همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به کاسکو میشه قند داد؟
    اگر میشه مقدارش رو هم بگید
    ممنون
    خیر دوست عزیز نمیشه قند داد براش ضرر داره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دیگه با عرض پوزش !!!

دمای خونه برای کاسکو باید چقدر باشه ؟؟
    کولر رو روشن بزارم شب بخوابیم ؟ یا خواموش کنم ؟
    سلام . خواهش میکنم هر سوالی داشتید بپرسید .

بین 25 تا 28 مناسبه . یه دماسنج کنار قفسش بذارید تا دمای دقیق رو مشخص کنه . هوا یعنی انقدر گرم شده که کولر روشن میکنید !

طوطی نباید در معرض مستقیم باد کولر باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها

سلام سیب درختی هویج بادوم زمینی تخمه هم میخوره یه نمو جعفری نخود و لوبیا خیس خورده و سرلاک
    بادام زمینی همش جلوش هست بیشتر از همه بادام زمینی وفق مردادشه میخوره
    چیزی که همیشه جلوش باشه جز رژِم غذاییش هست . این همه غذاهای خوب میخوره شما چیزی رو جز غذاییش گذاشتید که علاوه بر اینکه جز غذاهای چربه و باید خیلی کم و به صورت تشویقی به طوطی داده بشه . جز غذاهایی هست که امکان آلوده بودنش هم وجود داره .. . بهتره غذاهای چرب دیگه رو جایگزین کنید . اونم نه اینکه مدام جلوش باشه . فقط روزی یکی دوتا کافیه .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام .
    بچه ها من حدودا 10 روزی میشه کاسکومو اوردم تو خونه چشمش سفید هستش و هم فروشنده هم یکی دوتا از بچه های سایت گفتن 2 و نهایتا 3 ساله هستش .
    میخواستم بدونم تقریبا چه مدت باید طول بکشه که یه مقدار اعتماد بکنه و غذا از دست بگیره چون الان من تا بلند میشم از جام ( چون تو اتاقم هستش و فضا نسبت به پذیرایی کمتره ) سریع میره رو دیواره قفس و چه برسه با دست بخوام غذا بهش بدم نزدیکش که میشم غار نمیکشه فقط برا عوض کردن زیر پاش و تمیز کردنش یه مقدار کم اونم خب طبیعیه ولی ممنون میشم بگید حدودا چند روز طول میکشه تا بتونه اونقدری اعتماد کنه که بتونم با دست بهش غذا بدم ؟
    ممنون دوستان ببخشید طولانی شد ولی خواستم کل جزئیاتو بگم که بهتر بتونم راهنمایی بگیرم .
    یا علی

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام .
    بچه ها من حدودا 10 روزی میشه کاسکومو اوردم تو خونه چشمش سفید هستش و هم فروشنده هم یکی دوتا از بچه های سایت گفتن 2 و نهایتا 3 ساله هستش .
    میخواستم بدونم تقریبا چه مدت باید طول بکشه که یه مقدار اعتماد بکنه و غذا از دست بگیره چون الان من تا بلند میشم از جام ( چون تو اتاقم هستش و فضا نسبت به پذیرایی کمتره ) سریع میره رو دیواره قفس و چه برسه با دست بخوام غذا بهش بدم نزدیکش که میشم غار نمیکشه فقط برا عوض کردن زیر پاش و تمیز کردنش یه مقدار کم اونم خب طبیعیه ولی ممنون میشم بگید حدودا چند روز طول میکشه تا بتونه اونقدری اعتماد کنه که بتونم با دست بهش غذا بدم ؟
    ممنون دوستان ببخشید طولانی شد ولی خواستم کل جزئیاتو بگم که بهتر بتونم راهنمایی بگیرم .
    یا علی
    دوست عزیز شخصی که از طوطی نگهداری میکنه باید اطلاعاتش رو بالا ببره
    من نمیگم شما کل 287 صفحه این تاپیک رو مطالعه کنید اما این اخیرا دوستان زیاد کاسکو خریدند و ما راهنماییشون کردیم
    شما لطف کنید حداقل 20-30 صفحه آخر رو بخونید همه چیزی که لازمه در مورد نگهداری از این کاسکو بدونید گفته شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    آقای مدان زاده ، مرسی از وقتی که برا پاسخگویی گذاشتین
    اینم عکسی که از پرای سینه خواسته بودین
    حالا نظرتون درمورد سنش چیه؟

