صفحه 2 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 188
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام
    واقعا زیباست
    قدر این وقت آزاد خودتونو بدونید
    من چند سالی هست که ماهی چند روز پیش خانوادم نیستم
    مطمئنم شیرینی دور هم بودن با همسرتون و این جوجه ها خیلی بیشتر از شیرینی کسایی هست که دائم این ور و اون ور میدوند.
    فقط حتما عکس زیاد بگیرید که بعدا همش خاطره میشه
    برقرار باشید

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام خانم پویش,خوشحالم که بالاخره تاپیک معرفی طوطی هاتونو میبینم,عکس ها فوق العاده بودن,انشالله همشون به سلامتی بزرگ شن,منتظر دیدن عکس جفت هاتون هستیم مخصوصا اون ماده ی زیبا و جفتش!بابت سرلاک جدید هم احساس نمی کنید دیر هضمه؟,البته من نسبت به هاگن میگم اون سرلاک قبلیتون نمیدونم چطور بود اونم مثل همینه؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلامواقعا زیباست قدر این وقت آزاد خودتونو بدونید من چند سالی هست که ماهی چند روز پیش خانوادم نیستممطمئنم شیرینی دور هم بودن با همسرتون و این جوجه ها خیلی بیشتر از شیرینی کسایی هست که دائم این ور و اون ور میدوند.فقط حتما عکس زیاد بگیرید که بعدا همش خاطره میشهبرقرار باشید
    سلام . بله درست میفرمایید.سعی می کنم باز هم عکس بگذارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    آخی کوچولوهای دوست داشتنی یاد بچگی طوطی های خودم افتادم . بزرگ کردن جوجه طوطی واقعا حس خوبیه . یکی از بهترین لحظاتی که همیشه دوست دارم تکرار بشه ولی دیگه جراتشو ندارم چون طاقت از دست دادنشون رو ندارم .یکی از زیباترین موجودات خدا هستن و تا کسی بهشون غذا نده و مثل بچه ها بهشون رسیدگی نکنه نمیتونه این زیبایی رو درک کنه . روز اولی که اولین جوجه کاسکو اومد خونمون . چشماش هنوز باز نشده بود وقتی دیدمش گفتم من باید چجوری به این غذا بدم ، خیلی زشته .. وقتی شروع کرد به غذا خوردن احساس کردم خیلی دوسش دارم غذاش که تموم شد دیگه نمیتونستم یه لحظه ازش جدا شم .. واقعا دوست داشتنی هستن.خیلی عکسای زیبایی بود من واقعا با دیدنش شاد شدم مرسی
    کاملا با نظرتان موافقم بزرگ کردن جوجه لذت خاصی داردممنون که سر زدید.

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلامماشاللهدر مورد سزلاکشون توضیح کاملی میشه بدیدجوجه یک روزه ای که داشتم بزرگ میکردم متاسفانه بعد 6 روز تلف شد دلیل اصلیش هم فک میکنم غلیظ کردن بیش از حد سرلاک بود
    سلامفکر میکنم چند نکته خیلی مهم باشد:1- برای جوجه های خیلی کوچک حتما از سرلاکهای شرکتی استفاده کنید2- دما باید مناسب جوجه ها باشد چون جوجه ها بسته به سنشان تا چند ساعت گرسنگی راتحمل می کنند اما در برابر سرما خیلی اسیب پذیرند3- سرلاک را در 7-8 روز اول تا حدی رقیق بدید که وقتی قاشق را کج می کنید داخل دهانشان بریزد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام خانم پویش,خوشحالم که بالاخره تاپیک معرفی طوطی هاتونو میبینم,عکس ها فوق العاده بودن,انشالله همشون به سلامتی بزرگ شن,منتظر دیدن عکس جفت هاتون هستیم مخصوصا اون ماده ی زیبا و جفتش!بابت سرلاک جدید هم احساس نمی کنید دیر هضمه؟,البته من نسبت به هاگن میگم اون سرلاک قبلیتون نمیدونم چطور بود اونم مثل همینه؟
    سلام. سپاسگزارم. سعی می کنم از جفتها هم عکس بگذارم. نه خدا را شکر دیر هضم نیست . من راضیم و تفاوت محسوسی بین کی کی و ورسل لاگا ندیدم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    سلام
    واقعا خیلی ناز بودن. البته من از همون دسته هستم که از دیدن جوجه سرلاکی لذت نمیبرم اما انقدر تو چشماشون احساس موج میزد که آدم غرقشون میشد
    امیدوارم همه دور هم خوش باشین و این کوچولو ها هم زودتر بزرگ شن و برن مدرسه
    در ضمن عاشق اون خانه سالمنداتونم

