صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 139
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . خیلی زیباست . امیدوارم همیشه سبزی و زیبایش رو داشته باشه . علاقه و پشت کار بسیار خوب و زیادی دارید بهتون تبریک می گم . موفق باشید فقط چند مطلب می خواستم خدمتتون عرض کنم که به نظرم رسید .

دیسکسها رو در قرنطینه به دمای پایین عادت بده که بعدا درتانک دچار مشکل نشی

حتمااز سلامت کاملشون مطمئن شو بعد وارد تانک کن . چون اگر بعدا مشکلی احساس کردی گرفتن دیسکس از این تانک کار ساده ای نیست .

شیشه ی پایینی برای دیده نشدن پل زیرش نیاز به برچسب داره .

شاد وپ پیروز باشید ...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8934
    سلام دوست عزیز
    مبارکه,تانکتون معرکست,بسیار زیباست
    فقط یه سوال, و اونم اینکه تا اونجایی که من شنیدم استفاده از co2 در تغییرات ph بسیار موثره به صورتی که میگفتن در تانک های تکثیر برای پایین اوردن ph از
    co2 میکردند(که البته دیگه منسوخ شده) حالا مطمینا شما نمیخوای co2 رو دائم بذاری و حتما در شب قطعش میکنی,با این وجود تغییرات شدید ph خواهید داشت
    که برای دیسکس بسیار مضره,میشه لطفا راه حلتون رو واسه این مشکل بگید؟؟
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Ares" نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خوب بود
    فقط چند نکته هست که باید بگم
    1.بستری که بکار بردی به احتمال زیاد ماندو چین هست که امیدوارم در دراز مدت اذیتت نکنه
    2. بعضی از گیاهایی که داری استفاده میکونی لومن بالایی را میطلبن که اگه میخوای دیسکس تو تانکت نگه داری یکمی با مشکل مواجه میشی
    3.در استفاده نور led دقت لازم را بکن چون سیستمی که استاندارد باشه هنوز وارد بازار ایران نشده
    4. دیسکسایی که میخوای وارد تانک کنی حسابی غذا خورشون کن که تانک گیاهی جایی برا قرو اطفار دیسکس نیست
    5. کوریدوراس به نظر من گزینه خیلی خوبی هست برا تانک گیاهی تا میتونی از خانواده کریدوراس استفاده کن
    6.چون خیلی از دیسکسها عادت دارن غذا به بیرون پرت میکنن( لامروتا پخش به همراه پرت کردنه) از ماهیایی کنار دیسکس استفاده کن که غذاهای معلق تو اب را بخورند به نظر من تترا پنگوئن بهترین گزینست
    کاره پر دردسر و لذت بخشی را شروع کردی امیدوارم موفق باشی
    ارادتمند_مهدی
    درود به مهدی عزیز

من این مانادو رو از نمایندگی جی بی ال در ایران گرفتم و اگه این مانادو چینی باشه مال تمام کسایی کع خرید میکنن هم چینی دوست من حتی خود شما ! :

در مورد لومن گیاه ها هم اکثرا با نور متوسط کنار میان هر کدام هم که مشکل پیدا کرد از تانک خارجش میکنم !

در مورد استفاده از نور ال ای دی هم تحقیقاتی کردم ولی هنوز خرید نکردم ولی فکر نکنم مشکل خواصی ایجاد بشه !

در مورد غذا خور شدن دیسکس ها هم بله شما درست میگین قبل ورود به تانک اصلی باید غذا خور بشن !

کوریدوراس هم 4 تا جولی گرفتم که فعلا در قرنطینه هستن

با تشکر

داود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    بسيار زيبا و آرامش بخش شده بهت تبريك ميگم...
    فقط يك نكته كوچيك رو خواستم خدمتتون عرض كنم و اون اينه كه محل قرارگيري بخاري رو حدالمقدور در قسمت عقب تانك در پشت ريشه ها و گياهان قرار بدين تا منظره بكر و يكدستي كه درست كرديد زيباتر بنظر برسه...
    موفق باشي
    باتشكر farhad-2007
    درود فرهاد جان

ممنون از نظری که دادین باز هم به ما سر بزنید

چشم اون بخاری هم انتقال میدم به پشت گیاه ها

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    تانکت واقغاَ زیبا شده و با رشد گیاهها و اضافه کردن دیسکسها زیباترهم خواهند شد
    فقط در اضافه کردن دیسکسها اصلاَ عجله نکن ، من با عجله ای که داشتم دیسکسی رو که زیبا بود به تانک اصلی اضافه کردم و بعد انگل روده داشت و بیشتر دیسکسهام رو مریض کرد
    در تانک قرنطینه از سلامت اونها مطمئن شو بعد اونها رو اضافه کن که بعضی از دوستان تا 20 روز در تانک قرنطینه رو پیشنهاد میدن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام تبریک میگم خیلی زیبا شده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . خیلی زیباست . امیدوارم همیشه سبزی و زیبایش رو داشته باشه . علاقه و پشت کار بسیار خوب و زیادی دارید بهتون تبریک می گم . موفق باشید فقط چند مطلب می خواستم خدمتتون عرض کنم که به نظرم رسید .

