صفحه 4 از 227 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 2261
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ماهی شما برای ما هم مهمه پس راحت باشید و هر سوالی که به ذهنتون رسید بپرسید
    آکوا سیف اگر میریزید یک مسئله رو باید رعایت کنید.بعد از ریخت آکوا سیف حتما 2 ساعت صبر کنید تا اثر آکوا سیف کاملا از بین بره.اگر به محض ریخت آکوا سیف دارو به آب بزنید ممکنه آکوا سیف با دارو های شما واکنش بسیار بدی نشون بده....در مورد جی بی ال بایوتوپول سال ها پیش این بلا سر من اومد و چند میلیون ضرر کردیم...

سنگ ها مشکلی ایجاد نمیکنه

آژیده
    سلام
    پس اینطور که فرمودید میتونم بعد از اضافه کردن aqua safe به آب شیر همون موقع آب رو به آکواریوم اضافه کنم ولی برای اضافه کردن دارو حده اقل باید 2 ساعت از این موضوع گذشته باشه ،درسته جناب آزیده؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط eghbali.h نمایش پست ها
    سلام
    پس اینطور که فرمودید میتونم بعد از اضافه کردن aqua safe به آب شیر همون موقع آب رو به آکواریوم اضافه کنم ولی برای اضافه کردن دارو حده اقل باید 2 ساعت از این موضوع گذشته باشه ،درسته جناب آزیده؟

بله دقیقا همینطوره...آکوا سیف در عرض 5 دقیقه کلر و کرامین رو نابود میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    سلام
    سلام دوست عزیز
    ظاهرا بابک خان آفلاین شدن
    در کنار کلر، موضوع دیگه ای که میتونه ماهی شما رو شدیدا اذیت کنه عدم همدمایی آب تازه با آب موجود در تانکه
    بهتره با یه روشی آب شیر رو ابتدا هم دما کنید و بعد وارد تانک کنید
    البته استفاده از شیر آب گرم بخاطر املاح موجود پیشنهاد نمیشه

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    سلام به همه دوستان وسلام به آقا بابک عزیز

آقا بابک امروز داروهایی روکه شما فرمودین تهیه کردم . فقط من امشب که برگشتم خونه یک لکه سفید شبیه چاله یا کندگی پولک روی هد ماهی دیدم
    امکان داره بیماری هگزا میتا باشه؟ و اگه باشه بازم این داروها رو استفاده کنم یا نه؟
    باتشکر
    ممنون از توجهتون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    سلام به همه دوستان وسلام به آقا بابک عزیز

آقا بابک امروز داروهایی روکه شما فرمودین تهیه کردم . فقط من امشب که برگشتم خونه یک لکه سفید شبیه چاله یا کندگی پولک روی هد ماهی دیدم
    امکان داره بیماری هگزا میتا باشه؟ و اگه باشه بازم این داروها رو استفاده کنم یا نه؟
    باتشکر
    ممنون از توجهتون
    دوست بهتر عکس بزارید اینجوری میشه بهتر نظر داد
    می تونه سوراخ در سر باشه ولی میگم عکس قرار بدید تا دوستان بتونند دقیق تر راهنمایی کنند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    سلام
    من الان میخواستم داروها رو به آب اضافه کنم و متاسفانه دوربین دیچیتال دم دستم نیست
    می خواستم ببینم اگه احتمالا هگزا میتا باشه این داروها براش مفیده یا نه ؟ اصلا استفاده بکنم یا نه؟
    با تشکر

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    سلام
    من الان میخواستم داروها رو به آب اضافه کنم و متاسفانه دوربین دیچیتال دم دستم نیست
    می خواستم ببینم اگه احتمالا هگزا میتا باشه این داروها براش مفیده یا نه ؟ اصلا استفاده بکنم یا نه؟
    با تشکر
    تو همین دوره درمان که اقای آژیده فرموند خدمت تون می تونید مترونیدازول رو هم اضافه کنید
    تداخل داوریی بوجود نیماد و این دارو برای بیمری شوراخ در سر ماهی مفید البته اگر ماهی تون مبتلا به این بیماری باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام
    با تشکر

سلام

احتمال بیماری سوراخ در سر هست...منظور شما انگل تک یاخته ای اسپیرونوکلئوس هست که خیلی جا ها به اشتباه به هگزامیتا نسبت میدنش.دلیلش هم شباهت های فراوان این 2 انگل تک یاخته ای به یکدیگر است
    ماهی شما ضعیف شده و سیستم ایمنی بدنش دچاره ضعفه و متاسفانه پست سر هم بیماریه ای مختلف میگیره!!!

