ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی من بیشتر از اونی که فکرشو کنی خوندم راجبع این درست به جوابم نرسیدم .
    خودمم 2 تا کاسکو داشتم چند سال ولی از جوجگی نه ممنون میشم این همه به بقیه راهنمایی کردید جواب منم اینجا بدید البته اگه ایرادی نداره ...
    ممنون
    سلام
    هیچ فرقی بین کاسکو جوجه یا سن بالا تو این مورد نیست فقط سن بالا کمی بیشتر زمان میبره تا اهلی بشه
    شما از روزی که طوطی رو آوردید منزل تا 2-3 هفته هیچ کاری جز تمیز کاری و تعویض آب و غذا باهاش نداشته باشید،تو این مدت هم انواع غذاها رو براش تو ظرف جداگانه ای (غیر از ظرف تخمه و آب)بزارید تا به غذاهای دیگه عادت کنه اما تخمه رو بر ندارید و بزارید فعلا هر چی رو دوست داره بخوره،تمرین سخنگویی رو هم میتونید نه به صورت جدی از الان شروع کنید؛تو این 2-3 هفته هم سعی کنید این تاپیک و تاپیک تغذیه رو حتما مطالعه کنید بعد برای مراحل بعد اگر سوالی بود ما در خدمتیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آقای وکیلی پرهای پرنده من از این خیلی بهتره و همانطور هم خودتون فرمودید پرجوی نیست.
    به نظرتون چی باعث شده که پرهای طوطی من اونطوری شده بود. البته اگه تو عکس یه ماه پیشش نگاه کرده باشین میبینین که خیلی بهتر شده. ممکنه از تغذیه باشه که صاجب قبلیش بهش نمیرسید؟
    به شما قبلا چه در خصوصی چه در همین تاپیک گفتم پرهای طوطی شما ممکنه از تغذیه باشه ممکن هم هست قبلا پرجوی خیلی خفیف داشته اگر الان با پرهاش کاری نداره یعنی الان پرجوی نداره و اگر تغذیشو درست کنید در تو لکی بعدی پرهای صاف و یکدست در میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    اقای وکیلی من یه چند تا عکس دیگه واستون از از ناخن کنده شدش براتون میفرستم یه نظر میدین هر کار میکنم از هر مرورگری استفاده میکنم اپلود نمیشه فک کنم مشکل از بابت شرکت adsl باشه ممنون
    از کروم استفاده کنید،من تا الان مشکلی نداشتتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام من دیروز برا اولین بار گمگر و از خونه بردم بیرو و رفتیم باغ صبح تا شب اونجا بودیم حیابی هم بهش خوش گذشت گذاشته بودمش رو سقف قفس ازاد البته خودش را نمیوفته جایی بره تو خونه هم همیشه سقف قفسش بازه اما امروز احساس میکنم شادابی همیشگی و نداره انگار یکم ناراحته
    نظرتون چیه ؟
    دلیلش اینه که فیلش یاد هندوستان کرده!!!!
    این کارتون خیلی خوبه اما توجه کنید جایی که قرارش میدید آلوده به پرنده های آزاد نباشه که خدایی نکرده بیمار بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    نظرتون چیه ؟
    سلام دوست عزیز . درسته شما فکر میکنید پرنده لذت میبره و واقعا هم اینطوری اما لذت براش تا وقتی هست که اونجا هست و وقتی برگرده توی محیط بسته منزل خیلی راحت رفتار ها دلتنگی نشون میده .
    درضمن قبلا در یه مقاله قبل از عید گفتم پرنده هاتون رو بیرون و توی فضای باز آزاد نذارید . حتی اگه بالهاش کوتاه شده باشه . کاسکو ها از جریان باد بدشون میاد و جایی که ساکن هستن نباید جریان باد باشه وگر نه جاشون رو تغییر میدن . از طرفی پرواز هر پرنده توی مسیر باد و خلاف جهت اون لذت بخشه ولی برای کاسکو فکر کنم رفتن به جهت باد لذت بخش تره . توی پرنده ها برای هر تغییر مکان سریع به صورت به پرواز در اومدن هست . یعنی یه نسیم ملایم پرندتون رو ممکنه از پیشتون ببره . خیلی ها مثل شما بودن و پرندشون رو از دست دادن . لطفا احتیاط کنید و آزادش نکنید و ترجیحا یه قفل دیگه هم بزنید . توی بعضی کاسکو ها مثل کاسکو خودم (لاکی ) انقدر این حساسیت شدیده که با یه فوت میپره ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    به شما قبلا چه در خصوصی چه در همین تاپیک گفتم پرهای طوطی شما ممکنه از تغذیه باشه ممکن هم هست قبلا پرجوی خیلی خفیف داشته اگر الان با پرهاش کاری نداره یعنی الان پرجوی نداره و اگر تغذیشو درست کنید در تو لکی بعدی پرهای صاف و یکدست در میاد
    مرسی. الان فقط پرآراییه. که اینم فکر نکنم مشکل باشه.
    منظور شما رو متوجه نمیشم که با پرهاش کار نداره. خب پرآرایی میکنه دیگه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    مرسی. الان فقط پرآراییه. که اینم فکر نکنم مشکل باشه.
    منظور شما رو متوجه نمیشم که با پرهاش کار نداره. خب پرآرایی میکنه دیگه.
    طوطی ها چند ساعت در روز رو پر ارایی میکنن
    اما تمییز کردن پر با کشید و بازی کردن با پر فرق میکنه

به نظر من طوطیه دوستمونmrmaysen پرجوی داره چون طوطی خودم هم پراش همینطوریه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    طوطی ها چند ساعت در روز رو پر ارایی میکنن
    اما تمییز کردن پر با کشید و بازی کردن با پر فرق میکنه

به نظر من طوطیه دوستمونmrmaysen پرجوی داره چون طوطی خودم هم پراش همینطوریه
    برای من اصلا نمیکشه و فقط با زبون و نوکش همه پراشو تمیز میکنه. ابتدا از دمش شروع میکنه و نم نم کل پراشو و در آخر پاهاش و ناخوناش
    عکس کاسکوکو دیدید؟؟؟؟ مشکلی که نداره؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    برای من اصلا نمیکشه و فقط با زبون و نوکش همه پراشو تمیز میکنه. ابتدا از دمش شروع میکنه و نم نم کل پراشو و در آخر پاهاش و ناخوناش
    اقا بهزاد شمارو راهنمایی کردن
    ولی اگه منظورتون این عکسه به نظر من پرجوی خفیف داره

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    جناب معدن زاده ما هی دارین میگیم طوطی شما مشکلی نداره
    شما هی میای میپرسی فلان شده این که مشکلی نداره یا اونطوری شده اون که مشکلی نداره یا ....
    برادر ول کن این حساسیت رو
    طوطی که پرجوی داشته باشه میزنه پرهاشو ظرف چند روز شتک میکنه طوطی شما هیچ مشکلی نداره
    فقط به تغذیش و رطوبت محیط بیشتر توجه کنید لطفا

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اقا بهزاد شمارو راهنمایی کردن
    ولی اگه منظورتون این عکسه به نظر من پرجوی خفیف داره

این عکس برای یهپیشه و الآن خیلی بهتر شده. تو معرفی پرنده های معدن زاده گذاشتم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    این عکس برای یهپیشه و الآن خیلی بهتر شده. تو معرفی پرنده های معدن زاده گذاشتم
    خوب پس اگه الان خیلی بهتر شده یعنی خوب شده
    وجای نگرانی نسیت زیاد حساس نباشید

صفحه 791 از 1238 نخستنخست ... 291691741772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810841891 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)