کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    مبارک باشه
    از نظر ظاهری این کاسکو مشکلی نداره و جوجست
    مواردی رو که قبلا بهتون گفته بودم رو در مورد این طوطی هم رعایت کنید
    چرت زدنشم کاملا طبیعیه,تا 1-2 روز حالتش عادی میشه

ممنون دوست گرامی !!
    اگر راهنمایی های شما نبود اون طوطی قبلی رو نگه میداشتم و خدا میدونه چه بلایی سر طوطی و پول من میاومد
    واسه همین از همه شما واقعا ممنونم !!
    حالا این یکه رو که گرفتم فعلا بزارم تو قفس باشه ؟؟
    کی آزادش کنم؟؟
    و در مورد تقویتی و این چیزا چه غذاهایی بهش بدم ؟ یا چه چیزایی براش بخرم تقویتی که حسابی قوی و محکم بشه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    ممنون دوست گرامی !!
    اگر راهنمایی های شما نبود اون طوطی قبلی رو نگه میداشتم و خدا میدونه چه بلایی سر طوطی و پول من میاومد
    واسه همین از همه شما واقعا ممنونم !!
    حالا این یکه رو که گرفتم فعلا بزارم تو قفس باشه ؟؟
    کی آزادش کنم؟؟
    و در مورد تقویتی و این چیزا چه غذاهایی بهش بدم ؟ یا چه چیزایی براش بخرم تقویتی که حسابی قوی و محکم بشه ؟
    سلام دوست عزیز. منم واقعا تبریک میگم . پرندتون سنش از پرنده قبلی خیلی کمتره و ظاهرش مشکلی نداره .
    بله حالا حالا ها باید توقفس بمونه .یکی دو ماه صبر کنید تا کامل عادت کنه و وقتی ترسش ریخت و کامل آشنا شد میشه طبق برنامه های معین ساعتی رو بیاد بیرون ولی نباید بد عادت بشه که تو نره دیگه .
    شما میوه جات مجاز بهش بده . سعی کن بیشتر میوه جاتی که دوستداره و کامل میخوره رو بهش بدی مخصوصا بعد از یک هفته سعی کم با دست بهش میوه مورد علاقه اش رو بدی.
    اینم پست تغذیه طوطی سانان که آقای وکیلی هم گذاشته بودن : http://www.parsipet.ir/thread22346.html
    بعدشم زیاد وسواس به خرج ندین دوست عزیز . همه چیز به مرور زمان حل میشه ولی شما باید موضوع های مربوط به نگهداری کاسکو رو کامل از سایت مطالعه کنید . همیشه باید صبر داشته باشید صبررررررررررر رمز موفقیت کار با کاسکو هست . از غذا های مجاز بیشتر سیب و پرتغال میتونید بدید .چون هم مقوی هست هم دوست دارن و مرکبات و دانه جات رو بهش بدین . حبوبات رو یا بپزید و خنک که شد براش بذارید یا خیس کنید تا ریشه بدن وقتی ریشه زدن بهشون بدید. دقت کنید هیچکدوم از تغذیه ها هیچگونه مواد افزودنی مثل نمک یا چاشنی نداشته باشه حتی سره سوزن .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. منم واقعا تبریک میگم . پرندتون سنش از پرنده قبلی خیلی کمتره و ظاهرش مشکلی نداره .
    بله حالا حالا ها باید توقفس بمونه .یکی دو ماه صبر کنید تا کامل عادت کنه و وقتی ترسش ریخت و کامل آشنا شد میشه طبق برنامه های معین ساعتی رو بیاد بیرون ولی نباید بد عادت بشه که تو نره دیگه .
    شما میوه جات مجاز بهش بده . سعی کن بیشتر میوه جاتی که دوستداره و کامل میخوره رو بهش بدی مخصوصا بعد از یک هفته سعی کم با دست بهش میوه مورد علاقه اش رو بدی.
    اینم پست تغذیه طوطی سانان که آقای وکیلی هم گذاشته بودن : http://www.parsipet.ir/thread22346.html
    بعدشم زیاد وسواس به خرج ندین دوست عزیز . همه چیز به مرور زمان حل میشه ولی شما باید موضوع های مربوط به نگهداری کاسکو رو کامل از سایت مطالعه کنید . همیشه باید صبر داشته باشید صبررررررررررر رمز موفقیت کار با کاسکو هست . از غذا های مجاز بیشتر سیب و پرتغال میتونید بدید .چون هم مقوی هست هم دوست دارن و مرکبات و دانه جات رو بهش بدین . حبوبات رو یا بپزید و خنک که شد براش بذارید یا خیس کنید تا ریشه بدن وقتی ریشه زدن بهشون بدید. دقت کنید هیچکدوم از تغذیه ها هیچگونه مواد افزودنی مثل نمک یا چاشنی نداشته باشه حتی سره سوزن .
    موفق باشید
    خیلی خیلی ممنون واقعا مچکرم از شما دوست گرامی !
    چشم حتما رعایت میکنم و گزارشش رو میدم خدمتتون !
    راستی از حالا میتونم نوار بزارم براش ؟ نوار صدای ضبط شده خودمو البته ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    خواهش میکنم همش وظیفه ست دوست عزیز
    شما خیلی شوق دارید و عجله دارید دوست عزیز . فعلا برای انکارا زوده . فعلا فقط از دور باهاش خودتون حرف بزنید و آروم تکرار کنید . جاشو تمیز کنید و غذا و آب براش بذارید دیگه تا یک هفته کاریش نداشته باشید . جاشو یه جای ثابت بذارید تا رفت و آمد اذیتش نکنه . یک هفته به حال تودش بذاریدش ولی طوری باشید که بتونه همه رو ببینه و عادت کنه بهتون دوست عزیز .
