کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.تخمه رو الان نباید براش کم کنه به نظر من تا دوهفته بهش تخمه و میوه بده تا با محیط خونتون اشنا بشه بهتون یکم عادت کنه بعد اگه خواستین میتونین مقدار تخمه رو کم کنید.
    سلام دوست عزیز هرچند نظر شخصیه ولی تغذیه ربطی به محیط خونه نداره وقتی از الان کم بشه کم کم کاسکو به سبزیجات و میوه جات تازه که خواص زیادی داره عادت میکنه و کمتر به تخمه عادت میکنه ما ها اکثرا تخمه رو جز غذای اصلی طوطی ها میدونیم و از خواص سبزیجات و حبوبات و میوه جات غافلیم برای همینه که اشتباه می کنم.موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    نه رام نیست ، جوجه یک ساله هست تقریبا ، البته عکسشو میذارم دوستان نظر بدن . گذاشتمش گوشه هال که از دو طرف به دیوار محدوه ، البته همه رفت و آمد ها رو میبینه ولی هال بزرگه اینطوری نیست که قفس خیلی نزدیک به ما باشه جاش تقریبا ساکته یعنی خیلی سر و صدا تو خونه نیست مگه اینکه اسمش رو صدا بزنیم یا خیلی کم تلویزیون روشن کنیم!
    از پریشب که اومده غذا خورش بد نیست یعنی هم میوه میخوره هم تخمه ولی وقتی سکوت میشه خیلی راحت جلومون میخوابه ، گاهی هم جلوی ما سرش رو میذاره پشتش میخوابه! فقط مدفوعش یکم آبکیه! متاسفانه دسترسی به دامپزشک مجرب هم ندارم!
    سلام از مدفوعش هم عکس بذارید

سکوت خونه میتونه باعث بشه که طوطی چرت بزنه . اما این همه راحت بودن، که سرش رو رو میذاره پشتش و میخوابه اونم تو یه محیط جدید یکم میتونه نگران کننده باشه.

البته باز نمیشه دقیق گفت . ترشح چشم و بینی نداره ؟ زیاد پف نمیکنه پراشو ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز هرچند نظر شخصیه ولی تغذیه ربطی به محیط خونه نداره وقتی از الان کم بشه کم کم کاسکو به سبزیجات و میوه جات تازه که خواص زیادی داره عادت میکنه و کمتر به تخمه عادت میکنه ما ها اکثرا تخمه رو جز غذای اصلی طوطی ها میدونیم و از خواص سبزیجات و حبوبات و میوه جات غافلیم برای همینه که اشتباه می کنم.موفق باشید
    سلام . اینکه میوه و سبزیجات و حبوبات باید تو غذایی باشه شکی درش نیست اما روزای اول برای اینکه به طوطی استرسی وارد نشه تغییری تو غذاییش ایجاد نمی کنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    فلفل رو بعضی از سایتای خارجی موافق هستن و بعضی هم مخالف دادنش دلیلش هم خونریزی داخلی و ب هم ریختن دستگاه گوارشی هست .
    بهتره چیزی رو ک اختلاف نظر روش هست داده نشه . در صورتی ک خود طوطی ها هم استقبال زیادی میکنن ازش
    من در مورد فلفل دلمه ای جایی نخوندم که موجب خونریزی داخلی و مشکلات دیگه میشه
    فلفل تند رو خوندم که میتونه برا پرنده مشکل درست کنه
    شما کدوم نوعش رو میگی؟اگه فلفل دلمه رو میگین سایتشو به منم بدید بخونم
    ویرایش توسط abolfazl : 25th August 2014 در ساعت 06:36 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام . کاسکوی من دیروز حالش خوب نبود بردمش پیش دام پزشک + چکاب از دام پزشک در مورد سنش پرسیدم گفتن 2 الی 3 سال داره . منم کاسکو رو به اسم 2 ساله خریدم 950 سوال من اینه با اینکه چشماش زرد معلومه ممکنه 2 3 سالش باشه خود . یا به خاطر بیماری رنگ چشمش تغییر نمیکنه ؟
    ویرایش توسط فریماه : 26th August 2014 در ساعت 10:23 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام از مدفوعش هم عکس بذارید

سکوت خونه میتونه باعث بشه که طوطی چرت بزنه . اما این همه راحت بودن، که سرش رو رو میذاره پشتش و میخوابه اونم تو یه محیط جدید یکم میتونه نگران کننده باشه.

