صفحه 31 از 475 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495081131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 4744
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    پوسته تخم مرغ عشق از اون چیزی که تصور میکنید شکننده تره...
    در ضمن ممکنه منافذ ورود هوا به تخم رو هم با پنبه مرطوب امسدود کنید
    نيدونم.آخه منم كه تميز نكنم بازم فضله هاي عشقي منافذ ورود هوا رو مسدود ميكنه.با اين حال ايندفعه اصلا دست به تخم هاش نگذاشتم.
    يه چيز ديگه.اين جفتي كه الان تخم دارن، دوره ي چهارمشونه كه تخم ميزارن.هربار 6تا تخم ميزارن ولي هميشه فقط دوتا از تخماشون جوجه ميشه. مشكل از چيه؟ من از نظر تغذيه سعي ميكنم خيلي بهشون رسيدگي كنم
    هردوهم جوونن.يه سال و 5ماهشونه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    نيدونم.آخه منم كه تميز نكنم بازم فضله هاي عشقي منافذ ورود هوا رو مسدود ميكنه.با اين حال ايندفعه اصلا دست به تخم هاش نگذاشتم.
    يه چيز ديگه.اين جفتي كه الان تخم دارن، دوره ي چهارمشونه كه تخم ميزارن.هربار 6تا تخم ميزارن ولي هميشه فقط دوتا از تخماشون جوجه ميشه. مشكل از چيه؟ من از نظر تغذيه سعي ميكنم خيلي بهشون رسيدگي كنم
    میشه عکس از وضعیت لانه مرغ عشق ها و محیط قفس بزارید؟!
    لانه کوچکه؟!

در ضمن بهتره براشون پوشال و ... مهیا کنید خودشون قبل از تخم گذاری بستر رو بسازن. کف لانه مخصوصا اگر پلاستیکی باشه بهتره تخم گذاری نکنند

موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    شما از نظر تغذیه برای این پرنده ها چیزی کم نذاشتین ولی پرنده ی نر به قطره ای واسه تقویت نطفه نیاز داره و بهتره یک دوره تخم گذاریشون رو عقب بندازین.من خودم برای تقویت نر از قطره ی ad3ec استفاده میکردم و خیلی هم راضیم البته تابرنیل توتال هم خیلی خوبه و خیلی به باروری پرنده کمک میکنه.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    میشه عکس از وضعیت لانه مرغ عشق ها و محیط قفس بزارید؟!
    لانه کوچکه؟!

در ضمن بهتره براشون پوشال و ... مهیا کنید خودشون قبل از تخم گذاری بستر رو بسازن. کف لانه مخصوصا اگر پلاستیکی باشه بهتره تخم گذاری نکنند

موفق باشید
    چشم.حتما يه عكس ازشون ميزارم.
    لانه اش از همين لانه هاي پلاستيكي هست كه واسه مرغ عشق استفاده ميكنن ولي تا حالا از پوشال استفاده نكردم.دفعه بعدي حتما امتحان ميكنم
    ممنون از راهنماييتون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    شما از نظر تغذیه برای این پرنده ها چیزی کم نذاشتین ولی پرنده ی نر به قطره ای واسه تقویت نطفه نیاز داره و بهتره یک دوره تخم گذاریشون رو عقب بندازین.من خودم برای تقویت نر از قطره ی ad3ec استفاده میکردم و خیلی هم راضیم البته تابرنیل توتال هم خیلی خوبه و خیلی به باروری پرنده کمک میکنه.
    والا آقاي اسكندري اين دفعه اصلا نميخواستم ازشون جوجه بگيرم.بعد از بيرون كردن آخرين جوجه اش لونه رو برداشتم.ولي دوتا تخم كف قفس گذاشت.بعد ديدم دوباره آماده ي تخم گذاشتنه.ترسيدم مشكلي واسه خانم عشقي پيش بياد لونه رو دوباره گذاشتم.نميدونم با اينا كه همينجوري بي وقفه تخم ميزارن چيكار كنم.
    فكر كنم واسه رفع اين مشكل تنها راه چاره هموني باشه كه شما فرمودين.اين دفعه حتما از قطره استفاده ميكنم.
    ممنونم ازتون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    الان رفتم لونه ی عشقی رو تمیز کنم دیدم دو تا از تخماش ترک خوره ولی توش سیاه شده.وقتی تخماشو شکسنم دیدم هردو تا از جوجه هاش مردن
    کوچولوها خیلی گناه داشتن...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    الان رفتم لونه ی عشقی رو تمیز کنم دیدم دو تا از تخماش ترک خوره ولی توش سیاه شده.وقتی تخماشو شکسنم دیدم هردو تا از جوجه هاش مردن
    کوچولوها خیلی گناه داشتن...
    بهتره کف لونه ی جفتی که تخم هاشون ترک برداشته بود رو با گچ پر کنید یک لایه ی به قطر یک سانتی متری و یک جای تخم گذاری هم براشون درست کنید و روی اون لایه هم از چوب رنده شده استفاده کنید تا جابجایی تخم ها کمتر بشه و تلفات از بین بره.موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 13th December 2012 در ساعت 12:56 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق آفریقایی.ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    10747
    دوستای گلم اگه تخمشون ترک برداره حتی 2 روز مونده به اینکه بدنیا بیان تخم با رسیدنه هوا به مایه مخاطی داخله تخم میگنده.جسارت نباشه ولی من از چندتا کثیر کننده حرفه ای پرسیدم همه میگن باید زیره مرغ عشق واسه تخم گذاری حتما سفت باشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید یه مسئله ای ذهنمو مشغول کرده.خونه ی ما نبش خیابون اصلیه و تا بحال دوبار که مرغ عشق هام شب ترسیدن وهمش خودشون رو زدن به قفس به خاطر رد شدن باسرعت و پرسر وصدای ماشین بوده.الان هم وقتی یه صدایی میاد یهویی میترسن.امکان داره اینکه هنوز تخم نذاشتن به خاطر ترس از شرایط موجود باشه یانه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید یه مسئله ای ذهنمو مشغول کرده.خونه ی ما نبش خیابون اصلیه و تا بحال دوبار که مرغ عشق هام شب ترسیدن وهمش خودشون رو زدن به قفس به خاطر رد شدن باسرعت و پرسر وصدای ماشین بوده.الان هم وقتی یه صدایی میاد یهویی میترسن.امکان داره اینکه هنوز تخم نذاشتن به خاطر ترس از شرایط موجود باشه یانه؟
    هرچقدر محیط آرومتر و بدون استرس تر باشه در تسریع تخم گذای خیلی کمک میکنه و سرو صداهای ناگهانی باعث ترس جفت برای ورود به محیط کوچیک و تاریکی مثل لونه هست.اما همه ی اینها زمانی نقش دارن که جفت شما جفت خورده باشن و جفت گیری هاشونم شما دیده باشین و فقط ترس از ورود از لونه داشته باشن.

صفحه 31 از 475 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495081131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)