کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad7 نمایش پست ها
    ممنون,سی تا سی و پنج روز چطور؟
    از چند روز/ماهگی ریسکش کمتر میشه؟
    از سه جهار ماهگی خوبه
    چون وارداتی نیست احتمال تلفاتش خیلی پایین میاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    سلام من دو تا سوال دارم
    1. منظوزر از معرفی یک اسباب بازی چیه؟
    2.من یک دانش آموز هستم و همیشه صبح. یعنی از ساعت7 صبخ تا 12 و یا 2 ( شنبه ها و دوشنبه ها تا ساعت 2 هست) مدرسه هستم.خب تو این مدت طوطی شاید بیکار بمونه. تو این مدت پراشو نمیکنه؟ یا مشکلی پیش نمیاد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    سلام من دو تا سوال دارم
    1. منظوزر از معرفی یک اسباب بازی چیه؟
    2.من یک دانش آموز هستم و همیشه صبح. یعنی از ساعت7 صبخ تا 12 و یا 2 ( شنبه ها و دوشنبه ها تا ساعت 2 هست) مدرسه هستم.خب تو این مدت طوطی شاید بیکار بمونه. تو این مدت پراشو نمیکنه؟ یا مشکلی پیش نمیاد
    سلام
    معرفی اسباب بازی یعنی اسباب بازی که براش تهیه میکنید رو قبل اینکه تو قفس نسب کنید یکی دوروز بذارید کنار قفس تا طوطی متوجه شه اون بهش اسیبی نمیزنه
    نه مشکلی نداره ولی از موقعی که خریدید تابستون و روزهای تعطیل هم تو اون ساعت باهاش زیاد بازی نکنید بستگی داره چجور تربیت بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    با سلام خدمت دوستان گل و سپیده خانم.من حدودا 3 ماه میشه کاسکو گرفتم.و دوتا مشکل باهاش دارم.اول اینکه روی دست نمیاد.ولی کاملا رامه در حد چلوندن.بوس میده.وقتی روی تختم دراز کشیدم میاد رو شکمم.سر میده.حنی میزاره از زیر شکمش بلندش کنم.ولی روی دستم نمیاد.و انم بگم غذا از دستم میگیره.سنش حدود 3 سال و بسیار پر حرفه.مشل دومم اینه همیشه میخواد پیشش باشم.وقتی از اتاق میرم بیرون شروع میکه جیج زدن و میگه بابا بیا.چیکارش کنم به نظرتون.اهااا یک مورد دیگم اینه که فقط وقتی پیششم غذا میخوره.بارها امتحان کردم با وجود انکه گرسنست و به عنوان مثال داره سیب میخوره تا از پیشش میرم سیبشو میندازه و شروع به جیغ زدن میکنه.سعی میکنم زیاد از قفس نیارمش بیرون.تقریبا روزی 2 تا 3 ساعت.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi96 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گل و سپیده خانم.من حدودا 3 ماه میشه کاسکو گرفتم.و دوتا مشکل باهاش دارم.اول اینکه روی دست نمیاد.ولی کاملا رامه در حد چلوندن.بوس میده.وقتی روی تختم دراز کشیدم میاد رو شکمم.سر میده.حنی میزاره از زیر شکمش بلندش کنم.ولی روی دستم نمیاد.و انم بگم غذا از دستم میگیره.سنش حدود 3 سال و بسیار پر حرفه.مشل دومم اینه همیشه میخواد پیشش باشم.وقتی از اتاق میرم بیرون شروع میکه جیج زدن و میگه بابا بیا.چیکارش کنم به نظرتون.اهااا یک مورد دیگم اینه که فقط وقتی پیششم غذا میخوره.بارها امتحان کردم با وجود انکه گرسنست و به عنوان مثال داره سیب میخوره تا از پیشش میرم سیبشو میندازه و شروع به جیغ زدن میکنه.سعی میکنم زیاد از قفس نیارمش بیرون.تقریبا روزی 2 تا 3 ساعت.
    سلام
    کاسکوی شما یاد نگرفته رو دست بیاد و با ترفند باید بیاریدش رو دست تو انجمن در این مورد تاپیک زیاده
    جیغ زدنش هم بخاطر توجه بیش از حده و لوس شده یعنی وقتی جیغ میزده میرفتید پیشش و فکر کرده باید جیغ بزنه اسباب بازی چوبی و وسایل بازی براش تهیه کنید تا حوصلش سر نره کم کم میتونید این عادتش رو بهتر کنید هر موقع جیغ زد محلش ندید و پیشش نرید ولی بعد که چند دقیقه ساکت شد برید و جایزه بهش بدید
    مورد سوم هم سیره اگه گشنش باشه میخوره سیب رو چند تیکه کنید یکو بدید بهش بقیشو بذارید تو ظرف غذاش تا بعد بخوره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام . توضیحات رو آقا ابوالفضل دادن

فقط یه سوال از بین غذاهای چرب مثل تخمه و گردو پسته و .. غذاهایی هست که خیلی دوست داشته باشه ؟ که بتونید برای تمرین ازش استفاده کنید ؟

اون پرت کردن غذا از شوک رفتن شما از اتاقه .. طوطی منم همین اخلاق رو داشت .. شما موقعی که داره غذا میخوره یهو از اتاق بیرون نرید . بذارید غذاشو تموم کنه .. چون وقتی از اتاق بیرون میرید دوست داره غذاشو تموم کنه اما ترجیح میده با سرو صدا و حرف زدن شما رو به اتاق برگردونه . اما همونطور که آقا ابولفضل گفتن اگه گرسنش بشه و شما تو اتاق نباشید غذاشو میخوره ..

