صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 218

موضوع: انتقادات

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    خيلي براي من جالبه كه اين انجمن چرا اين قدر مدير و معاون داره مثلا اگه 20 نفر پست ميدن 19 نفرش يا مدير يا معاون يه انجمن هستند و اصلا تعداد مديرا مثل اينكه از كاربران بيشتره.در ضمن نميدونم اين عنوان كاربر ساده رو ما تا كي بايد با خودمون حمل كنيم بابا حقيقتا من كه ديگه خسته شدم اين همه فعاليت مي كنيم هنوز كاربر ساده هستيم .در آخر انتظار دارم از كساني كه ميخوان پاسخ بدن اول عنوان تاپيك رو بخونن بعد پاسخ بدن.
    يا علي

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    خيلي براي من جالبه كه اين انجمن چرا اين قدر مدير و معاون داره مثلا اگه 20 نفر پست ميدن 19 نفرش يا مدير يا معاون يه انجمن هستند و اصلا تعداد مديرا مثل اينكه از كاربران بيشتره.در ضمن نميدونم اين عنوان كاربر ساده رو ما تا كي بايد با خودمون حمل كنيم بابا حقيقتا من كه ديگه خسته شدم اين همه فعاليت مي كنيم هنوز كاربر ساده هستيم .در آخر انتظار دارم از كساني كه ميخوان پاسخ بدن اول عنوان تاپيك رو بخونن بعد پاسخ بدن.
    يا علي
    سلام دوست عزيز
    من درمورد نام هاي كاربري اطلاعات ندارم ولي ميدونم تعداد مديرا و معاونين اينجا خيلي كمتر از سايتاي ديگه هست.
    اينجا هر قسمت 2تا مدير و معاون داره.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    يا علي
    سلام .مدیر ها و معاونین این فروم نسبت به یه فروم مشابه خیلی کمتره .اونجا نزدیکه 50 تا فقط مدیر و معاون داره جدا از آزمایشی هاشون . جاهای دیگه هم اگه کمتره واسه اینه که فروماشون محدود به یه حیوونه و در کل کوچیکه فرومشون .
    درباره کاربر ساده ، آقای آژیده قراره درستش کنن .فعلا تا قبل از درست شدنش ، ستارها نشون دهنده ی فعالیت بچه هاست .

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    سلام
    در مورد قسمت فروش اینترنتی سایت خواستم بگم از اول که این فروم راه افتاد مدیران شدیدا رو این قضیه مانور میدادن و تبلیغات میکردند
    خوب با توجه به وجود بابک آژیده فخر فروشی در مورد راه اندازی فروش آنلاین عادی و قابل درک بود
    تا به حال که اطلاع رسانی درستی تو قسمت فروش نیومده بود و تازگی ها هم که تو قسمت آبزیان چند گونه رو میبینیم متوجه میشیم که خرید از سایت امکان پذیر نیست
    بیشتر کاربران این فروم همکار آقای آژیده نیستن و شغلشون داشتن فروشگاه آکواریوم و ماهی نیست .... حتی مدیران بخش آبزیان
    با ذکر این نکته تو قسمت فروش آگهی زدن فلان نژاد دیسکس با فروش حداقل 100 یا 80 عدد !!!!!!!!!
    آخه یه کاربر 100 تا دیسکس از یه نژاد رو میخواد چی کار ؟
    ضمن اینکه در صد مغازه دارهایی که اهل نت و فروم و .... هستند خیلی کمه و میدونیم که اکثرا میرن دیسکس های به درد نخور 2000 تومنی میخرن تا سود بیشتری ببرن .....
    من نمیگم به یه نفر یه دیسکس 3 اینچی بفروشید
    اما مثلا بگید از هر نژاد حداقل 4 تا باید خریداری بشه و فروش زیر 12 عدد نداریم و حتی با گذاشتن شماره آدرس بدید که بیایم بصورت حضوری خرید کنیم و برای کسانی که میخواید ماهی رو ارسال کنید محدودیت تعداد فروش قائل شید
    اینطوری کاربران از فروشگاه آنلاین استفاده میکنن نه رهگذران !!!!!!