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    به نظر من بزرگ کردن جوجه سرنگی یکی از سخـــــــت ترین و دلهره آورترین کارای دنیاست.. البته همون قدر که سخته لذت بخش هم هست
    مسئولیت این همه جوجه رو بر عهده گرفتن واقـــعا دل و جرات میخواد
    خیلی خیلی تبریک میگم بهتون
    1000 ماشالا جوجه های فوق العاده ناز و خوشگلی دارین..
    منتظر عکس های بیشتر هستم

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1992 نمایش پست ها
    سلامواقعا خیلی ناز بودن. البته من از همون دسته هستم که از دیدن جوجه سرلاکی لذت نمیبرم اما انقدر تو چشماشون احساس موج میزد که آدم غرقشون میشد امیدوارم همه دور هم خوش باشین و این کوچولو ها هم زودتر بزرگ شن و برن مدرسه در ضمن عاشق اون خانه سالمنداتونم
    سلام. واقعا بزرگ کردن جوجه گوشتی اعتیاد اور هست و دیگر نمیشود از ان دل بکنی و قسمت هیجان انگیزش هم زمانیست که از روی جوانه پرها می توانی رنگ پرنده را حدس بزنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    به نظر من بزرگ کردن جوجه سرنگی یکی از سخـــــــت ترین و دلهره آورترین کارای دنیاست.. البته همون قدر که سخته لذت بخش هم هست مسئولیت این همه جوجه رو بر عهده گرفتن واقـــعا دل و جرات میخوادخیلی خیلی تبریک میگم بهتون 1000 ماشالا جوجه های فوق العاده ناز و خوشگلی دارین..منتظر عکس های بیشتر هستم
    موافقم مسوولیت سنگینی هست چون جان چند موجود زنده ....ولی یک بخش مهمش این هست که صبر و حوصله داشته باشی و دقت . مدتی درگیر کاری بودم که از ساعت 8.5 -9 تا 3 منزل نبودم ولی 3 تا جوجه سرلاکی هم داشتم( البته به این کوچکی نبودند ) که خدا را شکر به سلامتی بزرگ شدند. ممنون که سر زدید.

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام. این دفعه می خواهم این عروس هلندی سخن گو را خدمتتان معرفی کنم . الان حدودا 10 ماهه هست و 4 اسفند یکسالش تمام میشود. چون رنگش گلباقالی بود فکر کردیم خانم هست و اسمش را طلا گذاشتیم اما بعد کاشف به عمل امد که اقا تشریف دارند ولی خوب هم چنان اسمش طلاست.
    در اینجا لینک صحبت کردنش را گذاشتم . امیدوارم که خوشتان بیاید.

http://www.4shared.com/video/45d0PB-...0_1918382.html

فقط چوب و ظرف غذایش مناسب نیست چون فقط برای حمل و نقل از این قفس استفاده میشود.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام. این دفعه می خواهم این عروس هلندی سخن گو را خدمتتان معرفی کنم . الان حدودا 10 ماهه هست و 4 اسفند یکسالش تمام میشود. چون رنگش گلباقالی بود فکر کردیم خانم هست و اسمش را طلا گذاشتیم اما بعد کاشف به عمل امد که اقا تشریف دارند ولی خوب هم چنان اسمش طلاست.
    در اینجا لینک صحبت کردنش را گذاشتم . امیدوارم که خوشتان بیاید.

http://www.4shared.com/video/45d0PB-...0_1918382.html

فقط چوب و ظرف غذایش مناسب نیست چون فقط برای حمل و نقل از این قفس استفاده میشود.
    سلام.بابت سلیقه و حوصله ای که برای طوطی هاتون بخرج میدید تبریک میگم.

ارسال شده از MT27i با استفاده از تپاتالک 2

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)