همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminakbari نمایش پست ها
    راستی میخواستم مطمئن بشم که ماده من واقعا مادست
    سلام
    بله ماده ي شما واقعا ماده است . . .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    من منظورم اینه نر یا ماده کدومشون سازگارتر و زودتر دستی میشه و... و میشه یاد بدین چطور دستی کنم؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    من منظورم اینه نر یا ماده کدومشون سازگارتر و زودتر دستی میشه و... و میشه یاد بدین چطور دستی کنم؟
    نر ها نسبت به ماده ها ارجحيت دارن. ماده ها سلطه گر ، پرخاشگر و مغرور تر از نر ها هستن براي همين خيلي سخت تر نسبت به نر ها رام ميشن
    براي دستي كردن به نظرم نر ها گزينه ي بهتري هستن

براي دستي كردن بايد يه جوجه ي تازه دون خور شده كه سنش حدود 35 روز باشه تهيه كنيد. سعي كنيد حتي الامكان سني كمتر از دوماه داشته باشه

اولين اقدام كوتاه كردن بالهاش هست تا بتونين راحت تر باهاش تمرين كنيد

بعد اولين تمريني كه بايد باهاش شروع كنيد تمرين پله است. به اين صورت كه انگشتتون رو جلوي سينه اش ميگيريد و مجبورش ميكنيد كه بياد رو دستتون همزمان كلمه ي "بيا بالا" رو هم بگيد بعد انگشت هاتون رو مثل پله بگيريد تا روي انگشت هاتون جا به جا بشه
    اوايل ممكنه بترسه و ازتون دور شه ولي شما تمرين هاتون رو بيشتر كنيد تا عادت كنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه-همستر-مرغ عشق
    شماره عضویت
    11052
    سلام دوستان.مرغ عشق نرم خیلی حالش بده!ساق پاش سرخ شده و انگشت های پاش ورم کرده. همه ی پرهاش داره می ریزه.همش چرت می زنه و خیلی لاغر شده. فضله اش هم مثل قبل سیاه رنگه.تورو خدا یکی بگه من چیکار کنم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط atymiller نمایش پست ها
    سلام دوستان.مرغ عشق نرم خیلی حالش بده!ساق پاش سرخ شده و انگشت های پاش ورم کرده. همه ی پرهاش داره می ریزه.همش چرت می زنه و خیلی لاغر شده. فضله اش هم مثل قبل سیاه رنگه.تورو خدا یکی بگه من چیکار کنم؟
    سلام.این مشخصاتی که میفرمایید هیچ درمانی نداره توی اینترنت.شما اگر براتون مهمه سریعا به دامپزشک مراجعه کنید چون علائمی که میفرمایید اصلا وضع خوبی نداره پرندتون.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    14899
    سلام ایا این درسته که وقتی قفس مرغ عشق رو در ارتفاع قرار بدیم زودتر جفت میخورن؟
    با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_torabi نمایش پست ها
    سلام ایا این درسته که وقتی قفس مرغ عشق رو در ارتفاع قرار بدیم زودتر جفت میخورن؟
    با تشکر
    سلام.اصلا نباید قفس هیچ طوطیی توی ارتقاع کم قرار بگیره!!!این قضیه ارتفاع هم هیچ ربطی نداره.فقط و فقط آمادگی جفت و بلوغ سنی و جسمیشون مهمه.ضمنا قفس باید ارتفاعی بین یک تا یک و نیم متر از سطح زمین داشته باشه چون دما ایده آل هست دراین ارتفاع.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه-همستر-مرغ عشق
    شماره عضویت
    11052
    نیشابور دامپزشک مخصوص پرندگان نداره .اگه داشت همین الان می بردم.پس یعنی باید منتظر مرگش باشم؟دوستان توروخدا کمک کنین!اگر کسی دامپزشکی توی نیشابور می شناسه به من بگه!الان من چیکار کنم؟!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط atymiller نمایش پست ها
    نیشابور دامپزشک مخصوص پرندگان نداره .اگه داشت همین الان می بردم.پس یعنی باید منتظر مرگش باشم؟دوستان توروخدا کمک کنین!اگر کسی دامپزشکی توی نیشابور می شناسه به من بگه!الان من چیکار کنم؟!
    فکر کنم بهترین راه اینه که به 118 نیشابور زنگ بزنید و ازشون شماره ی یک دامپزشک بگیرید.درحال حاضر هم جای پرندتون رو گرم نگه دارید.جفت هست یا تکه؟میشه ازش عکس بگذارید؟غذا چی میخوره یا خورده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه-همستر-مرغ عشق
    شماره عضویت
    11052
    118 شماره ی دامپزشکی هایی رو که می شناسم میده.جفت بودن اما الان جداشون کردم.مرغ عشق ماده هم مریضه اما به مریضی مرغ عشق نر نیست. نره با همون مریضیش همش به ماده غذا می داد برای همین جداشون کردم.

صفحه 194 از 475 نخستنخست ... 94144175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213244294 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)