صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 57
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052

فوری . کمکم کنید.خرگوشم غذا نمیخوره.بیحاله

سلام دوستان
    امیدوارم اینجا یه نفر فوری راهنماییم کنه لطفا
    چند روز هوپک مهمونی بوده. فکر کنم فقط چند ساعت بیرون گذاشتنش. البته فقط تو روز به قول خودشون موقع آفتاب چند ساعت فقط. هوا هم که سرده و اینم از سرما بدش میاد یه جورایی ناز نازیه
    حالا اولش خوب بود ولی الان بیحاله. همه ش چرت میزنه. 2 روزه اصلا غذا نیم خوره فقط اب اونم کم. شکمش صدا میدهو مدفوعشو ندیدیم اما ریز ریز شده بود و نرم و بدبو! وقتی هویج تنها میخوره اینجور میشه. اما حالا کاهو سبزی میوه داره اصلا نمیخوره
    گوجه که اینهمه دوس داره اصلا لب نمیزنه. ادرار میکنه اما چون چیزی نمیخوره خیلی کم
    چیکار کنم؟ تورو خدا کمکم کنید
    تو پستها خوندم ممکنه ورم روده باشه روغن زیتون بدم
    اگه این علائم به ورم روده میخوره چطوری روغن زیتون بدم؟ ممکنه سرما خورده باشه؟ اگه از سرما خوردگیه باید چیکار کنم؟ عطسه نمیکنه. همینجوری که نشسته من میفهمم که نمیتونه مدفوع کنه چون بوی بد میده و میل به غذا نداره با اینکه گرسنه س. فکر کنم محتویات روده ش تخلیه نشده! تورو خدا راهنمایی فوری کنید. الان کمی راه میره و میدوه به ضرورت اما میخوام تا بدتر نشده درمانش کنم.
    همیشه بعد اینکه میرفت بیرون بیحال میشد و فرداش خوب میشد اما ایندفعه جدیه چون 2 روزه میل به هیچی نداره و مدفوعم نمی کنه.
    کمک لطفا
    راستی جو پرک فکر کنم خورده. اخه اونا یه خرگوش ماده دارن که جو میخوره. الان تلاش کردم روغن زیتون بهش بدم چنگ میزنه و اصلا نمیزاره انگشتمو ببرم طرفش. چیکار کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ...
    شماره عضویت
    9615
    سلام دوست خوبم

راستش من اطلاعات زیادی در مورد خرگوشها ندارم اما فکر می کنم چون مدفوع نکرده و تمایلی به غذا خوردن هم نداره مشکل ازروده هاش باشه.البته یه اردک داشتم که مشابه همین علایم روداشت و با خوردن یه قرص خوب شد. اشتهاش برگشت و مشکل مدفوعش هم برطرف شد.پیشنهاد میدم حالا که دو روزه غذا نخورده حتما به دامپزشک نشونش بدی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    ممنون. چه قرصی؟
    دامپزشکم نیست هر چی زنگ میزنم نمی دونم کجا رفته. اینجا داره برف میاد شاید تعطیله. من الان چیکار کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ...
    شماره عضویت
    9615
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoopak نمایش پست ها
    ممنون. چه قرصی؟
    دامپزشکم نیست هر چی زنگ میزنم نمی دونم کجا رفته. اینجا داره برف میاد شاید تعطیله. من الان چیکار کنم؟
    راستش الان یادم نیست.بعد اگه یادمم بود نمیگفتم چون اون یه اردک بود ولی واسه شما خرگوشه.ممکنه داروهاشون باهم فرق داشته باشه.میترسم اتفاقی بیفته بعد عذاب وجدان بگیرم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    نقل قول نوشته اصلی توسط saahel نمایش پست ها
    راستش الان یادم نیست.بعد اگه یادمم بود نمیگفتم چون اون یه اردک بود ولی واسه شما خرگوشه.ممکنه داروهاشون باهم فرق داشته باشه.میترسم اتفاقی بیفته بعد عذاب وجدان بگیرم
    مرسی دوست عزیز. نه فکر کردم گیاهی دادی بهش. حالا یه دوستان گفته همون روغن زیتون بدش تا ببینم چی میشه لطفا تنهام نزارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ...
    شماره عضویت
    9615
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoopak نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز. نه فکر کردم گیاهی دادی بهش. حالا یه دوستان گفته همون روغن زیتون بدش تا ببینم چی میشه لطفا تنهام نزارید
    امیدوارم هر چه زودتر حال خرگوشت خوب شه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    خیلی ممنون. ولی نمیتونم بهش روغن زیتون بدم اصلا نمیخوره. دهنشو باز نمیکنه سرشو میچرخونه.

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    بارها گفتم قرص و دارو بدون نظر دامپزشک تجویز نکنید خواهشا.اخه اسباب بازی نیستن
    که باهاشون دکتر بازی کنیم!!! ):
    مگه اینکه گیاهی باشه تازه اونم ریسک داره
    روغن زیتون ملینه کمش ضرری نداره شاید بهترش کنه
    با سرنگ بهش بدید
    اگه بهتر نشد خیلی سریع ببریدش دکتر
    باید معاینه بشه با این علائمی که گفتید
    وقت رو هدر ندید
    اینجوری به جایی نمی رسید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    سلام
    نه من هیچ دارویی بهش ندادم
    دارم دلشو میمالم که اروم شه خیلی شکمش صدا میده چون هیچی نمیخوره. نفخ داره . با امروز میشه سه روز. منتظرم دامپزشکم جواب بده.
    کاغذ سفید بخوره اشکال نداره؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    rabbit
    شماره عضویت
    15052
    روغن زیتونم با سرنگ امتحان دارم میکنم ولی نمیزاره. دهنشو باز نمیکنه. امیدوارم از کنار دهنش لیس بزنه.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)