نیتروفورانتوئین رو حذف کنید و به جاش از مترونیدازول با دوز یک قرص 250 میلیگرم برای هر 25 لیتر استفاده کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    6034
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

احتمال بیماری سوراخ در سر هست...منظور شما انگل تک یاخته ای اسپیرونوکلئوس هست که خیلی جا ها به اشتباه به هگزامیتا نسبت میدنش.دلیلش هم شباهت های فراوان این 2 انگل تک یاخته ای به یکدیگر است
    ماهی شما ضعیف شده و سیستم ایمنی بدنش دچاره ضعفه و متاسفانه پست سر هم بیماریه ای مختلف میگیره!!!

نیتروفورانتوئین رو حذف کنید و به جاش از مترونیدازول با دوز یک قرص 250 میلیگرم برای هر 25 لیتر استفاده کنید
    جناب آزیده سلام
    دوز دارویی رو که فرمودین به مدت 2 ر وز استفاده کردم . ماهیم یک قدم تا مرگ فاصله داشت . به شدت تعادل خودشو از دست داده و نمی تونست شنا کنه . چشماش کاملا کدر شده بود و تقریبا دید خودشو از دست داده . و بسیار بی حال گوشه آکواریوم رو سنگها خوابیده بود . و اصلا واکنش به هیچ چیز نداشت .
    واقعیت دیگه دیروز دارو رو قطع کردم چون مطمئن بودم اگه ادامه بدم حتما توچند ساعت میمیره .
    تقریبا 100%آب اکواریوم را با بدبختی عوض کردم و کردم و فقط به آب aqua safe fi ldchk به میزان 10 سی سی به ازائء20 لیتر آب اضافه کردم.
    واقعیت امید نداشتم به صبح برسه ولی شکر خدا صبح زنده بود و یک دو تا دونه هامپی هدی رو که خیس کرده بودم خورد (تو دو روز گذشته اصلا هیچ چیز نمیخورد) حس میکنم حالش بهتره .
    ولی همچنان خودش ر و به تصفیه و کف می کشه .
    به نظر شما امکان داره بعد از 7 روز دوره داروی amnipur و بعد از داروی دوم (general tetra,سیپرو ومترو نیدازول و....) بازم انگل وجود داشته باشه . خدایی اگه باشه انگلش نانو تکنولوژیه
    فقط من یه مطلبی رو نگفتم
    من داخل تصفیه(wiproo3500)که دارا ی چهار محفظه است،داخل یک محفظه به جای فیلتر اسفنجی siprax ریختم و تو یکی دیگه از این فیلتر های 4 آنزیم azoo. بنظر شما اینها میتونه باعث این حرکات ماهی بشه .
    در نهایت می خوام راهنماییم کنید که الان من باید خاک عالم چه سر کنم.

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    جناب آزیده سلام
    دوز دارویی رو که فرمودین به مدت 2 ر وز استفاده کردم . ماهیم یک قدم تا مرگ فاصله داشت . به شدت تعادل خودشو از دست داده و نمی تونست شنا کنه . چشماش کاملا کدر شده بود و تقریبا دید خودشو از دست داده . و بسیار بی حال گوشه آکواریوم رو سنگها خوابیده بود . و اصلا واکنش به هیچ چیز نداشت .
    واقعیت دیگه دیروز دارو رو قطع کردم چون مطمئن بودم اگه ادامه بدم حتما توچند ساعت میمیره .
    تقریبا 100%آب اکواریوم را با بدبختی عوض کردم و کردم و فقط به آب aqua safe fi ldchk به میزان 10 سی سی به ازائء20 لیتر آب اضافه کردم.
    واقعیت امید نداشتم به صبح برسه ولی شکر خدا صبح زنده بود و یک دو تا دونه هامپی هدی رو که خیس کرده بودم خورد (تو دو روز گذشته اصلا هیچ چیز نمیخورد) حس میکنم حالش بهتره .
    ولی همچنان خودش ر و به تصفیه و کف می کشه .
    به نظر شما امکان داره بعد از 7 روز دوره داروی amnipur و بعد از داروی دوم (general tetra,سیپرو ومترو نیدازول و....) بازم انگل وجود داشته باشه . خدایی اگه باشه انگلش نانو تکنولوژیه
    فقط من یه مطلبی رو نگفتم
    من داخل تصفیه(wiproo3500)که دارا ی چهار محفظه است،داخل یک محفظه به جای فیلتر اسفنجی siprax ریختم و تو یکی دیگه از این فیلتر های 4 آنزیم azoo. بنظر شما اینها میتونه باعث این حرکات ماهی بشه .
    در نهایت می خوام راهنماییم کنید که الان من باید خاک عالم چه سر کنم.

با تشکر
    سلام

ترکیب جنرال تونیک + سیپرو + مترو کشنده نیست!!! از پریروز برای سالن دیسکس یکی از دوستان دارم استفاده میکنم و مشکلی هم پیش نیومده...مطمئنید جنرال تونیک رو به اندازه ریختید؟و در ضمن اگر مثلا آمونیاک آب تانکتون بالا بوده باشه و عواملی از این قبیل .... میتونه تاثیر بد بزاری رو ماهی

موفق باشید

صفحه 4 از 227 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354104 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)