همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    اقا من به خاطر تلفاتی که توی این یه سال را اندازی اکواریوم داشتم اکواریوم خالی از ماهی کردم که شرایطش رو خوب کنم و الان یه هفتست خالی هستش
    سوالی که از دوستان دارم اینه که بعد یه ماه دو سیفون قوی بزنم و بعد کمکم ماهی اضافه کنم یا اینکه راه سختر کل اک رو خای کنم و دوباره از نو را بندازم
    دوست عزیز بیشتر انگلها بعد از چهل روز که میزبان نداشته باشند میمیرند
    ولی بنظر من اگه اک را از زیر اشعه هم رد کنید باز هم بیماری وجود داره و وقتی ماهی استرس بهش وارد بشه وخوب تغذیه نشه خواهد مرد
    پیشنهاد من به شما اینه که ماهیهایی که الان در قرنطینه هستند بعد از گذشت یک ماه اگه مشکلی نداشتند یکی یکی به اک اصلی اضافه کنید وبعد از این هر ماهی خواستید اضافه کنید حتما حداقل یک ماه قرنطینه اش کنید وبعد از اینکه اطمینان پیدا کردید به اک اضافه کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز بیشتر انگلها بعد از چهل روز که میزبان نداشته باشند میمیرند
    ولی بنظر من اگه اک را از زیر اشعه هم رد کنید باز هم بیماری وجود داره و وقتی ماهی استرس بهش وارد بشه وخوب تغذیه نشه خواهد مرد
    پیشنهاد من به شما اینه که ماهیهایی که الان در قرنطینه هستند بعد از گذشت یک ماه اگه مشکلی نداشتند یکی یکی به اک اصلی اضافه کنید وبعد از این هر ماهی خواستید اضافه کنید حتما حداقل یک ماه قرنطینه اش کنید وبعد از اینکه اطمینان پیدا کردید به اک اضافه کنید
    یعنی سیفون احتیاج نداره؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    یعنی سیفون احتیاج نداره؟
    سیفون که یکی دوباربزنید چون قاعدتا بر اثر تلفاتی که دادید پارامترها هم ریخته واب هم نامناسبه شده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17250
    مهتابی ایستا برای اب شور مناسبه؟ سیستم ال ای دی های سوبو چطور؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir281377 نمایش پست ها
    مهتابی ایستا برای اب شور مناسبه؟ سیستم ال ای دی های سوبو چطور؟
    مهتابیه خوبیه ولی اگه جیسمن یا گیسمان بگیرید خیلی بهتره
    ولی ال ای دی سوبو من مشخصاتش را دیدم به درد اک شور نمیخوره فقط ال ای دی سفید هست وکارایی خیلی کمی داره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    با سلام tds شهر ما تقریبآ 1000 تا 1300 هستش و دستگاه ro میاد رو 100 تا 130 حالا اگه بعد از دستگاه ro بیام 3 مبران و 2 فیلتر رزین بزارم tds اب میاد نزدیک صفر؟؟؟
    واینکه فیلتر میکس بد خوب کجا میتونم پیدا کنم؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آک آب شور
    شماره عضویت
    16239
    با سلام tds شهر ما تقریبآ 1000 تا 1300 هستش و دستگاه ro میاد رو 100 تا 130 حالا اگه بعد از دستگاه ro بیام 3 مبران و 2 فیلتر رزین بزارم tds اب میاد نزدیک صفر؟؟؟
    سلام
    با گذاشتن 3تا ممبران و 2تا رزین فشار آب خیلی میاد پایین و به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می شه که احتمال سوختنش بالا میره. هواست به این هم باشه.
    ویرایش توسط hwdp1 : 9th May 2015 در ساعت 12:53 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط hwdp1 نمایش پست ها
    سلام
    با گذاشتن 3تا ممبران و 2تا رزین فشار آب خیلی میاد پایین و به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می شه که احتمال سوختنش بالا میره. هواست به این هم باشه.
    میتونم بین اینا هم پمپ بزارم

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    فکر نمیکنم سه تا ممبران را دستگاه جواب بده
    چند وقت پیش من تو یکی از مایشگاه بودم که یه شرکتی امد دستگاه تسفیه اب یکی از دستگاهاشون را تی دی اسش را صفر کنه
    قبل از تسفیه یکی هوزینگ مثل فیلتر شماره یک ولی بزرگتر گذاشتند وممبران را هم عوض کردند وممبران ١۵٠گالنی امریکایی گذاشتن وبعد از اون هم سه عدد هوزینگ ٢٠اینجی که هر کدوم سه لیتر رزین میکس بد میگرفت گذاشتن
    وقتی اب را تست کردیم تی دی اس صفر بود وضمانت کرد حداقل یک سال تی دی اس صفر باشه,البته اون دستگاه روزی ١۵٠لیتر اب مصرف میکنه
    شما هم بهتره همین کار را بکنید
    ممبران ١۵٠گالنی امریکایی من خودم دو ساله دارم و همیشه تی دی اس زیر ٨برام بوده فکر میکنم الان قیمتش بالای ١۵٠باشه دقیقا نمیدونم
    شما هم بهتره همین کار را بکنیدیه هوزینگ بزرگ با فیلتر شماره یک بزارید قبل از تسفیه که اب را سبکتر کنه وبه دستگاه فشار نیاد ,ممبران را هم عوض کنید اگه خوب نیست ویه سه لیتری رزین میکس بد بگیرید با یه هوزینگ ٢٠اینچی,همه اینها حدود ۵٠٠اب میخوره
    اگه خواستید این روش را پیاده کنید ولوازمش گیرتون نیامد بگید من تلفن اون شرکت را بهتون میدم ,فکر کنم سفارش بدید براتون میفرستند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    فکر نمیکنم سه تا ممبران را دستگاه جواب بده
    چند وقت پیش من تو یکی از مایشگاه بودم که یه شرکتی امد دستگاه تسفیه اب یکی از دستگاهاشون را تی دی اسش را صفر کنه
    قبل از تسفیه یکی هوزینگ مثل فیلتر شماره یک ولی بزرگتر گذاشتند وممبران را هم عوض کردند وممبران ١۵٠گالنی امریکایی گذاشتن وبعد از اون هم سه عدد هوزینگ ٢٠اینجی که هر کدوم سه لیتر رزین میکس بد میگرفت گذاشتن
    وقتی اب را تست کردیم تی دی اس صفر بود وضمانت کرد حداقل یک سال تی دی اس صفر باشه,البته اون دستگاه روزی ١۵٠لیتر اب مصرف میکنه
    شما هم بهتره همین کار را بکنید
    ممبران ١۵٠گالنی امریکایی من خودم دو ساله دارم و همیشه تی دی اس زیر ٨برام بوده فکر میکنم الان قیمتش بالای ١۵٠باشه دقیقا نمیدونم
    شما هم بهتره همین کار را بکنیدیه هوزینگ بزرگ با فیلتر شماره یک بزارید قبل از تسفیه که اب را سبکتر کنه وبه دستگاه فشار نیاد ,ممبران را هم عوض کنید اگه خوب نیست ویه سه لیتری رزین میکس بد بگیرید با یه هوزینگ ٢٠اینچی,همه اینها حدود ۵٠٠اب میخوره
    اگه خواستید این روش را پیاده کنید ولوازمش گیرتون نیامد بگید من تلفن اون شرکت را بهتون میدم ,فکر کنم سفارش بدید براتون میفرستند
    ممنون میشم اگه تلفن شرکت دو بدید

صفحه 931 از 1093 نخستنخست ... 4318318819129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429439449459469479489499509811031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)