دیسکسها رو در قرنطینه به دمای پایین عادت بده که بعدا درتانک دچار مشکل نشی

حتمااز سلامت کاملشون مطمئن شو بعد وارد تانک کن . چون اگر بعدا مشکلی احساس کردی گرفتن دیسکس از این تانک کار ساده ای نیست .

شیشه ی پایینی برای دیده نشدن پل زیرش نیاز به برچسب داره .

شاد وپ پیروز باشید ...

درود به فرشاد عزیز

ممنون دوست من نظر لطفته تمام سعی خودم رو کردم که در طراحی ارگانیک به نظر برسه !

حرف شمارو در مورد قرنطینه و عادت دادن دیسکس به دما پایین کاملا قبول دارم ممنون که در مورد اون پل پایین تانک هم اشاره کردین در اولین فرصت درستش میکنم

راستی فرشاد جان دیسکسی که می خریم و هیچ علائمی از بیماری در 1 ماه نشون نمیده میشه برای اطمینان بیشتر با جنرال تونیک یا مجیک آزو یه دوره درمانی تو قرنطینه بریم که اگه احتمالا انگل هم داشته باشن از بین بره

با تشکر از لطفت

داود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط beriata نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مبارکه,تانکتون معرکست,بسیار زیباست
    فقط یه سوال, و اونم اینکه تا اونجایی که من شنیدم استفاده از co2 در تغییرات ph بسیار موثره به صورتی که میگفتن در تانک های تکثیر برای پایین اوردن ph از
    co2 میکردند(که البته دیگه منسوخ شده) حالا مطمینا شما نمیخوای co2 رو دائم بذاری و حتما در شب قطعش میکنی,با این وجود تغییرات شدید ph خواهید داشت
    که برای دیسکس بسیار مضره,میشه لطفا راه حلتون رو واسه این مشکل بگید؟؟
    ممنون
    درود به شما دوست عزیز

اول از همه ورودتون رو به سایت تبریک میگم !

دوم در مورد نظرتون راجب تانک هم ممنونم چشماتون قشنگ میبینه

در مورد سوالتون هم باید بگم خیلی از دوستان co2 رو حتی در شب هم خاموش نمیکنند ولی من اینکار رو انجام نمیدم چون تعداد گیاه ها زیاده و با خاموش شدن چراغ تمامی گیاه ها شروع میکنند به دی اکسید کربن

در آب آزاد کردن و همینطور اکسیژن مصرف میکنن برای همین یه تعادلی در co2 حتی در شب ایجاد میشه ! این رو میتونید با تست co2 خودتون چک کنید !

و روز هم دیگه این قضیه بر عکس میشه ..........

موفق باشید

داود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    تانکت واقغاَ زیبا شده و با رشد گیاهها و اضافه کردن دیسکسها زیباترهم خواهند شد
    فقط در اضافه کردن دیسکسها اصلاَ عجله نکن ، من با عجله ای که داشتم دیسکسی رو که زیبا بود به تانک اصلی اضافه کردم و بعد انگل روده داشت و بیشتر دیسکسهام رو مریض کرد
    در تانک قرنطینه از سلامت اونها مطمئن شو بعد اونها رو اضافه کن که بعضی از دوستان تا 20 روز در تانک قرنطینه رو پیشنهاد میدن

درود به شما

مثل همه دوستان شما هم نسبت به من لطف دارین دوست من به امید خدا شاهد تانک های زیبا تری از بچه های سایت باشیم

در مورد قرنطینه هم خوشبختانه من صبر و تحملم زیاده و تا 1 ماه قرنطینه خواهم کرد

البته دیسکس هایی که الان 5 تا هستن و اضافه کردم 1 ماهی بود قرنطینه شدن که الان به تانک اصلی انتقالشون دادم !

5تا دیگه در قرنطینه دارم که تا 5 روزه دیگه در صورت مشاهده نکردن علائم بیماری به تانک اصلی انتقال خواهم داد

به قول فرشاد عزیز اگه در تانک اصلی دیسکس مریض بشه قبل از اینکه حالت رو بگیره که درمان رو شروع کنیم گرفتنش بین این همه گیاه خودش یه فیلم ترسناکه !!

با تشکر از شما

داود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8961
    منتظر دیسکس هات هستیم

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)