فقط وقتی از اتاق بیرون رفتید دیگه با جیغ زدنش به اتاق برنگردین ..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    کاسکوی شما یاد نگرفته رو دست بیاد و با ترفند باید بیاریدش رو دست تو انجمن در این مورد تاپیک زیاده
    جیغ زدنش هم بخاطر توجه بیش از حده و لوس شده یعنی وقتی جیغ میزده میرفتید پیشش و فکر کرده باید جیغ بزنه اسباب بازی چوبی و وسایل بازی براش تهیه کنید تا حوصلش سر نره کم کم میتونید این عادتش رو بهتر کنید هر موقع جیغ زد محلش ندید و پیشش نرید ولی بعد که چند دقیقه ساکت شد برید و جایزه بهش بدید
    مورد سوم هم سیره اگه گشنش باشه میخوره سیب رو چند تیکه کنید یکو بدید بهش بقیشو بذارید تو ظرف غذاش تا بعد بخوره
    سلام ممنونم اقا ابوافضل.تمامه کارهایی که گفتید رعایت میشه.قفس vp6 و انواع اسباب بازیهارو داره.سیب رو هم تیکه میکنم.نمیخوره ظرف غذاشو چک میکنم فقط در حضور خودم میخوره.ولی شما درست میگید لوس شده.حتما رعایت میکنم فرمایشات شمارو.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    .دیسکس.طوطی
    شماره عضویت
    9074
    [QUOTE=sepideh;250680]سلام . توضیحات رو آقا ابوالفضل دادن

فقط یه سوال از بین غذاهای چرب مثل تخمه و گردو پسته و .. غذاهایی هست که خیلی دوست داشته باشه ؟ که بتونید برای تمرین ازش استفاده کنید ؟

اون پرت کردن غذا از شوک رفتن شما از اتاقه .. طوطی منم همین اخلاق رو داشت .. شما موقعی که داره غذا میخوره یهو از اتاق بیرون نرید . بذارید غذاشو تموم کنه .. چون وقتی از اتاق بیرون میرید دوست داره غذاشو تموم کنه اما ترجیح میده با سرو صدا و حرف زدن شما رو به اتاق برگردونه . اما همونطور که آقا ابولفضل گفتن اگه گرسنش بشه و شما تو اتاق نباشید غذاشو میخوره ..
    سلام سپیده خانوم ممنونم.اره پسته و بادوم زمینی بسیار دوست داره و فقط با دست بهش میدم همیشه در اختیارش نیست.ولی به اقا ابولفضل هم گفتم نباشم نمیخوره حتی اگه خیلی گشنه باشه.حتی میزنه ظرف غذاشو چپه میکنه.من موندم اگه سفری پیش بیاد برام چیکارش کنم با این وضع

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ممنونم اقا ابوافضل.تمامه کارهایی که گفتید رعایت میشه.قفس vp6 و انواع اسباب بازیهارو داره.سیب رو هم تیکه میکنم.نمیخوره ظرف غذاشو چک میکنم فقط در حضور خودم میخوره.ولی شما درست میگید لوس شده.حتما رعایت میکنم فرمایشات شمارو.
    سلام . توضیحات رو آقا ابوالفضل دادن

سلام سپیده خانوم ممنونم.اره پسته و بادوم زمینی بسیار دوست داره و فقط با دست بهش میدم همیشه در اختیارش نیست.ولی به اقا ابولفضل هم گفتم نباشم نمیخوره حتی اگه خیلی گشنه باشه.حتی میزنه ظرف غذاشو چپه میکنه.من موندم اگه سفری پیش بیاد برام چیکارش کنم با این وضع
    سلام . پیشنهاد من به شما اینه که به قول خودتون این چلوندن یا نوازش طوطی رو کم کنید و محدودش کنید به قفس ، یعنی وقتی تو قفس هست سرش رو بخارونید یا باهاش بازی کنید یا بوسش کنید ، کاری کنید که قفس برای طوطی جذاب بشه و فکر کنه همه اتفاق های خوب داخل قفس رخ میده ..

طوطی وقتی خیلی گرسنه بشه غذا میخوره ممکنه تا چندین ساعت گرسنگی رو تحمل کنه اما وقتی خیلی گشنه بشه مطمئنا غذا میخوره ، ظرف رو محکم کنید تا نتونه بندازه از لجبازی برای بیرون رفتن شما و برای جلب توجه این کار رو میکنه

بادوم زمینی رو حذف کنید و با پسته تمرین رو شروع کنید ( جلوی چشم خودش پسته رو به تیکه های کوچیک تقسیم کنید ) . اگه طوطی شما روی تخت میاد مکان خوبی هست برای تمرین روی دست آوردن با این آموزش :

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

تمرین رو ببنید و هر سوالی داشتید بپرسید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    سلام دوستان عزیز.
    عصر بخیر.
    می خواستم بدونم گوجه سبز و خرما برای کاسکو مضره؟هسته ی گوجه سبز چطور؟کاسکوی من امروز دوتا هسته خورده.به زور ازش گرفتم...

صفحه 1109 از 1238 نخستنخست ... 1096091009105910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511261127112811591209 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)