صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 162
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    عزیییییییییییییزم، عجب خوردنی شده ماشالا،‌ خیلی نازه.

عکسام که دیگه نگو (حاصل ادغام مهارت و کیفیت)

من چند وقت پیش وقتی اولین عکسای نخودو دیدم ، تازه متوجه مژه های عروس علندی شدم

فقط بینی اش عادیه که اونطوریه یا سرمایی چیزی خورده؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    ای جان نیگاش کن تورو خدا ماشالله سعید کجایی که انقد کچل کچل کردی اخرشم این بچه کچلی گرفت!
    ااااا اعصاب نداریا شما! ممم چی بگم خدارو خوش بیاد اخه؟ ایشالله هیمنطوری رو اعصاب باشه،تا بلکه باهم کچلی بگیرین و دوران پرشکوه کچلی رو باهم و در کنار هم و شونه به شونه هم و اینا سپری کنین اگه بدونی چه لذتی داره
    از شما چه پنهون مامانش هم از دست درس ها در حال کچل شدنه!
    من عــــــــاشق حرف زدن اش و خوندنش و حتی جیغ هاش ام!

اما وای از روزی که بخوام برم جایی و خیـــــلی عجله داشته باشم!!! یادش میفته هی بپره رو سرم و جوجو بگه و موهام رو بهم بریزه!!

گُل پسرم همیشه سالم و سلامت باشه،رو اعصاب مامانش جا داشته باشه؛چه عیبی داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    این عکسا بدجوری من رو توی فکر فرو میبرن چندتا عکس هنری بگیرم بازخداییش خیلی عکسای قشنگی میگیرید.
    ممنون اقای اسکندری نظر لطف شماست
    البته دیگه در این حد هم که شما و دوستان می فرمایید عالی نیستن،هنوز یه عالمــــــــه جای کار دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ماشالا نخود خاننننن

دستت درد نکنه شادی چه عکساییی شده

عاشق اون مهربونیش و زاویه متفاوتش شدم.

این همه اسم انتخاب کردی براش آخر جوجو صداش میکنی؟؟؟
    ممنووون نفیسه جان،نخود هم از روی سر من تشکر بسیاری میکنه
    نخود اسم شناسنامه ای اش شده ظاهرا اما من بیشتر از نخود،جوجو صداش میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام . پرنده دوست داشتنی دارید . چه قدر معصومانه نگاه میکنه و چه قدر به شما وابسته شده.
    سلام
    ممنون از نظرتون

راستش نخود خیــــــلی مظلوم و اروم هست و این موضوع همیشه من رو خیلی نگران میکنه که نکنه یوقت کسی اذیتش کنه
    متاسفانه وابستگی اش به من خیلی زیاد شده هر چند که مدت طولانی رو خونه نیستم اما زمانی که خونه هستم تمــــــــام وقت در کنار منه و این وابستگی متقابل هست؛جدیدا مهمونی طولانی مدت که میرم با خودم میبرمش

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    نخودا کلا دوست داشتنی هستن خیلی عکسای زیبایی گرفتی ازش .

" در حدی که گاهی اوقات پیش خودم میگم کاش دکمه ی سایلنت داشت " از این فکرا هم نکن هیچوقت

اتفاقا آقای اسکندری این عکسا رو دیدم یاد عکسای هنری شما افتادم . البته با اون عکسای شما اصلا قابل مقایسه نیست اما یه شباهت هایی میشه پیدا کرد
    ممنون از نظرت
    سپیده این گاهی اوقات ها خیـــــــلی محدود اند،وقتی که حتی یک لحظه به نبودنش فکر میکنم،قدر اذیت ها و شیطنت هاش رو میدونم
    خواه ناخواه روزی میرسه که از خوندن سر صبح اش و پریدن اش روی سرم و تــــمــــــام شیطنت های دیگه اش محروم میشم...
    یا حتی شاید اون یه روزی از وجود من محروم بشه...
    امیدوارم بهتـــریـــــن استفاده رو از زمان با هم بودنمون ببریم و بعد ها مثل الان که بابت از دست دادن بعضی روز ها پشیمونم،پشیمون نباشم!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    عزیییییییییییییزم، عجب خوردنی شده ماشالا،‌ خیلی نازه.عکسام که دیگه نگو (حاصل ادغام مهارت و کیفیت)من چند وقت پیش وقتی اولین عکسای نخودو دیدم ، تازه متوجه مژه های عروس علندی شدمفقط بینی اش عادیه که اونطوریه یا سرمایی چیزی خورده؟
    ممنوووون میترا جان،خیلی خیلی لطف دارید
    البته کیفیت دوربین خیلی هم تعریف کردنی نیست،فقط توی نور روز میشه چنین عکس هایی رو انداخت و عکس هایی که با نور داخل خونه انداخته میشن فقط هاله ی طوطی اند!!!
    سرما که نخورده اما برای بینی اش بخور گذاشتم،اب روی شوفاژ گذاشتم،قفس اش رو جا به جا کردم اما هیچ کدوم کاملا موثر نبود و هنوز هم چند وقت یکبار بینی اش این شکلی میشه
    کاش فقط بینی اش بود
    ،برای نوکش هم سنگ کف دریا گذاشتم و پودر اش رو هم قاطی دونه هاش میکنم و دو نوع ویتامین هم بهش میدم باز پوسته پوسته است

