صفحه 75 از 130 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 1293
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya555 نمایش پست ها
    پلت مخصوص فایتر بعضی وقتام میکس دل
    لطفا عکس فایتر رو تو سایت قرار بدید .

شرایط آب رو هم اعلام کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    توی تنگ نگهش میدارم 2روز در میون هم 30 درصد سیفون میکنم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.(ماهی های آب شیرین شامل:آروانا.سرسوسماری.پرو
    شماره عضویت
    15159
    با سلام.دوستان من 2تا ماهی آروانا سیلور 70 سانتی دارم.1 روز اومدم غذا بدم بهشون یهو ترسیدن جفتی با هم پریدن بیرون که به کمک داداش گرفتیمشون انداختیم تو تانکشون.از اون روز 1 هفته گذشته.اونی که سیبیلش زخم شده غذا نمی خوره و گوشه گیر شده و کم تحرک ولی اون یکی میخوره.چیکار کنم به نظرتون؟دعوا هم نمی کنن اندازه تانکشون هم 160*60*80 به ترتیب طول عرض و ارتفاع بود.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya555 نمایش پست ها
    توی تنگ نگهش میدارم 2روز در میون هم 30 درصد سیفون میکنم

بعیده مورد خاص و حادی باشه . از سرا امنیپور استفاده کنید . اگر هم مشکل پوستی مزمن یا خفیفی باشه احتمالا با سرا امنیپور درمان میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط basefahim24 نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من 2تا ماهی آروانا سیلور 70 سانتی دارم.1 روز اومدم غذا بدم بهشون یهو ترسیدن جفتی با هم پریدن بیرون که به کمک داداش گرفتیمشون انداختیم تو تانکشون.از اون روز 1 هفته گذشته.اونی که سیبیلش زخم شده غذا نمی خوره و گوشه گیر شده و کم تحرک ولی اون یکی میخوره.چیکار کنم به نظرتون؟دعوا هم نمی کنن اندازه تانکشون هم 160*60*80 به ترتیب طول عرض و ارتفاع بود.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    سلام

اولا آب رو سیفون کنید روزانه....روزی ۳۰٪ کافیست . در ضمن آروانا سیلور بی نهایت به کلر و کلرامین آب حساسه و کلر بسیار کم که دیسکس رو حتی ناراحت نمیکنه باعث مرگ آروانا سیلور میشه....پس احتیاط کنید و آب رو حد اقل ۲۴ ساعت با جریان شدید و بخاری دپو کنید

در ثانی یک قاشق غذا خوری سر پر نمک به ازای ۲۰ لیتر آب همیشه داخل آکواریوم باشه .

هر روز که سیفون میکنید همونقدری که نمک خارج شده مجددا وارد آب آکواریوم کنید . اگر بعد از ۳ روز آروانا ها رو به بهبودی نرفتن حتما عکس بزارید....

در ضمن آروانا سیلور بسیار ظریفه و ممکنه تو این پرش و افتادن روی زمین آسیب دیده باشه اندام های داخلیش .... که امیدوارم اینطور نباشه

عکس فراموش نشه

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

اولا آب رو سیفون کنید روزانه....روزی ۳۰٪ کافیست . در ضمن آروانا سیلور بی نهایت به کلر و کلرامین آب حساسه و کلر بسیار کم که دیسکس رو حتی ناراحت نمیکنه باعث مرگ آروانا سیلور میشه....پس احتیاط کنید و آب رو حد اقل ۲۴ ساعت با جریان شدید و بخاری دپو کنید

در ثانی یک قاشق غذا خوری سر پر نمک به ازای ۲۰ لیتر آب همیشه داخل آکواریوم باشه .

هر روز که سیفون میکنید همونقدری که نمک خارج شده مجددا وارد آب آکواریوم کنید . اگر بعد از ۳ روز آروانا ها رو به بهبودی نرفتن حتما عکس بزارید....

در ضمن آروانا سیلور بسیار ظریفه و ممکنه تو این پرش و افتادن روی زمین آسیب دیده باشه اندام های داخلیش .... که امیدوارم اینطور نباشه

عکس فراموش نشه

موفق باشید
    این 2تا فسخل بودن خریدمشون بیشتر از 3 ساله دارم.جدیدا خیلی لوس شدن.همه این شرایطو که فرمودین رعایت می کنم.فقط الان دمارو رو چند نگه دارم من همیشه 28 درجه نگه میدارم.عکس هم میزارم.داروی زد استرس هم ریختم ولی تاثیر نکرد.حالا از فردا دستور شمارو اجرا می کنم.در مورد کلر هم یه بار چوبشو خوردم.از اون به بعد آب تو چند تا دبه 20 لیتری میریزم تا کلر زدایی بشه بعد میریزم تو تانکشون اونم یه جوری با شیلنگ که نترسن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

عکس فراموش نشه

موفق باشید
    اینم عکسش همونی که پولکای وسط بدنش ریخته و گوشه واساده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    اینم عکسش همونی که پولکای وسط بدنش ریخته و گوشه واساده
    سلام بفرماييد بعداز اون اتفاق غذا ميخورن ؟ اگه غذا ميخورن نگران نباشيد پولكها به سرعت در ميان. دماي آب رو هم 30 بگذاريد مناسبه.موفق باشيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.136028 نمایش پست ها
    سلام بفرماييد بعداز اون اتفاق غذا ميخورن ؟ اگه غذا ميخورن نگران نباشيد پولكها به سرعت در ميان. دماي آب رو هم 30 بگذاريد مناسبه.موفق باشيد

سلام دوست عزیز.اونی که گوشه گیره غذا نمیخوره.ولی اون یکی میخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    سلام دوست عزیز.اونی که گوشه گیره غذا نمیخوره.ولی اون یکی میخوره
    درود بر شما استفاده از نمك به همون طريقي كه آقاي آژيده فرمودند رو انجام بديد براي ترغيب به غذا خوردن از غذاهاي مورد علاقه ماهي اروانا (ميگو- ماهي زنده- كرم) استفاده كنيد انشاال... جواب ميگيريد. موفق باشيد

صفحه 75 از 130 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)