نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    17352

تفاوت بین طوطی ملنگو و عروس هلندی بهم بگید

سلام به دوستان عزیزمن تصمیم گرفتم که طوطی بگیرمپس از تحقیقات دو نوع طوطی رو انتخاب کردم ... طوطی ملنگو و طوطی عروس هلندی ... حالا میخوام بدونم چه تفاوت هایی این دو دارن و تفاوتاشو بگید ... مثلا نگهداری کدوم اسونتر تو بچگی یا کدوم خوب تقلید صدا میکنه ... و یا کدوم بازیگوش تر است ... کدوم تو یادگیری حرکات باهوش تر است و... دیگر جزییات ... من بیشتر برام وابستگی و هوش و یادگیری حرکات برام مهمهو من تنها پرنده که بزرگ کردم مینا بوده از یک ماهگی ... همین... ممنون میشم منو راهنمایی کنید.و تجربیات خودتون رو به اختیار ما بزارید.. ... .با تشکر
    ویرایش توسط bloodyclaw : 24th March 2015 در ساعت 12:40 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16293
    سلام با عرض معذرت از مدیران سایت که سوالا رو منم جواب میدم. تا اونجا که من میدونم عروس هلندی طوطی لوس تر و وابسته ترو مهربون تریه نسبت به ملنگو و بیشتر دوست داره نوازش بشه. بعضیا به پراش حساسیت دارن به خاطر گرده ای که داره ولی ملنگو اینطور نیس. صدای عروس از ملنگو کمتره. (ولی شنیدم نرش وقتی به سن بلوغ میرسه یه تایمی سر و صداش خیلی زیاد میشه). قدرت سخنگوییه عروس پایینتره و اگه ماده باشه پایینترم هست ولی ملنگو بین نرو مادش خیلی تفاوت نیست. طول عمر عروس از ملنگو کمتره. از نظر شرایط نگهداری فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشن ولی من عروس نداشتم. (سعی کنید جوجه ی تازه دون خور شده بخرید هم نگهداریش راحتره هم برا آموزشش دیر نشده، در مورد سنم به حرف پرنده فروشا اعتماد نکنید)
    ویرایش توسط Artaa : 24th March 2015 در ساعت 07:35 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط bloodyclaw نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزمن تصمیم گرفتم که طوطی بگیرمپس از تحقیقات دو نوع طوطی رو انتخاب کردم ... طوطی ملنگو و طوطی عروس هلندی ... حالا میخوام بدونم چه تفاوت هایی این دو دارن و تفاوتاشو بگید ... مثلا نگهداری کدوم اسونتر تو بچگی یا کدوم خوب تقلید صدا میکنه ... و یا کدوم بازیگوش تر است ... کدوم تو یادگیری حرکات باهوش تر است و... دیگر جزییات ... من بیشتر برام وابستگی و هوش و یادگیری حرکات برام مهمهو من تنها پرنده که بزرگ کردم مینا بوده از یک ماهگی ... همین... ممنون میشم منو راهنمایی کنید.و تجربیات خودتون رو به اختیار ما بزارید.. ... .با تشکر
    سلام . توضیحات دوستمون کامل بود فقط من یه مورد رو بگم طوطی ها کلا باهوشن و اگه درست باهاشون کار کنید هر ترفندی رو یاد میگیرن . البته طوطی باید کاملا رام باشه .

سوالات متفرقه درباره طوطی رو تو تاپیک http://www.parsipet.ir/thread253-45.html بپرسید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)