کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز،من تقریبا 2-3 ساله که در اینجا یا یک فروم دیگه مدیر بودم و با خیلی از کاربرها در ارتباط بودم....
    کاری به این که طوطی تو طبیعت چه کار میکنه یا نمیکنه ندارم؛شما از الان بشینید تاپیکهای کاسکو در این فروم چه در فرومهای دیگه ایرانی رو از اول بخونید؛ببینید چند در صد از کاربرانی که میان و میگن امروز کاسکو وحشی خریدیم بعد از 2-3 هفته پست میزنن که طوطی ما خیلی سروصداش زیاد شده یا همون روزهای اول میگن که طوطی ما صدا ازش در نمیاد؟؟؟
    این که دیگه بحثی روش نیست،وقت بزارید و مطالعشون کنید به جواب سوالتون میرسید
    ریکی منم از بدو ورودش که آوردمش همون تا کاور رو برداشتم شروع کرد به سر و صدا کردن تا یکی دو روز اول خوب سر و صدا میکرد بعد 2 روز ساکت بود کلا بعدش باز شروع کرد دیگه سر و صدا کردن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . کاسکو ها معمولا کنار صدای خودشون صدایی که یاد گرفتن از طبیعت رو تقلید میکنن . صدای ذاتی کاسکو تقریبا محدود هست به قار کشیدن و ... . ولی صدا هایی که مامیشنویم ازشون تقریبا صدایی هست که از طبیعت یاد گرفتن و تقلید میکنن . این دوتا رو نمیشه از هم جدا کرد . تقلید یعنی هر نوع صدایی چه از طبیعت و پرنده های دیگه چه از انسان یاد گرفتن و تکرار کردن .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    میدونم عزیز این صدای پرندگان دیگس ولی میخوام بدونم که اولا شما که گفتی تقلید یعنی چیزی که میگفتید رو تقلید میکرد یا صدایی که یاد گرفته بود آخه گفتید شروع کرد به تقلید کردن . که جوابمو گرفتم الان پس صدایی که قبلا یاد گرفته بوده رو تقلید میکرده بعد یه سوال دیگه من با این یکی کاسکوم میشه 3 کاسکو که داشتم تا حالا هر 3 تاشونم 3 تا صدا رو مثل هم در میاوردن این برام شده سوال که آیا این صدای خودشونه ؟ یا اینکه محیطی که زندگی میکنن چیزی هست که این نوع صدا رو یاد میگیرن ازش .
    یکی که یه صوت میزنن و یکی هم انگاری با صوت میگه کاسکو و یکی دیگه هم تق تق کردنشون هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    میدونم عزیز این صدای پرندگان دیگس ولی میخوام بدونم که اولا شما که گفتی تقلید یعنی چیزی که میگفتید رو تقلید میکرد یا صدایی که یاد گرفته بود آخه گفتید شروع کرد به تقلید کردن . که جوابمو گرفتم الان پس صدایی که قبلا یاد گرفته بوده رو تقلید میکرده بعد یه سوال دیگه من با این یکی کاسکوم میشه 3 کاسکو که داشتم تا حالا هر 3 تاشونم 3 تا صدا رو مثل هم در میاوردن این برام شده سوال که آیا این صدای خودشونه ؟ یا اینکه محیطی که زندگی میکنن چیزی هست که این نوع صدا رو یاد میگیرن ازش .
    یکی که یه صوت میزنن و یکی هم انگاری با صوت میگه کاسکو و یکی دیگه هم تق تق کردنشون هست
    والا این سوال رو باید از یه کاسکو پرسید . من فقط میرون صدای تق تقی که با توکشون موقع ترس درمیارن با صدای قار کشیدن ذاتی هست اونم نشونه ترسه و خب توی همه موجودات هست بقیه رو نمیدونم . دونستن هم هیچ ضرورتی نداره .چون کاسکو ها میتونند سوت هارو باهم ترکیب کنن و صدای جدید دربیارن نمیشه دقیق فهمید صدایی که درمیارن رو از کجا یادگرفتن . دقیقا مثل کلمات . وقتی چندتا ولمه یاد میگرن گاهی ترکیب میکنند و جابجا بکار میبرن ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    مگه کاورتون چقدر ضخیمه؟؟؟؟؟کاور نازک استفاده کنید بهتره(البته با رنگ روشن)
    البته من كاور ندارم ، از پارچه يا ملحفه استفاده ميكنم، نازكيش هم مثل ملحفه هاي معمولي تو بازار هست!
    حالا اگه بعضي شبا پارچه روش نندازم مشكلي ايجاد نميكنه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    البته من كاور ندارم ، از پارچه يا ملحفه استفاده ميكنم، نازكيش هم مثل ملحفه هاي معمولي تو بازار هست!
    حالا اگه بعضي شبا پارچه روش نندازم مشكلي ايجاد نميكنه؟
    نندازین هم ایرادی که نداره,اما بندازین بهتره هم این که اولا طوطی بهش عادت میکنه هم این که با آرامش بیشتری استراحت میکنه
    هم واسه خودتون بهتره که بعضی روزها میخواین 1-2 ساعت بیشتر بخوابین طوطی هم سروصدا نمیکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان پس از دو ماه عکس از کاسکومو گذاشتم . عکس سمت چپی عکسی که موقع ورود ازش گرفتم و عکس سمت راستی عکسی که االان گرفتم. ممنون میشم نظرتون و بدید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    سلام دوستان گرامی