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان هسته خرما رو چطور میدن به کاسکو.
    لیستی که برام گذاتش آقای وکیلی هسته خرما هم نوشته بود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    دوستان چوب نشیمن که در قفس 1033 کاسکویی موجوده.
    برای من نزدیک ظرف غذاشه. جاش خوبه؟
    و آیا میتونم که یه چوب هم بذارم پشت قفس یا قسمت بالای قفس؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان هسته خرما رو چطور میدن به کاسکو.
    لیستی که برام گذاتش آقای وکیلی هسته خرما هم نوشته بود.
    دوست عزیز نیازی به دادن هسته خرما نیست،این همه غذا برید سراغ بقیه غذاهای مجاز
    اولا قطر چوب 1033 برای کاسکو مناسب نیست و پیشنهاد میکنم از ابزار فروشی یک دسته بیل تهیه کنید و بزارید جای نشیمن قفس 1033(البته این کارو وقتی بکنید که طوطی رام شد و استرس نداشت)
    جاشم طوری تعیین کنید که طوطی راحت به ظرف آب و غذا دسترسی داشته باشه
    قفس 1033 بزرگ نیست،میشه 2 تا نشیمنم گذاشت اما پیشنهاد میکنم این کارو نکنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    راهنمایی لازم رو دوست عزیزم انجام دادند فقط عجله نکنید،این کاسکو شما هنوز 2-3 سال تا پایان جوجگیش مونده نیازی به عجله نیست
    تا 2-3 هفته فعلا اصلا و ابدا باهاش کاری نداشته باشید
    بعد از اون بگید ما بهتون میگیم چه کار کنید تا اون موقع هم بشینید تاپیکهای مرتبط رو بخونید اطلاعاتتون بالا بره
    در مورد صدای ضبط شده هم درسته که پخش این صدا طوطی رو زودتر به حرف میاره اما من ترجیح میدم رو در رو با طوطی کار کنم به چند دلیل:
    یکی از دلایل مهمش اینه که بنده تا قبل با صدای ضبط شده طوطی هامو سخنگو میکردم و این طوری طوطی هر وقت خودش دوست داشت حرف میزد اما چند باریه که هم خودم هم یکی از دوستان که طوطی زیادی نگهداری میکنند بیخیال صدای ضبط شده شدیم و خودمون رو در رو با طوطی کار میکنیم،یعنی هر وقت تونستیم کلمات رو برای طوطی تکرار میکنیم چه طوطی داخل قفس باشه چه بیرون،چه بازی کنه چه آروم نشسسته باشه و یا رو دستمون باشه حسنی که این روش داره اینه که طوطی پر رو میشه،مثلا آمازونی که الان دستمه با همین روش به حرف اومده و الان اکثر اوقاتی که من دوست دارم صحبت کنه رو در رو بهش سلام میدم اونم جوابم رو میده و رخ به رخ تو صورتم نگاه میکنه و میگه سلام.
    ممکنه طوطی چند وقت دیرتر به حرف بیاد اما لذتش خیلی بیشتره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    آره جاش خوبه .
    میشه دوتا چوب بذارید ولی بهتره یکیش سوهان دار باشه چون دوتا چوب معمولی عملا بی فایده هست . چوب هارو اگه میذارید توی یه ردیف بذاری و طوری بذارید که کاسکو راحت از بینشون رد بشه .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    راهنمایی لازم رو دوست عزیزم انجام دادند فقط عجله نکنید،این کاسکو شما هنوز 2-3 سال تا پایان جوجگیش مونده نیازی به عجله نیست
    تا 2-3 هفته فعلا اصلا و ابدا باهاش کاری نداشته باشید
    بعد از اون بگید ما بهتون میگیم چه کار کنید تا اون موقع هم بشینید تاپیکهای مرتبط رو بخونید اطلاعاتتون بالا بره
    در مورد صدای ضبط شده هم درسته که پخش این صدا طوطی رو زودتر به حرف میاره اما من ترجیح میدم رو در رو با طوطی کار کنم به چند دلیل:
    یکی از دلایل مهمش اینه که بنده تا قبل با صدای ضبط شده طوطی هامو سخنگو میکردم و این طوری طوطی هر وقت خودش دوست داشت حرف میزد اما چند باریه که هم خودم هم یکی از دوستان که طوطی زیادی نگهداری میکنند بیخیال صدای ضبط شده شدیم و خودمون رو در رو با طوطی کار میکنیم،یعنی هر وقت تونستیم کلمات رو برای طوطی تکرار میکنیم چه طوطی داخل قفس باشه چه بیرون،چه بازی کنه چه آروم نشسسته باشه و یا رو دستمون باشه حسنی که این روش داره اینه که طوطی پر رو میشه،مثلا آمازونی که الان دستمه با همین روش به حرف اومده و الان اکثر اوقاتی که من دوست دارم صحبت کنه رو در رو بهش سلام میدم اونم جوابم رو میده و رخ به رخ تو صورتم نگاه میکنه و میگه سلام.
    ممکنه طوطی چند وقت دیرتر به حرف بیاد اما لذتش خیلی بیشتره

بسیار بسیار ممنون دوست گرامی واقعا ممنون از شما که این همه محبت کردید و جواب من رو دادید و با راهنماییهاتون من یک کاسکوی خوب خریدم !
    واقعا ممنون !

صفحه 775 از 1238 نخستنخست ... 275675725756757758759760761762763764765766767768769770771772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791792793794825875 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)