کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_torabi نمایش پست ها
    میشه یه عکس از فیبر ماده بزارید که من بدونم کی لونه رو بزارم بالغه اما میگن باید رنگ فیبرش از سفید به یه رنگ دیگه....
    همونجا که بینیش هست فیبر یا اسفنجی بهش میگن
    هر موقع قهوهای یا قهوه ای تیره شد لونه بذارید
    البته اگه الان جفتگیری کردن بازم لونه بذارید

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_torabi نمایش پست ها
    میشه یه عکس از فیبر ماده بزارید که من بدونم کی لونه رو بزارم بالغه اما میگن باید رنگ فیبرش از سفید به یه رنگ دیگه....
    سلام
    همونطور كه آقا ابوالفضل گفتن وقتي ماده آماده ميشه رنگ فيبر نوك كاملا قهوه اي ميشه و حالت چروكيده هم پيدا ميكنه

اين هم يه عكس از باجريگار خودم كه كاملا آماده است و رنگ فيبر نوك هم قهوه اي شده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود خدمت دوستان
    آقا من اومدم امروز قفس بچه ها رو جابجا کنم دیدم صدایی از تو لونه میاد دیدم یه تخم هستنمیدونم از کجا اومدهشوخی میکنم آخه توقع نداشتم به این زودی تخم بزارن
    الان میخواستم ببینم علاوه بر رسیدن به پرنده از نظر غذایی باید کاری خاصی کنم یا نه؟؟میدونم بار ها گفته شده ولی خب نمیدونم تو کدوم صفحه هست واسه همین باز پرسیدن با عرض پوزش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    15118
    میشه جنسیت این مرغ عشق روتشخیص بدید؟

ماده ست یا نر پیر هستش؟

http://s5.picofile.com/file/81074164...1435341953.jpg

ممنون

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    آقا من اومدم امروز قفس بچه ها رو جابجا کنم دیدم صدایی از تو لونه میاد دیدم یه تخم هستنمیدونم از کجا اومدهشوخی میکنم آخه توقع نداشتم به این زودی تخم بزارن
    الان میخواستم ببینم علاوه بر رسیدن به پرنده از نظر غذایی باید کاری خاصی کنم یا نه؟؟میدونم بار ها گفته شده ولی خب نمیدونم تو کدوم صفحه هست واسه همین باز پرسیدن با عرض پوزش.
    سلام
    تبريك منو خدمت بچه ها برسونيد
    كار خاصي نيازي نيست انجام بديد
    فعلا تا آخر تخم گذاري بهشون جوانه گندم و سبزي جعفري حتما بديد بعد از پايان تخم گذاري فقط تخم كتون و ارزن بديد تا وقتي كه تكليف تخم ها مشخص بشه
    روزي يه تيكه كوچيك كاهو هم در اختيار ماده قرار بديد تا به خاطر رو تخم خوابيدن و تخم گذاري دچار يبوست نشه
    مصرف مولتي ويتامين رو هم كامل قطع كنيد تا ماده براي انقباض عضلات به مشكل بر نخوره

محيط رو هم كاملا آرام و بدون استرس كنيد

موفق باشيد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام
    تبريك منو خدمت بچه ها برسونيد
    كار خاصي نيازي نيست انجام بديد
    فعلا تا آخر تخم گذاري بهشون جوانه گندم و سبزي جعفري حتما بديد بعد از پايان تخم گذاري فقط تخم كتون و ارزن بديد تا وقتي كه تكليف تخم ها مشخص بشه
    روزي يه تيكه كوچيك كاهو هم در اختيار ماده قرار بديد تا به خاطر رو تخم خوابيدن و تخم گذاري دچار يبوست نشه
    مصرف مولتي ويتامين رو هم كامل قطع كنيد تا ماده براي انقباض عضلات به مشكل بر نخوره

محيط رو هم كاملا آرام و بدون استرس كنيد

موفق باشيد
    سلام و درود
    ممنون بچه ها دست بوسن
    بابا این ماده روی تخم نمیخوابه که بخواد یبوست بگیره :D مولتی ویتامین نمیدادم که بخوام الان قطعش کنم
    حقیقتش این فسقلی ها طبقه بالا بودن و جای مناسبی درست کرده بودم و رفتم امروز بیارمشون پایین پیش بارنی(اون یکی طوطیم) متوجه شدم که تخم گذاشتن. الان هم بارنی واسه کنجکاوی میره روی قفسشون میخواستم ببینم این بهشون استرس وارد میکنه؟؟؟
    به روایت تصویر:

اصلا تغییر مکان الان واسشون درسته یا نه؟؟ البته ناگفته نمونه به خاطر سرما آوردمشون اینجا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام و درود
    ممنون بچه ها دست بوسن
    بابا این ماده روی تخم نمیخوابه که بخواد یبوست بگیره :D مولتی ویتامین نمیدادم که بخوام الان قطعش کنم
    حقیقتش این فسقلی ها طبقه بالا بودن و جای مناسبی درست کرده بودم و رفتم امروز بیارمشون پایین پیش بارنی(اون یکی طوطیم) متوجه شدم که تخم گذاشتن. الان هم بارنی واسه کنجکاوی میره روی قفسشون میخواستم ببینم این بهشون استرس وارد میکنه؟؟؟
    به روایت تصویر:

اصلا تغییر مکان الان واسشون درسته یا نه؟؟ البته ناگفته نمونه به خاطر سرما آوردمشون اینجا
    سلام علیکم وقتی مرغ عشقا تخمگذاری کردن باید در ارامش کامل باشن و زیاد رفت و امد نباشه ...بله استرس ایجاد میکنه این عروس شما...سعی کنین عروستون دور کنین از قفس مرغ عشقاتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    سلام علیکم وقتی مرغ عشقا تخمگذاری کردن باید در ارامش کامل باشن و زیاد رفت و امد نباشه ...بله استرس ایجاد میکنه این عروس شما...سعی کنین عروستون دور کنین از قفس مرغ عشقاتون
    سلام
    بابا این قفسش توی خونه هست دیگه رفت و آمد رو نمیتونم کاریش کنم اگه بخوام ببرمشون همون جای قبلی که فکر کنم از سرما تلف بشن ، آخه سه تا از فنج هام فکر کنم بخاطر سرما مردن

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.parsi1998 نمایش پست ها
    میشه جنسیت این مرغ عشق روتشخیص بدید؟

ماده ست یا نر پیر هستش؟

http://s5.picofile.com/file/81074164...1435341953.jpg

ممنون

سلام

عکسی دیده نمیشه

عکستون روتوآپلود سنتر سایت آپ کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    بابا این قفسش توی خونه هست دیگه رفت و آمد رو نمیتونم کاریش کنم اگه بخوام ببرمشون همون جای قبلی که فکر کنم از سرما تلف بشن ، آخه سه تا از فنج هام فکر کنم بخاطر سرما مردن
    میتونید بذارید تو خونه باشن تو فاصله 1.5 متری در سه کنج دیوار جوری که لونه سمت دیوار بیوفته

صفحه 201 از 475 نخستنخست ... 101151182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220251301 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)