صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 218

موضوع: انتقادات

کاربر موثر

شماره عضویت
    242
    سلام به همه
    در مورد کپی کردن مطالب باید بگم که چاره ای نیست چون 90% بحثهاو بروشورها و..... قبلا در فروم های دیگر نوشته شده و برای جذب کاربران و پر محتوا کردن سایت راه دیگری جز کپی نیست(در حال حاظر).مثلا فردی در گوگل مطلبیو سرچ میکنه و فروم های زیادی واسش باز میشه که یکی از اینها. فروم ماست و در این صورت اون شخص با این فروم اشنا میشه. حالا اگر این مطلبه کپی پیس شده در سایت نباشه هیچ یک از این اتفاقات نمیفته.
    من در بعضی از تاپیکها منبعو نوشتم ولی مثلا برای بروشور محصولات حرفه ای سرا 1 ساعت در حال تایپ کردن بودم و پیدا کردن عکس های داروها و اپلود کردن اونها.اونهم با اینترنت دایل اپ.شاید با adsl کپی پیست کاری نداشته باشه و ا دایل اپ مشکله

نظر من اینکه بهتره منبع ذکر نشه منظور از منبع سایته چون فروم های دیگر به اندازه کافی معروفن و نیازی ندارن که تبلیغ بشن و با این کار فردی که میاد مطلبو میخونه میره توی همون فروم و .......
    این فروم تازه راه افتاده و برای پیشرفتش باید مطالب کپی بشن.
    شاید از نظر شما کپی کردن ساده باشه و من الان دقیقا 3 روزه که از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر پای کامپیوترم و با این دایل اپ مزخرف دارم این کارو میکنم.
    و در اخر در مورد حرف جنا ب امیرجانی باید بگم اول باید کابر اینجا زیاد بشه بعدش باید به فکر بی اعتمادی باشیم.
    امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشده باشه. من مخلص تمام بچه های فروم هم هستم.

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    سلام به هم دوستان

در اینجا از همه کسانی که در پیشرفت این فرم تلاش می کنن سپاسگزاری می کنم .

لطفا در استفاده از مطالب دیگران حتما حفظ امانت کنید و منبع رو ذکر کنید برای تکمیل کردن تاپیک ها می تونید از سایت هایی که فروم نیستند مثلا دایره المعارف ویکی پدیا استفاده کنید و بدون نگرانی منیع رو ذکر کنید.

با تشکر
    سینا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید نمایش پست ها
    سلام به همه
    در مورد کپی کردن مطالب باید بگم که چاره ای نیست چون 90% بحثهاو بروشورها و..... قبلا در فروم های دیگر نوشته شده و برای جذب کاربران و پر محتوا کردن سایت راه دیگری جز کپی نیست(در حال حاظر).مثلا فردی در گوگل مطلبیو سرچ میکنه و فروم های زیادی واسش باز میشه که یکی از اینها. فروم ماست و در این صورت اون شخص با این فروم اشنا میشه. حالا اگر این مطلبه کپی پیس شده در سایت نباشه هیچ یک از این اتفاقات نمیفته.
    من در بعضی از تاپیکها منبعو نوشتم ولی مثلا برای بروشور محصولات حرفه ای سرا 1 ساعت در حال تایپ کردن بودم و پیدا کردن عکس های داروها و اپلود کردن اونها.اونهم با اینترنت دایل اپ.شاید با adsl کپی پیست کاری نداشته باشه و ا دایل اپ مشکله

نظر من اینکه بهتره منبع ذکر نشه منظور از منبع سایته چون فروم های دیگر به اندازه کافی معروفن و نیازی ندارن که تبلیغ بشن و با این کار فردی که میاد مطلبو میخونه میره توی همون فروم و .......
    این فروم تازه راه افتاده و برای پیشرفتش باید مطالب کپی بشن.
    شاید از نظر شما کپی کردن ساده باشه و من الان دقیقا 3 روزه که از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر پای کامپیوترم و با این دایل اپ مزخرف دارم این کارو میکنم.
    و در اخر در مورد حرف جنا ب امیرجانی باید بگم اول باید کابر اینجا زیاد بشه بعدش باید به فکر بی اعتمادی باشیم.
    امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشده باشه. من مخلص تمام بچه های فروم هم هستم.