یه سوال دیگه ، من هروقت روبروی قفسش میشینم ، هیچوقت از روبرو بهم نگاه نمیکنه ، مگه اینکه از یک فاصله یه متری بهش نگاه کنم در غیر این صورت بدنش به حالت مورب روی چوب چرخش میده طوری که تقریبا دمش رو ، رو به من میکنه و با یه طرف سرش بهم نگاه میکنه ، چطوری میتونم وقتی میرم کنار قفس میشینم ، از روبرو بهم نگاه کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    میتونی یه عکس از پرای سینش بذاری؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها

یه سوال دیگه ، من هروقت روبروی قفسش میشینم ، هیچوقت از روبرو بهم نگاه نمیکنه ، مگه اینکه از یک فاصله یه متری بهش نگاه کنم در غیر این صورت بدنش به حالت مورب روی چوب چرخش میده طوری که تقریبا دمش رو ، رو به من میکنه و با یه طرف سرش بهم نگاه میکنه ، چطوری میتونم وقتی میرم کنار قفس میشینم ، از روبرو بهم نگاه کنه؟
    سلام
    پرهای طوطی شما به هم ریختست و پرجوی داره,طوطی شما اهلیه یا وحشی؟؟؟اگر اهلیه حتما براش اسباب بازی چوبی بزارید
    نحوه نگاه کردن طوطی و نشستنش هم به میل خود طوطی بستگی داره,نه ایرادی محسوب میشه نه مزیتی کاریشم نمیشه کرد به مرور که بهتون عادت کنه از رو به رو هم نگاتون میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز شخصی که از طوطی نگهداری میکنه باید اطلاعاتش رو بالا ببره
    من نمیگم شما کل 287 صفحه این تاپیک رو مطالعه کنید اما این اخیرا دوستان زیاد کاسکو خریدند و ما راهنماییشون کردیم
    شما لطف کنید حداقل 20-30 صفحه آخر رو بخونید همه چیزی که لازمه در مورد نگهداری از این کاسکو بدونید گفته شده
    ممنون از جوابتون ولی من بیشتر از اونی که فکرشو کنی خوندم راجبع این درست به جوابم نرسیدم .
    خودمم 2 تا کاسکو داشتم چند سال ولی از جوجگی نه ممنون میشم این همه به بقیه راهنمایی کردید جواب منم اینجا بدید البته اگه ایرادی نداره ...
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها

دوست عزیز پرنده شما جوجست و این شکی نیست. اما وضعیت پراش خیلی بهم ریختس. همانطور که دوست خوبمون جناب آقای وکیلی فرمودند پرجوی و در بعضی نقاط خیلی کم پرکنی دیده میشه. و حتماً براش اسباب بازی بذارید و بهش بیشتر برسید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام
    پرهای طوطی شما به هم ریختست و پرجوی داره,طوطی شما اهلیه یا وحشی؟؟؟اگر اهلیه حتما براش اسباب بازی چوبی بزارید
    نحوه نگاه کردن طوطی و نشستنش هم به میل خود طوطی بستگی داره,نه ایرادی محسوب میشه نه مزیتی کاریشم نمیشه کرد به مرور که بهتون عادت کنه از رو به رو هم نگاتون میکنه
    آقای وکیلی پرهای پرنده من از این خیلی بهتره و همانطور هم خودتون فرمودید پرجوی نیست.
    به نظرتون چی باعث شده که پرهای طوطی من اونطوری شده بود. البته اگه تو عکس یه ماه پیشش نگاه کرده باشین میبینین که خیلی بهتر شده. ممکنه از تغذیه باشه که صاجب قبلیش بهش نمیرسید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    سلام
    اقای وکیلی من یه چند تا عکس دیگه واستون از از ناخن کنده شدش براتون میفرستم یه نظر میدین هر کار میکنم از هر مرورگری استفاده میکنم اپلود نمیشه فک کنم مشکل از بابت شرکت adsl باشه ممنون

صفحه 790 از 1238 نخستنخست ... 290690740771772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809840890 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)