صفحه 56 از 84 نخستنخست ... 6373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 832
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس،ماهي آكواريومي(اسكار،آرواناو...)
    شماره عضویت
    4255
    سلام مجدد ضمن درخواست پاسخ به سوال قبلم (هر وقت كه تونستيد)خواهش مي كنم اگه ميشه يه همكار مطمئنتون توكاشان رو معرفي كنيد . البته اگه يه مرجعي باشه دامپزشكهاي شهرستانهارو داشته باشه خب بهتر .باتشكر
    الان يه مشكل پيش اومده گهگاه عروسام يا جوجه هام چشمشون بسته ميشه واون رو به پرشون ميكشند وبعداز يكي دوروز باز ميشه البته وقتي خيس بشه راحت وا ميكنند مشكل ازكجاست ؟ بازهم پيشاپيش تشكر ميكنم
    ویرایش توسط naraqi110 : 8th January 2012 در ساعت 07:22 PM دلیل: اضافات

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    6283
    ]دوستان من امروز متوجه شدم محل خارج شدن مدفوع ملنگو ـم ، یکم مدفوع جمع شده !
    موقع مدفوع کردن هم به خودش فشار میاره !
    حدس میزنم دلیل کز کردن و آروم بودنش هم به همین دلیل باشه !!
    دوستان راهنمایی کنن آیا میتونم خودم تمیز کنم یا باید ببرم پیش دامپزشک !

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    6413
    با عرض سلام من امروز داشتم کاسکو مو میشستم که موقع ریختن شامپو سرشو آورد جلو و شامپو یکم ریخت روی سرش و یکم ریخت روی نوکش و فکر کنم یکمیشو خورد, حالا باید چیکار کنم مشکلی براش پیش میاد? شامپویی که روی سرش ریخترو چه جوری پاک کنم?

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    6283
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_es5 نمایش پست ها
    با عرض سلام من امروز داشتم کاسکو مو میشستم که موقع ریختن شامپو سرشو آورد جلو و شامپو یکم ریخت روی سرش و یکم ریخت روی نوکش و فکر کنم یکمیشو خورد, حالا باید چیکار کنم مشکلی براش پیش میاد? شامپویی که روی سرش ریخترو چه جوری پاک کنم?
    آخه طوطی رو که با شامپو نمیشورن !!!!!! ... با آب معمولی آب بگیرید ... امیدوارم تازگی شستن کاسکوتون رو با شامپو آغاز کرده باشین که ضرر جدی ندیده باشه کاسکو ...وگرنه ....

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    6413
    دامپزشک بهم گفته بود با شامپو بشورش , البته دیر به دیر با شامپو میشورمش, ولی الان نگرانم نکنه مصموم بشه?! آخه یکم شامپو خورد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس،ماهي آكواريومي(اسكار،آرواناو...)
    شماره عضویت
    4255
    عروس نر من مرد به داد ماده برسيد پلكاش سرحه وچشماش گهگاه بسته ميشه تاخيس نشه باز نميشه حال عموميش بدنيست خوراكش كمه .كمك كنيد

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط naraqi110 نمایش پست ها
    عروس نر من مرد به داد ماده برسيد پلكاش سرحه وچشماش گهگاه بسته ميشه تاخيس نشه باز نميشه حال عموميش بدنيست خوراكش كمه .كمك كنيد

دوست عزیز من توی تاپیک معرفی دامپزشکان چندین دامپزشک خوب معرفی کردم

شما همین الان با دکتر برهانی کیا تماس بگیرید شماره بیمارستان 2151

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    6391
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیسان نمایش پست ها
    با نهایت احترام به جناب دکتر برهانی کیا نخست صمیمانه از زحمات شما سپاس گذارم و شاکرم که توفیق پرسیدن سوالی را از شما بهترین دکتر با بورد فوق تخصص طوطی سانان و پرندگان در ایران دارم.
    حقیقتش چند وقتی هست که فکر بنده بسیار مشغول است علتش هم رویت خال های قرمز در بال های خاکستری رنگ کنگو من هستش که من را بسیار زیاد نگران کرده شنیده بودم که چند ماه پیش یکی از خاکستری ها درست چند ماه پس از ظهور پرهای قرمز جهش یافته از دنیا رفت علیرغم اینکه بنده شدیدا به طوطی خودم وابسته هستم حتی فکرش هم بنده رو ناراحت میکنه و قابل درک نیست . بنده کمی درمقالات انگلیسی اطلاعاتی کسب کردم که ممکن هستش یک جهش باشه و در تو لک رفتن بعدی بر طرف بشه . نگرانی من به این علت است که این لکه ها به هیچ وجه وجود نداشتند که آنها را به حساب ژنتیک بگذاریم. ظاهرا یا یک ویروس کشنده
    PBFD است یا کبد چرب. که فعلا درنواحی پشت گردن وجود دارند . بنده حتی جرات لازم رو نداشتم که از شما بپرسم و مبادا پاسخ شما به من آسیب جدی بزند و قبول این حقیقت تلخ در مقابل چشمان من رژه برود.
    این هم عکس هایی از لکه ها البته بیشتر لکه ها قرمز پررنگ نیستند و به قهوه ای و کرم رنگ تمایل دارند اما 3 تای آن کاملا قرمز است یکی از آنها هم روی بال است قسمت زیرین شاه پر سومی مطمئن نیستم که بوده یا نه دیگری روی شاهپر میانی که از ابتدا بوده و آخری که کاملا جدید است پشت گردن است. عاجزانه درخواست کمک دارم.

در خاتمه عکس نوک و صورتش رو هم قرار دارم . بینهایت از شما سپاس گذارم.
    من هم کاسکوم خال قرمزه از آقای دکتر خواهش می کنم کمکک کنن که بدونم علتش چیه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوستان جناب دکتر برهانی کیا یه مدت به دلیل مشغله کاری نمیتونه زیاد سر بزنه و تا هفته آینده احتمالا نمیتونه بیاد

در ضمن اینجا فقط یک محیط مجازیه...خیلی خوبه که سوال میکنید ولی فراموش نکنید که هیچ محیط مجازی جای معاینه حضوری و کار آزمایشگاهی و علمی رو نمیگیره...
    پس اگر وضعیت پرنده یا پتتون بحرانیه سریعا با بیمارستان کامرانیه تماس بگیرید و وقت بگیرید از آقای دکتر برهانی کیا

موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط naraqi110 نمایش پست ها

سلام

دوست عزیز اینجا کلینیک اینترنتی نیست و صر فا جهت پاسخ گویی به سوالات در نظر گرفته شده است
    . برای درمان باید به دامپزشک پرندگان مراجعه کنید.

برهانی کیا

صفحه 56 از 84 نخستنخست ... 6373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)