صفحه 29 از 39 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 390
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    خوب چرا فروم های دیگه که ویرایش دارند فی ل تر نمیشن؟ اولین انجمنی هست که من دیدم امکان ویرایش نداره
    چون نمیتونید فرومی رو هم با نظم و انضباط ما پیدا کنید ..

دشمن کم نداریم که منتظر کوچکترین فرصت هستند ..

من الان عضو 10 تا فروم بازی هستم بیا ببین چه وضعیتیه ... آدم نمیدونه چکار کنه توشون..

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    خیلی خوب می شد اگر دکمه ی ویرایش وجود داشت
    برای اینکه مشکلاتی که می گید هم وجود نداشته باشه خوب می شه اگر مثلا این دکمه برای 10دقیقه فعال باشه
    چنین قابلیتی رو من تو فروم های دیگه دیدم(که تا یه مدت محدودی ویرایش ممکنه)
    فکر نمی کنم مشکل ساز بشه
    آدم بعضی اوقات یه چیزایی می نویسه بعد می بینه یه اشتباهاتی تو متن هست که می تونه منظور آدم رو به کل تغییر بده

باز هر جور خودتون صلاح می دونید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12263
    ا مثل اینکه همین داستان تو صفحه ی قبل هم بود
    ببخشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود خدمت مدیران عزیز ♥
    من مطالب قبلی رو نخوندم که ببینم همچین بحثی شده یا خیر برای همین این مطلب رو بیان میکنم
    چرا برای فروم چت باکس فعال نکردید؟؟ دلیل خاصی داره؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت مدیران عزیز ♥
    من مطالب قبلی رو نخوندم که ببینم همچین بحثی شده یا خیر برای همین این مطلب رو بیان میکنم
    چرا برای فروم چت باکس فعال نکردید؟؟ دلیل خاصی داره؟
    سلام . قبلا دربارش تصمیم گرفته شده . چت باکس تو یه فروم تخصصی کاربردی نداره .

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    ميشه توي هر انجمن يه تاپيك مجزا برا قيمت موجودات و لوازم مخصوصش بزنيد؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود
    ببخشید که این حرف رو میزنم ولی شما بر چه اساسی به این نتیجه رسیدید که چت باکس تو یه فروم تخصصی کاربردی نداره؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    ميشه توي هر انجمن يه تاپيك مجزا برا قيمت موجودات و لوازم مخصوصش بزنيد؟
    قیمت حیوانات و لوازمشون همه جا یکسان نیست . نمیشه یه قیمت ثابت ازشون اعلام کرد . قبلا هم یکی از کاربرای سایت همچین تاپیکی ایجاد کردن که خواستن قیمت ها رو اعلام کنن . که گفتم اگه قراره همچین چیزی باشه اولا باید مدام بروز بشه دوما فقط میشه حدود قیمت رو گفت سوما این قیمت ها معیاری برای قیمت گذاری حیوانات و محصولات کاربرای پارسی نیست که مثلا بگیم قیمت طوطی که 1300 هست چرا فلانی قیمتش اینقدر بالاست ... . و همین باعث ایجاد بحث تو تاپیک های فروش میشه که به دردسرش نمی ارزه .

نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    ببخشید که این حرف رو میزنم ولی شما بر چه اساسی به این نتیجه رسیدید که چت باکس تو یه فروم تخصصی کاربردی نداره؟؟؟؟
    نیازی نیست راجع بهش اینقدر با جزئیات صحبت بشه اما شما اگه یه نگاهی به محتوای چت باکس هایی که تو بعضی سایتا قرار داده شده بندازید متوجه میشید که چیزی جز احوال پرسی و صحبتهای متفرقه نیست . اینجا ایجاد شده که درباره حیوانات و محیط زیست به طور تخصصی بحث بشه که تاپیک ها محل مناسبی برای اینکار هست و نیازی به چت باکس نیست و اگه باشه باید کنترل بشه که ما فرصت کنترل چیزی که برای فروم ضروری نیست رو نداریم. بهتره کاربران یه انجمن تخصصی به خاطر مطالب و سوال و جواب های مرتبط با موضوع سایت وارد انجمن بشن نه برای تفریح و احوال پرسی و .... به هر حال تصمیم گرفته شد که ما به چت باکس نیازی نداریم .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نیازی نیست راجع بهش اینقدر با جزئیات صحبت بشه اما شما اگه یه نگاهی به محتوای چت باکس هایی که تو بعضی سایتا قرار داده شده بندازید متوجه میشید که چیزی جز احوال پرسی و صحبتهای متفرقه نیست . اینجا ایجاد شده که درباره حیوانات و محیط زیست به طور تخصصی بحث بشه که تاپیک ها محل مناسبی برای اینکار هست و نیازی به چت باکس نیست و اگه باشه باید کنترل بشه که ما فرصت کنترل چیزی که برای فروم ضروری نیست رو نداریم. بهتره کاربران یه انجمن تخصصی به خاطر مطالب و سوال و جواب های مرتبط با موضوع سایت وارد انجمن بشن نه برای تفریح و احوال پرسی و .... به هر حال تصمیم گرفته شد که ما به چت باکس نیازی نداریم .
    کلام و نظر شما به عنوان مدیر سایت برای ما بسیار محترم و به آن پایبندیم.
    این حرفایی که میزنم سوء تفاهم نشه ولی اون چت باکس هایی که شما میگید همش شده برای احوالپرسی بر میگرده به قوانینی که مدیران آن فروم ها برای خودشون وضع میکنن، واسه همین چیزی دیگه جز همین نمیمونه که احوالپرسی کرد
    با این مسئله که بیان مسائل تخصصی در پست موافقم و نباید در چت باکس بیان شود اما خب باز هم برای برخی مسائل نمیشه یک پست ایجاد کرد.
    در کل مسیر مدیریتی این فروم برای ما محترم و ما هم به آن احترام میزاریم. از این فروم بسیار عالی و مفید هم از همه مدیران سپاسگذارم ♥

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران عزیز
    ی عرض کوچیک داشتم درمورد اخراج شدن کاربران انجمن .
    و اونم اینه ک عوض این ک شما کاربران انجمن رو ( حالا ب هر دلیلی ) اخراج داءم کنین ، میشه ی کار دیگه کرد . مثلا ی تاپیک ایجاد کنین و توش مسایل مربوط ب اخراج افراد رو بنویسید . حالا چجوری ؟
    مثلا ، هر مدیری ک ی خطایی از یکی از کاربران دید ، ی پست جدید تو همون تاپیک مربوطه ایجاد کنه ، با این مضمون :
    ( مثلا )
    نام کاربری : rezza
    دلیل اخراج : توهین ب کاربران دیگه ( خدا اون روز و نیاره )
    زمان اخراج : حالا هرچقد ک اون مدیر محترم صلاح دونست . مثلا ی ماه . ده روز . ی سال .....

ب نظرم این کار چندتا حسن داره یکی این ک ، بعضی دوستان ک از نظر علمی و تجربی تو ی موضوع واقعا در سطح بالایی هستن ، ب دلیل ی خطا ک موجب اخراج شدنشون میشه ، باعث میشه ک اون شخص دیگه نتونه وارد انجمن شه و اطلاعاتش رو در اختیار بقیه بذاره . البته صد در صد خیلی از دوستان دیگه هستن ک باعث میشن جای خالی اون شخص اصلا حس نشه . ولی خب بازم بهتره ک بین خوب و خوبتر ، خوبتر و انتخاب کنیم .
    اما اگه این چیزی ک من عرض کردم اجرا بشه ، باعث میشه هم اون شخص اخراج بشه ( البته با مدت زمان معلوم ) و هم اون شخص بعد از اتمام دوره ی اخراج بودنش ب انجمن بازمیگرده و دوباره ب فعالیتش ادامه میده ( اما با رعایت بیشتر قوانین )
    و حسن دیگه ای ک داره ، این ک مثلا منه کاربر تازه وارد ، وقتی وارد اون تاپیک مربوطه میشم ، وقتی دلایل اخراج شدن کاربران رو میبینم ، با خودم میگم ، عه پس این کار موجب اخراج شدنم میشه . و این باعث میشه ک من خود ب خود سعی کنم ک اون خطا رو انجام ندم .
    بازم شما مدیران و آقای آژیده عزیز خیلی بهتر از من میدونین و من فقط ب عنوان ی داداش کوچیکتر اینو عرض کردم . شاید عرایض من کلا از ریشه اشتباه باشه ، اما خب ی راهکاره ک ب ذهنم رسید .
    با تشکر

صفحه 29 از 39 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)