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    شادی جان خییییییییییلیییی پسرت شیرینه....یاد ککاتیلای خودم میوفتم!دلم ککاتیل میخواد باز اما یه وجبم دیگه تو اتاقم جا نیست!!!!
    عکس اخرش عالیه...

عزیزم اگه واتر مارک داری میزنی رو کل عکس بذار....الان کات کردن اون shadi.a کاری نداره!

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    سلام
    آقا قبول نیس ، شما دیگه شورشو در آوردی
    عکساش واقعا قشنگه . ب قول دوستان احسنت احسنت .
    ولی اگه میخواین عکاسی تون بهتر شه ، لدفا ی صحبتایی با آقای اسکندری بکنین . تا ایشون یخورده ب شما عکاسی یاد بدن .
    اگه عروسای من ب دوران پرریزی برسن ، واسه ابراز همدردی حتما خودمم موهامو کچل میکنم . ب نظرم شما هم همینکارو بکنین گناه داره طفل معصوم ضربه روحی میخوره ها .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    تبریک میگم به خاطر پرنده های زیباتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    الهی چه نازه خدابرات نیگه داره
    به نظر من اسمش همون فندوق خوبه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    ممنوووون میترا جان،خیلی خیلی لطف دارید
    البته کیفیت دوربین خیلی هم تعریف کردنی نیست،فقط توی نور روز میشه چنین عکس هایی رو انداخت و عکس هایی که با نور داخل خونه انداخته میشن فقط هاله ی طوطی اند!!!
    سرما که نخورده اما برای بینی اش بخور گذاشتم،اب روی شوفاژ گذاشتم،قفس اش رو جا به جا کردم اما هیچ کدوم کاملا موثر نبود و هنوز هم چند وقت یکبار بینی اش این شکلی میشه
    کاش فقط بینی اش بود
    ،برای نوکش هم سنگ کف دریا گذاشتم و پودر اش رو هم قاطی دونه هاش میکنم و دو نوع ویتامین هم بهش میدم باز پوسته پوسته است
    پس مثل اینکه این مشکل همگانیه!
    عروس منم هر چند وقت یکبار بینیش اینطوری میشه که گاهی همزمان با اون عطسه هم میکنه. بعد خودش خوب میشه. نمیدونم چرا
    منم کل ماه گذشته رو بخور روشن کرده بودم اتاقم شده بود سونا. البته فکر میکنم یه ذره تاثیر داشت.

پسر من خیلیییی خیلییییی بدغذا (و کم غذا) است. نوکش هم راست میگی، همش پوسته پوسته است. پودر چی بهش میدی؟

ایشالا همیشه در کنار هم سالم و خوشحال باشین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    خیلی باحال شده
    چه عکسایی میگیریاااااااااا نظرت چیه 13 به در بیای با ما بریم بیرون یه 3 4تا عکس از ما بگیری چاپ کنیم مرغ عشق کباب مهمون من
    نخودتم نیار چون قطعا یا میخورمش یا میدزدمش

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    عکس ها خیلی قشنگ بودن مرسی،ولی اون عکسش که میگی خودش نیست شبیه بچه ی من شده ها!زاویه ای متفاوت هم خیلی قشنگه افرین!نسرین خانم گفتن واتر مارک دار میکنی رو کل عکس بذار،ولی من واتر مارک ندیدمنمیخوای بذاری؟
    وقت کردی بیا از این بچه های ماهم عکس بگیر،ماکه بلد نیستیم مثل شما عکس بگیریم،البته میدونم که استادت آقای اسکندری بودن وگرنه تو خودت بلد نبودی

صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)