من یه قفس بزرگ برای کاسکوم خریدم از اینا که سقفش باز میشه و کفیش راحت در میاد

قفس قبلیش کوچیکتر بود البته در مقایسه با قفس جدید خیلی کوچیکتر !

الان میتونم منتقلش به قفس جدیدش ؟
    و اگه میشه چجوری این کارو بکنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان پس از دو ماه عکس از کاسکومو گذاشتم . عکس سمت چپی عکسی که موقع ورود ازش گرفتم و عکس سمت راستی عکسی که االان گرفتم. ممنون میشم نظرتون و بدید.

خیلی خوب شده پرهاش
    تبریک میگم ایشالا با مراقبت های بیشتر کاملا خوب میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

من یه قفس بزرگ برای کاسکوم خریدم از اینا که سقفش باز میشه و کفیش راحت در میاد

قفس قبلیش کوچیکتر بود البته در مقایسه با قفس جدید خیلی کوچیکتر !

الان میتونم منتقلش به قفس جدیدش ؟
    و اگه میشه چجوری این کارو بکنم ؟
    سلام قفس مناسب بری کاسکو1033هست و اگه این مدل رو خریداری کرده باشید خوبه.......درمورد انتقال هم باید بگم:ابتدا چندروزی رو قفس رو جایی بذارید که کاسکو راحت ببینه تا باهاش آشنا بشه و ترسش بریزه و هر2رز قفس رو بهش نزدیک تر از قبل بکن تا اینکه به قفس خودش چسبیده بشه بعد از این مراحل قفس جدید رو بذار بالای قفسی که داخلشه پس از چند مدت قسمت بالایی قفس یا همون سقف قفسی که طوطی داخلشه رو باز کن و در اون قفس بالایی هم همینطور طوطی که دو قفس به هم راه داشته باشند.و بذارید در همین حالت باشند مطمئنا کاسکو ها طوطی باهوش وکنجکاوی هستند و برای ارضا این حس کنجکاوی به قفس جدیدش برای نگاه انداختن میره و چندمدتی که به قفس جدید عادت کرد اسباب و ظروف غذاشو به قفس بالایی منتقل کن و در قفس پایینی رو ببند تا به قفس قبلیش راهی نداشته باشه و قفس قبلی رو بردار .........موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان یه دوتا سوال پیش اومده اینکه ریکی شبا که میخواد بخوابه میره رو ضرف غذاش میایسته و میخوابه و دوم اینکه عیبی نداره من تخمه و میوه رو تو یه ظرف بریزم ؟ باعث مریضی میشه ؟

صفحه 849 از 1238 نخستنخست ... 349749799830831832833834835836837838839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868899949 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)