صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 256
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    تانک خوبیه ، مبارک باشه
    همونطوز که آقا داوود گفت یه طلق یا پلکسی باید بین سامپ و تانک میذاشتی که هم نما بهتر میشد و هم نور به مدیا نمیرسید ، الان که هنوز ماهی زیاد نداری میتونی این کار رو انجام بدی
    با توجه به ظرفیت تانک شما واتر پمپ 2000 لیتر بر ساعت زیاد هم هست ولی برای جریان داخل تانک خوبه از یه موج ساز کوچک استفاده کنید
    چشم ایشالا در اولین فرصت ببینم چی گیرم میاد بگیرم بزارم اگه طلق گیرم بیاد عالیه
    یه دفعه یه طلق گزاشتم ولی نرم بود محکم سر جاش وای نستاد منم برداشتم حالا اگه طلق دیدم میگیرم ما تو شهرستانیم به خدا امکانات نیست وگرنه استعداد تا دلتون بخواد هست ؛)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام آقا شرمنده یه مشکلی فکر کنم پیش اومده فکر کنم دلقک من داره خودشو میماله به سنگها نمیدونم شاید هم من خیلی حساس شدم هی زوم میکنم روش میشه راهنمایی بفرمایید؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    چشم ایشالا در اولین فرصت ببینم چی گیرم میاد بگیرم بزارم اگه طلق گیرم بیاد عالیه
    یه دفعه یه طلق گزاشتم ولی نرم بود محکم سر جاش وای نستاد منم برداشتم حالا اگه طلق دیدم میگیرم ما تو شهرستانیم به خدا امکانات نیست وگرنه استعداد تا دلتون بخواد هست ؛)
    پلکسی گیر میاد بگردی بیشتر تابلو سازها دارن

سلام آقا شرمنده یه مشکلی فکر کنم پیش اومده فکر کنم دلقک من داره خودشو میماله به سنگها نمیدونم شاید هم من خیلی حساس شدم هی زوم میکنم روش میشه راهنمایی بفرمایید؟

سلام
    متاسفانه انگل داره ، میتونید حمام آب شیرین بدید و یا باید تو تانک قرنطینه قرارش بدید و از دارو استفاذه کنید ، تو قسمت بیماریها طریقه حمام آب شیرین وجود داره

http://www.parsipet.ir/thread26918.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    پلکسی گیر میاد بگردی بیشتر تابلو سازها دارن

سلام
    متاسفانه انگل داره ، میتونید حمام آب شیرین بدید و یا باید تو تانک قرنطینه قرارش بدید و از دارو استفاذه کنید ، تو قسمت بیماریها طریقه حمام آب شیرین وجود داره

http://www.parsipet.ir/thread26918.html
    آقای نوروزی عزیز تا فردا صبح که طاقت میاره .میشه دارو بگیرم بریزم تو آک چون فقط همین یه دونه ماهی هست یا راه حل دیگه ای هم داره که مشکل ریشه ای برطرف بشه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام دوستان عزیزم
    معذرت میخوام که اینقدر سوال میپرسم
    دیشب گفتم ماهی داره خودشو میماله به سنگها امروز یکی از دوستام بهم گفت احتمالا آمونیاکت بالاست و خودشو به سنگها نمیماله داره تقلا میکنه یه تست زدم آمونیاک روی نیم بود دو تا آمپول استپ آمو زدم به تانک بعد از گذشت نیم ساعت احساس میکنم یه کم ماهی جون گرفته
    به نظر شما دوستان عزیز علتچی هست که آمونیاک رفته بالا و در این مواقع راح حل چی هست البتهبه غیر از آمپول؟؟
    از همگی ممنونم دعا کنید دلقکم سرحال بشه خیلی اعصابم خورد شده بود مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام به همه دوستان
    به دلیل تلفات زیاد و اشکال در ساخت قسمت سامپ مجبور شدم آب آکواریومو تخلیه کنم و بریزم دور و قسمت سامپ و تغییر بدم (آخه یکی نیست به این مغازه دارا بگه شما که بلد نیستیم چرا ادعاتون میشه)
    همه سنگها من میخوام بریزم دور آخه فکر میکنم سنگهامم کیفیتشون خیلی خوب نیست پشت شیشه هم رفتم پلکسی گرفتم که بزنم به شیشه عقب که مشکی بشه
    خلاصه از همه دوستان میخوام اگه راهنمایی به زهنشون میرسه بفرمایند که ایندفعه خوب بشه
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام دوستان عزیز امروز رفتم مته گرد بر الماس گرفتم برای سوراخ کردن شیشه آک یه آک ۴۰لیتری هم درست کردم برای ساختن رفیوجم میخوام دوتا سوراخ ۲/۵ بالای آک بزنم یکی ورودی از رف و یکی به عنوان سرریز تانک برای خروجی از تانک اگه راهنمایی دارین بفرمایین یه واتر پمپ ۲۵۰۰ لیتر در ساعت سوبو هم دارم که امتحانش کردم تو این ارتفاع خروجیش بیشتر از ۸۰۰ لیتر در ساعت نمیشه