یه نکته هم در مورد پست بالا
    آگه یه چیزی بنویسیم و بعد پشیمون بشیم چرا نمیتونیم پاکش کنیم ؟؟؟؟؟؟
    ایشالله در آینده که کابران بیشتر بشن این مشکل میتونه باعث شه روزی چند نفر اخراج بشن !!!!!!
    همین الان من حواسم نبود اشتباه 2تا پست اومد که نشد یکیش رو حذف کنم
    لطفا یکم دموکراسی فروم رو بیشتر کنید

ممنون و موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hermes_2th نمایش پست ها
    سلام
    در مورد قسمت فروش اینترنتی سایت خواستم بگم از اول که این فروم راه افتاد مدیران شدیدا رو این قضیه مانور میدادن و تبلیغات میکردند
    خوب با توجه به وجود بابک آژیده فخر فروشی در مورد راه اندازی فروش آنلاین عادی و قابل درک بود
    تا به حال که اطلاع رسانی درستی تو قسمت فروش نیومده بود و تازگی ها هم که تو قسمت آبزیان چند گونه رو میبینیم متوجه میشیم که خرید از سایت امکان پذیر نیست
    بیشتر کاربران این فروم همکار آقای آژیده نیستن و شغلشون داشتن فروشگاه آکواریوم و ماهی نیست .... حتی مدیران بخش آبزیان
    با ذکر این نکته تو قسمت فروش آگهی زدن فلان نژاد دیسکس با فروش حداقل 100 یا 80 عدد !!!!!!!!!
    آخه یه کاربر 100 تا دیسکس از یه نژاد رو میخواد چی کار ؟
    ضمن اینکه در صد مغازه دارهایی که اهل نت و فروم و .... هستند خیلی کمه و میدونیم که اکثرا میرن دیسکس های به درد نخور 2000 تومنی میخرن تا سود بیشتری ببرن .....
    من نمیگم به یه نفر یه دیسکس 3 اینچی بفروشید
    اما مثلا بگید از هر نژاد حداقل 4 تا باید خریداری بشه و فروش زیر 12 عدد نداریم و حتی با گذاشتن شماره آدرس بدید که بیایم بصورت حضوری خرید کنیم و برای کسانی که میخواید ماهی رو ارسال کنید محدودیت تعداد فروش قائل شید
    اینطوری کاربران از فروشگاه آنلاین استفاده میکنن نه رهگذران !!!!!!

یه نکته هم در مورد پست بالا
    آگه یه چیزی بنویسیم و بعد پشیمون بشیم چرا نمیتونیم پاکش کنیم ؟؟؟؟؟؟
    ایشالله در آینده که کابران بیشتر بشن این مشکل میتونه باعث شه روزی چند نفر اخراج بشن !!!!!!
    همین الان من حواسم نبود اشتباه 2تا پست اومد که نشد یکیش رو حذف کنم
    لطفا یکم دموکراسی فروم رو بیشتر کنید

ممنون و موفق باشید
    سلام دوست عزیز

فعلا سیاست های پارسی پت اینطوره و فروش دیسکس فقط به صورت عمده انجام میشه مگر نژاد های خاص مالزی که به صورت سفارشی و تعداد کم(حد اقل 5 عدد) هم فروخته میشه
    قیمت ها تکی 35% گرون تر از قیمت عمده هست
    سالن داران زیادی از شهرستان ها تماس میگیرن و روی تعداد خرید میکنن.در ضمن دیسکس 2 هزار تومانی هم نداریم ... من تو این 8 سال یاد ندارم دیسکس 2 هزار تومانی یا حتی 3 هزار تومانی خریده باشم!

من متوجه منظورتون نشدم ... اینکه نمیتونید پست خودتون رو ویرایش کنید چه ارتباطی به اخراج کاربران داره؟؟
    شما از دید خودتون به قضیه نگاه میکنید....امکان ویرایش پست مشکلات زیادی به بار میاره که اتفاقا و مخصوصا زمانی که فروم شلوغ بشه تازه نمود پیدا میکنه
    دموکراسی با بی قانونی فرق داره به نظرم کمتر کسی و کاربری با قوانین پارسی پت مشکل داره.

