کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام نمیدونم امروز سیلور چشه کسل شده نشسته گوشه قفس صداش هم در نمیاد اینجا دامپزشک هم نداره ببرمش چی کار کنم از چی میتونه باشه ؟؟؟؟از دیشب اینجور شده چرت میزنه لطفا کمکم کنید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم امروز سیلور چشه کسل شده نشسته گوشه قفس صداش هم در نمیاد اینجا دامپزشک هم نداره ببرمش چی کار کنم از چی میتونه باشه ؟؟؟؟از دیشب اینجور شده چرت میزنه لطفا کمکم کنید
    سلام .یعنی نشسته کف قفس ؟مدفوعش چطوره ؟غذا می خوره ؟این سوال رو از دکتر برهانی کیا هم پرسیدی .چرا همه اینا رو توضیح ندادی براش .برو اونجا اینا رو توضیح بده .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .یعنی نشسته کف قفس ؟مدفوعش چطوره ؟غذا می خوره ؟این سوال رو از دکتر برهانی کیا هم پرسیدی .چرا همه اینا رو توضیح ندادی براش .برو اونجا اینا رو توضیح بده .
    سلام الان یکم غذا خورد و دلیلش هم نیدونم وای هنوز خودش رو پف کرده ولی هنوز صداش در نمیاد و روی چوب نشیمنگاه نشسته و پر ارایی هم میکنه ولی غذا کم میخوره چی کار کنم من دیشب متوجه نشدم چرا کمی خسته به نظر میرسه لطفا کمکم کنید از چی میتونه باشه ؟؟؟ودرضمن مدفوعش هم طبیعیه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام الان یکم غذا خورد و دلیلش هم نیدونم وای هنوز خودش رو پف کرده ولی هنوز صداش در نمیاد و روی چوب نشیمنگاه نشسته و پر ارایی هم میکنه ولی غذا کم میخوره چی کار کنم من دیشب متوجه نشدم چرا کمی خسته به نظر میرسه لطفا کمکم کنید از چی میتونه باشه ؟؟؟ودرضمن مدفوعش هم طبیعیه
    سلام
    دوست عزیز شما باید ببینی در این روزها چه چیزی تغییر کرده که حیوان این طوری شده البته باید نهایتا دکتر به شما بگن که چه کار باید بکنی
    آیا دمای اتاق تغییر نکرده ؟ آیا عطسه می کنه ؟ دقیقا چند وقت است که اینطوری شده ؟ معمولا روند کم غذا شدن طوطی ها کند هست ممکنه که روزهای اول آدم متوجه کاهش حجم غذا نشه ....
    آخرین بار کی حمام کرده ؟
    آیا غذای جدیدی بهش ندادید؟ آیا از چیزی نترسیده؟
    این علائمی که میگیدمی تونه نشانه کسالت باشه و می تونه دلایل مختلفی داشته باشد سعی کنید خوب فکر کنید اگر چیزی به نظرتون میرسه به طور کامل در بخش دامپزشکی بگید (این سوالها را مطرح کردم که بهتر بتونید به دکتر توضیح بدهید در ضمن سابقه طوطی تون را به دکتر کامل بگید که شرایط شما را بهتر بدانند توضیح کوتاهی که دادید کم است )
    امیدوارم که طوریش نشده باشه و مشکلی نداشته باشه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash73 نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    دوستان کسی قیمت جوجه غیر پروشی رو دارید؟اینجا من یه 9 ماه(دم قرمز ) رو دیدم میگفتند 250.خوبه؟تازه یه دو ،سه کلمه هم حرف میزدند.
    سلام
    من باور نمی کنم که جوجه طوطی خاکستری دم قرمز 9 ماه را که دو یا سه کلمه هم حرف بزند را بدهند 250 تومن ... در واقع امکان نداره حتما 9 ماهش نیست ..آیا شما خودتان کلماتی را که میگه شنیدید ... کنگوها خیلی زود زبان باز کنند از ده الی 12 ماهگی به بعد هست ... حالا فرض کنیم که حرف هم بزنه اما امکان نداره طوطی 9 ماه را بدهند 250 تومن .. من باور نمی کنم ؟ آیا کسی که میخواد پرنده ای با این شرایط را به شما بفروشه را میشناسید و مورد اعتماد است ؟ بیشتر دقت کنید که یک وقت سرتون کلاه نذارند ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام
    این کسالتش از دیشب شروع شد که و فکر کنم یکم اتاق سرد تر شده و مشکل غذاش رفع شد و شروع کرد از دستم غذا گرفتن و یکم از حالت چرت بیرون اومده و شروع کرد به سوت زدن ولی کمی پف داره و اصلا عطسه نمیکنه و حمام هم نبردمش و به تازگی 2 شب پیش بش ذرت دادم ولی ذرتش یکم خشک بود و از چیزی نترسیده

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    این کسالتش از دیشب شروع شد که و فکر کنم یکم اتاق سرد تر شده و مشکل غذاش رفع شد و شروع کرد از دستم غذا گرفتن و یکم از حالت چرت بیرون اومده و شروع کرد به سوت زدن ولی کمی پف داره و اصلا عطسه نمیکنه و حمام هم نبردمش و به تازگی 2 شب پیش بش ذرت دادم ولی ذرتش یکم خشک بود و از چیزی نترسیده
    سلام
    این توضیحاتی را که به من دادید به توضیحاتتون در بخش دامپزشکی هم اضافه کنید
    شاید طوریش نباشه گاهی اوقات طوطیها کسل میشن من هم در جواب قبلیم گفتم که می تونه نشانه بیماری باشه
    دمای محل نگهداری را گرم کنید ( بین 24 تا 25 درجه ) گرما می تونه سرماخوردگی را ( اگر بر اثر سرمای اتاق کسل شده باشه ) کنترل کنه
    امیدوارم که طوری نباشه
    :smile (95):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان سیلور خیلی بهتر شد وفکر کنم از دمای اتاق بو و وقتی بادست بش تخمه دادم خیلی بهتر شد والان هم دارم دونه دونه ذرت با دست بش میدم وسر حاله
    از کمکتون ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    3324
    سلام دوستان سیلور خیلی بهتر شد وفکر کنم از دمای اتاق بو و وقتی بادست بش تخمه دادم خیلی بهتر شد والان هم دارم دونه دونه ذرت با دست بش میدم وسر حاله
    از کمکتون ممنون
    ایشالا که هرچه زودتر به حالت نرمالش بر میگرده....
    یه نکته بگم خدمتتون چند وقت پیش متخصص به من گفتن که اگر پرندتون بیشتر از سه روز خودشو پوش داده بود ویجا نشسته بود، مشکل جدیه و حتما باید ببرینش معاینه....
    البته این خیلی خیلی کلی بود ولی گفتم بقیه هم بدونن اگر خدایی نکرده موردی پیش اومد زمانو از دست ندن!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی(فلاور -دیسکس) کاسکو دم شکلاتی
    شماره عضویت
    713
    میخاستم بدونم اگه سرشو بخارونم منظورم سرش هست نه پشت سرش یا گردنش
    بین بینی تا بالای چشماش، لذت میبره یا فقط از خاروندن پشت سر و گردنش کیف میکنه؟

صفحه 228 از 1238 نخستنخست ... 1281782092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432442452462472783287281228 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)