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    سلام دوستان عزیز امروز رفتم مته گرد بر الماس گرفتم برای سوراخ کردن شیشه آک یه آک ۴۰لیتری هم درست کردم برای ساختن رفیوجم میخوام دوتا سوراخ ۲/۵ بالای آک بزنم یکی ورودی از رف و یکی به عنوان سرریز تانک برای خروجی از تانک اگه راهنمایی دارین بفرمایین یه واتر پمپ ۲۵۰۰ لیتر در ساعت سوبو هم دارم که امتحانش کردم تو این ارتفاع خروجیش بیشتر از ۸۰۰ لیتر در ساعت نمیشه
    سلام
    یعنی میخواین از رف مستقیم آب رو انتقال بدین به تانک؟
    به نظرم کار درستی نیست آب رو از رف به سامپ انتقال بدین چون اولا چجوری میخواین داخل رف پمپ بزارین؟ دوما آبی که از رف خارج میشه بهتره اول از یه فیلتر وول رد بشه بعدا وارد تانک بشه!
    بازم بیشتر توضیح بدین تا بشه بهتر نظر داد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام
    یعنی میخواین از رف مستقیم آب رو انتقال بدین به تانک؟
    به نظرم کار درستی نیست آب رو از رف به سامپ انتقال بدین چون اولا چجوری میخواین داخل رف پمپ بزارین؟ دوما آبی که از رف خارج میشه بهتره اول از یه فیلتر وول رد بشه بعدا وارد تانک بشه!
    بازم بیشتر توضیح بدین تا بشه بهتر نظر داد
    سلام جناب آقای آفرو امیدوارم اسمتونو درست نوشته باشم
    باید بگم میدونم مستقیم نباید از رف آب و به تانک برد . سامپ آک من پشتش قرار داره و رف و میزارم زیر کمد آک و با یه واتر پمپ آب و میارم تو قسمت سامپ اگه میشه راهنمایی بفرمایید ورودی و خروجیه سامپ کجا باشه خودم میخوام خروجی از خونه بعد از پد بگیرم و ورودی به تانک و بزارم خونه واتر پمپ .
    برای داخل رف هم یه ایده از قسمت دیسکی سایت گرفتم که از دوتا داکت برق به این صورت که درپوش اونها رو برمیداریم و یه گوشه از رف میچسبونیم و یه پد و داخل اونا قرار میدیم تقریبا مثل قسمت اورفلو آب شور میشه با این تفاوت که آب رد شده از پد تصفیه میشه و بوسیله پمپ میره تو خونه واتر پمپ سعی میکنم عکس هم بزازم
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    یه نگاهی به این مدل بندازین فکر کنم بتونم ازش برای گذاشتن واتر پمپ داخل رف استفاده کنم .لینکشو گذاشتم پایین
    http://www.parsipet.ir/thread11222.html

صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)