با تشکر از نظرات شما

آژیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    ممنون بابک جان از جوابت
    منظورم از اینکه عرض کردم اخراج میشه این بود که گاهی در طی پست های سوال و جواب بحث هایی پیش میاد .... شاید من در جواب دوستی یه پست بزنم و بعد متوجه شم منطقم اشتباه بوده یا اصلا تو عصبانیت نا خواسته توهینی کرده باشم . و یا در مورد سوالی بعد از جواب دادن تصمیمم عوض شه و بخوام جواب سوال رو دوستان با تجربه تر بدن و خیلی زود از حرفم پشیمون بشم .... امکان پاک کردن پست برای اینجور مواقع خوبه
    دموگراسی هم فقط آزادانه حرف زدن نیست .... آزادانه عمل کردنه .... گاهی پاک کردن پست من توسط خودم میتونه به معنیه ( غلط کردم ) هم باشه ! میتونه نشونه ی پشیمونی باشه و ........
    البته من هم تا به حال با قوانین فروم مسکلی نداشتم و از اونجا که اینجا تایپیک انتقاده در مورد فروشگاه انتقاد و در مورد ویرایش پیشنهاد دادم

من ساکن خ پیروزی هستم و اینجا دیسکس های 4500 تومنی هم دیدم .... برای همین حدس زدم 2 تومن بخرن !
    در مورد انتقادی هم که به فروشگاه داشتم به هر حال حق با شماست و چیزی که برای شماست رو کس دیگه ای نمیتونه بگه چند و چجوری بفروشید
    خود آقای رستمی که از مدیران سایته بار ها تو پست های مختلف که بحث دیسکس و ... میشد به کاربران نوید میدادند که بزودی فروشگاه پارسی پت راه میافته و ..... حرف بنده این بود که به قول خود شما این جملات نوید بخش بیشتر به درد سالن داران خورد تا کاربران
    در هر صورت ممنون از شما دوست خوب

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط hermes_2th نمایش پست ها

خود آقای رستمی که از مدیران سایته بار ها تو پست های مختلف که بحث دیسکس و ... میشد به کاربران نوید میدادند که بزودی فروشگاه پارسی پت راه میافته و ..... حرف بنده این بود که به قول خود شما این جملات نوید بخش بیشتر به درد سالن داران خورد تا کاربران
    در هر صورت ممنون از شما دوست خوب

اين توي برنامه هاي آتي هست/ ولي شرايط نابسامان اقتصادي حال حاضر مانع از يكسري حركات ميشه.
    ان شاءا... خبر از بازار داريد؟!
    الان اگر بخواهيم يك بار مثلا 1000 تايي ديسكس 3 اينچ يا 4 اينچ پارسي پت وارد كنه، فكر مي كنيد كاربران چند تاش رو خريد كنن.
    آيا جواب فروش رو مي تونن توي بارهاي مختلف بدن؟
    شما اگه جاي بابك بوديد بار رو تك مي فروختيد يا باكس.
    توضيحات آقاي آژيده روي فروش الان به نظر شخص من منطقي مياد.
    اگه بچه ها در آينده روي سفارش خوب بيان اين حركت عددي حتما جزو برنامه ريزي قرار مي گيرد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    سلام این مسابقه ی قبلی تموم نشده وباتوجه با اینکه برنه اعلام نشده واستقبال کم از مسابقه ونگفتن جایزه ی مسابقه
    مسابقه ی جدید ایا فایده ای دارد ؟
    ممنوون میشم من رو هم روشن کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام این مسابقه ی قبلی تموم نشده وباتوجه با اینکه برنه اعلام نشده واستقبال کم از مسابقه ونگفتن جایزه ی مسابقه
    مسابقه ی جدید ایا فایده ای دارد ؟
    ممنوون میشم من رو هم روشن کنید
    مسابقه جدیدی نیست دوست عزیز همون مسابقه قبلی هست و در مرحله رای گیری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    دور دوم با دور اول چه فرقی دارد؟
    شرکت کننده ها که یه سری عکس فرستادند ومگه قرار نبود 30 نفر برنده مشخص بشه

صفحه 11 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)