سلام به همه
    ببخشید از اینکه این مطلبو اینجا مینویسم ولی خواستم همه بدونن و بدونن که خدای نکرده نشه ایراد گرفتن تو جمع و تشکر خصوصی
    خواستم از آقا سعید بخاطر پستهای مفیدش خصوصا در مورد داروها تشکر ویژه کنم
    باور کنید صبج داشتم فکر میکردم این بنده خدا این همه مطلبو چطور تایپ میکنه. حتی اگه کپی کاری هم باشه بالاخره زمان میبره.
    پس واقعا ممنون. فقط منظور من این بود که کسی ازما نیاد اینجا و 2 روز دیگه اگه یکی خواست اینجا عضو شه به طرف بگیم ای بابا بیخیال عین همینارو نیک صالحی هم داره. من از ته دل دوس دارم مطالب فروم کاربردی شه و مشارکت بچه ها بیشتر
    قربان همگی

کاربر عالی

شماره عضویت
    67
    به نظر بنده مطالب بخش دارو و غذایی خیلی خوب هستن.
    اگر کمی در نوشتن این تاپیک خلاقیت به خرج داده بشه خیلی بهتر هم میشه.منتها قدم بعدی پاسخ گویی به سوالات کاربران هست.
    منظورم اینه که مثل کاربران بی تجربه ی فروم های دیگه فقط کپی نداشته باشیم.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 6th June 2010 در ساعت 10:51 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    با سلام به مدیران محترم تالار

من در سایت های دیگر پاسخها را در تالار گفتگو بلوک و کپی کرده و در یک فایل مشخص در کامپیوتر خودم کپی می کنم تا برای استفاده بعدی راحت تر باشم ولی متاسفانه الان نمی شود این کار را کرد لطفا این مشکل را رفع نمائید
    ویرایش توسط gsoudabeh : 7th June 2010 در ساعت 08:28 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    با سلام به مدیران محترم تالار

من در سایت های دیگر پاسخها را در تالار گفتگو بلوک و کپی کرده و در یک فایل مشخص در کامپیوتر خودم کپی می کنم تا برای استفاده بعدی راحت تر باشم ولی متاسفانه الان نمی شود این کار را کرد لطفا این مشکل را رفع نمائید

این پلاگین امنیته...باعث میشه کاربرای فروم های دیگه نتونن از طریق کپی-پیست اطلاعات فروم رو منتقل کنن

موفق باشید
    بابک آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    سلام
    فقط خواستم یه تشکر بابت تغییر شکل و شمایل محیط فروم کرده باشم. خیلی عالی شد. همه متون خوانا و خوشگل شدن
    دستتون درد نکنه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا امیرجانی نمایش پست ها
    سلام
    فقط خواستم یه تشکر بابت تغییر شکل و شمایل محیط فروم کرده باشم. خیلی عالی شد. همه متون خوانا و خوشگل شدن
    دستتون درد نکنه
    موفق باشید
    آقا دوباره که مثل اولش شد. تغییر داده بودید بهتر بود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    265
    اقا رنگ محیط فروم خیلی بی مزست. اصلا حال نمیده باحاش کار کنی. لطفا عوض کنید. ضمنا فقط کاری کنید که صفحات همینجوری سبک باشه و زود باز شه.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط freud نمایش پست ها
    اقا رنگ محیط فروم خیلی بی مزست. اصلا حال نمیده باحاش کار کنی. لطفا عوض کنید. ضمنا فقط کاری کنید که صفحات همینجوری سبک باشه و زود باز شه.
    دوست عزيز اتفاقا رنگ پس زمينه فروم و تاپيكها خوبه....شايد شما به رنگ فرومهاي ديگه عادت كردين و دوست داريد همون رنگ باشه...من هم در اوايل كار احساس شما رو داشتم اما خيلي زود عادت كردم.
    لازمش اين هست كه فعاليتتون رو در تاپيكها بيشتر كنيد تا چشمتون عادت كنه.....آقا پس بريم كه چشمامون بيشتر عادت كنه.

صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)