البته باز نمیشه دقیق گفت . ترشح چشم و بینی نداره ؟ زیاد پف نمیکنه پراشو ؟

سلام سپیده خانم
    نه هیچگونه ترشح چشم و بینی نداره ، خودشم پف نمیکنه !
    البته از امروز برخلاف دیروز که رو دو پا تقریبا چرت میزد الان یه پاش رو میده داخل شکمش و رو یه پا چرت میزنه! البته اینی هم که سرش رو به پشتش میذاره میخوابه اینطور نیست خیلی وقت بمونه ، نهایتش دو سه دقیقه اینکارو میکنه، اگه هم یه صدای ناگهانی بیاد سریع بر میگرده
    این عکسایی هم که از مدفوعش گذاشتم مال دیروز عصر تا امروز صبحه ، فکر میکنم یکم درجه اسهالش بهتر شده!
    الانم وقتی میرم کنار قفس دیگه قار نمیزنه ، فقط کمی گردنشو بالا پایین میکنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام . کاسکوی من دیروز حالش خوب نبود بردمش پیش دام پزشک + چکاب از دام پزشک در مورد سنش پرسیدم گفتن 2 الی 3 سال داره . منم کاسکو رو به اسم 2 ساله خریدم 950 سوال من اینه با اینکه چشماش زرد معلومه ممکنه 2 3 سالش باشه خود . یا به خاطر بیماری رنگ چشمش تغییر نمیکنه ؟
    سلام . نه به خاطر بیماری رنگ چشم زرد نمیشه . اگه خودتون زردی رو تو چشمش میبینید 4 سال به بالاست

سلام سپیده خانم
    نه هیچگونه ترشح چشم و بینی نداره ، خودشم پف نمیکنه !
    البته از امروز برخلاف دیروز که رو دو پا تقریبا چرت میزد الان یه پاش رو میده داخل شکمش و رو یه پا چرت میزنه! البته اینی هم که سرش رو به پشتش میذاره میخوابه اینطور نیست خیلی وقت بمونه ، نهایتش دو سه دقیقه اینکارو میکنه، اگه هم یه صدای ناگهانی بیاد سریع بر میگرده
    این عکسایی هم که از مدفوعش گذاشتم مال دیروز عصر تا امروز صبحه ، فکر میکنم یکم درجه اسهالش بهتر شده!
    الانم وقتی میرم کنار قفس دیگه قار نمیزنه ، فقط کمی گردنشو بالا پایین میکنه

سلام . من تو مدفوعش مشکلی نمیبینم . زیاد بودن ادرار تو مدفوع اسهال نیست . اما میتونه نشونه بیماری باشه هرچند روزای اولیه ممکنه مدفوع آبکی باشه

فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه . اینکه روی یه پا میخوابه نشونه بیماری نیست . اما حواستون بهش باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام سپیده خانمنه هیچگونه ترشح چشم و بینی نداره ، خودشم پف نمیکنه !البته از امروز برخلاف دیروز که رو دو پا تقریبا چرت میزد الان یه پاش رو میده داخل شکمش و رو یه پا چرت میزنه! البته اینی هم که سرش رو به پشتش میذاره میخوابه اینطور نیست خیلی وقت بمونه ، نهایتش دو سه دقیقه اینکارو میکنه، اگه هم یه صدای ناگهانی بیاد سریع بر میگردهاین عکسایی هم که از مدفوعش گذاشتم مال دیروز عصر تا امروز صبحه ، فکر میکنم یکم درجه اسهالش بهتر شده!الانم وقتی میرم کنار قفس دیگه قار نمیزنه ، فقط کمی گردنشو بالا پایین میکنه
    سلام
    علاوه برا توضیحات سپیده خانوم شراط مدفوعش طبیعی هست . زیاد بودن ادرار به خوردن آب زیاد هست که خب تابستان هست و عطش پرنده زیاده . ولی زیاد بودن ادرار با اسهال تفاوت داره . توی اسهال مدفوع دیگه اصلا شکل طبیعی خودشو نداره ولی توی ادرار شکل تقریبا ثابت هست و آب خارج شده زیاده . اینکه به پشت میخوابه خب گاهی طبیعی هست و گاهی هم غیره طبیعی هست . شرایط استاندارد اینه روی یک پا و ثابت بخوابه ولی من تحقیقی که در اینباره کردم بعضی ها گفتن طبیعیه این نوع خوابیدن و من نظری دربارش نمیدم . ولی روی طولانی مدت نباید روی دوپا بخوابه حتما روی یک پا ...موفق باشید
    ویرایش توسط vestlaif : 26th August 2014 در ساعت 11:36 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام من امروز صبح که کاور رو از رو قفس برداشتم دیدم مدفوع کاسکوم آبیکه یعنی بیشتر اوقات صبحا که کاورو میکشم مدفوعش آبکیه ولی بعدش مدفوش به حالت طبیعی برمیگرده مشکلی نداره؟!؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام من امروز صبح که کاور رو از رو قفس برداشتم دیدم مدفوع کاسکوم آبیکه یعنی بیشتر اوقات صبحا که کاورو میکشم مدفوعش آبکیه ولی بعدش مدفوش به حالت طبیعی برمیگرده مشکلی نداره؟!؟
    یعنی فقط یکبار اون هم صبح اینطوری مدفوع میکنه ؟ درسته ؟
    چه مدته خریدین ؟ هنوز وحشیه و وقتی کاور رو برمیدارید میترسه ؟

صفحه 993 از 1238 نخستنخست ... 493893943974975976977978979980981982983984985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210431093 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)