صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 106
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    17812
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدیدمنظورتون چیه
    ممنون اقا مطالب سایتو مطالعه کردم متوجه شدم.الان من میخوام واتر پمپ بخرم.حجم اکواریومم 600 لیتره.باید واتر پمپ 600 لیتر در ساعت بخرم یا بیشتر؟یه سوال دیگه اینکه من اسکیمرمو خودم دارم درس میکنم.واتر پمپ اونوچی بگیرم؟یا واتر پمپ رفیوجیوم رو چطور؟ممنون از همه دوستان خوب و سایت عالیشون

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminrko نمایش پست ها
    ممنون اقا مطالب سایتو مطالعه کردم متوجه شدم.الان من میخوام واتر پمپ بخرم.حجم اکواریومم 600 لیتره.باید واتر پمپ 600 لیتر در ساعت بخرم یا بیشتر؟یه سوال دیگه اینکه من اسکیمرمو خودم دارم درس میکنم.واتر پمپ اونوچی بگیرم؟یا واتر پمپ رفیوجیوم رو چطور؟ممنون از همه دوستان خوب و سایت عالیشون
    دوست عزیز باتاخیر بهتون خوش امد میگم وامیدوارم بتونیم با کمک هم اکهای خوبی داشته باشیم
    دوست عزیز اگه واتر پمپ چینی میخواید بگیرید از ۴٠٠٠لیترتا٨٠٠٠لیتر برساعت میتونید بگیرید,اگرم نه ومارک معتبری میخواید بگیرید از٣٠٠٠تا۶٠٠٠میتونید بگیرید,ولی من نظرم روی۵۵٠٠چینی و۴۵٠٠اروپایی هست.اگه میخواید رف هم داشته باشید وفقط همین یه واتر پمپ را داشته باشید١٠٠٠لیتر بر ساعت بیشتر بگیرید ولی بهتره واتر پمپ جدا برای رف بگیرید
    دوست عزیز من نمیخوام منصرفتون کنم از درست کردن اسکیمر بلکه خیلی کار خوبیه ولی اسکیمر خیلی مهمه وبهتره یه اسکیمر خوب بگیرید,ولی اگه خواستید خودتون بسازید اول بدنش را بسازید تا قطر وارتفاع مشخص بشه بعد به نسبتش واتر پمپ بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    17812
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز باتاخیر بهتون خوش امد میگم وامیدوارم بتونیم با کمک هم اکهای خوبی داشته باشیم
    دوست عزیز اگه واتر پمپ چینی میخواید بگیرید از ۴٠٠٠لیترتا٨٠٠٠لیتر برساعت میتونید بگیرید,اگرم نه ومارک معتبری میخواید بگیرید از٣٠٠٠تا۶٠٠٠میتونید بگیرید,ولی من نظرم روی۵۵٠٠چینی و۴۵٠٠اروپایی هست.اگه میخواید رف هم داشته باشید وفقط همین یه واتر پمپ را داشته باشید١٠٠٠لیتر بر ساعت بیشتر بگیرید ولی بهتره واتر پمپ جدا برای رف بگیرید
    دوست عزیز من نمیخوام منصرفتون کنم از درست کردن اسکیمر بلکه خیلی کار خوبیه ولی اسکیمر خیلی مهمه وبهتره یه اسکیمر خوب بگیرید,ولی اگه خواستید خودتون بسازید اول بدنش را بسازید تا قطر وارتفاع مشخص بشه بعد به نسبتش واتر پمپ بگیرید

ممنون از لطفتون عزیز.من اسکیمرو ساختم ی عکس وقتی تموم شد میزارم شما نظرتونو بگید.کمک شما خیلی کارامده

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام دو تا سوال داشتم
    یک : شیشه پشت تانک رو رنگ زدید یا برچسبه ؟ اگه رنگ زدید چه نوع رنگیه ؟
    دوم : وقتی شیشه های اورفلو به کف چسب زدید اون قسمت پل کف رو چیکار کردید ؟ چون کف تانک دیگه یه سطح صاف نیست یه حالت پله داره ٬ آیا اون قسمت شیشه اورفلو رو بریدید ؟ یا روی پل چسبوندید ؟

ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام دو تا سوال داشتم
    یک : شیشه پشت تانک رو رنگ زدید یا برچسبه ؟ اگه رنگ زدید چه نوع رنگیه ؟
    دوم : وقتی شیشه های اورفلو به کف چسب زدید اون قسمت پل کف رو چیکار کردید ؟ چون کف تانک دیگه یه سطح صاف نیست یه حالت پله داره ٬ آیا اون قسمت شیشه اورفلو رو بریدید ؟ یا روی پل چسبوندید ؟

ممنون
    سلام
    شیشه پشت را برچسب میزنن حالا بسته به سلیقه مشکی یا آبی
    برای آورفلو معمولا ابعاد آورفلو را خالی میذارن و شیشه هایی که بصورت تسمه کف تانک میندازن کوتاه تر میگیرن تا بقول شما دیگه پله ای نشه
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    شیشه پشت را برچسب میزنن حالا بسته به سلیقه مشکی یا آبی
    برای آورفلو معمولا ابعاد آورفلو را خالی میذارن و شیشه هایی که بصورت تسمه کف تانک میندازن کوتاه تر میگیرن تا بقول شما دیگه پله ای نشه
    موفق باشید
    ممنون از شما
    برای این پرسیدم که چناب آقای نوروزی کل کف رو پل زدن و روی این پل ها شیشه اورفلو رو چسبوندن

می خواستم ببینم ایشون برای رفع این پله شدن چه کار کردن ؟

سوال بعدی اینه که برای این دو تا سوراخ سایز 50 و 35 اگه اشتباه نکنم چند سانت نیازه جا بزارم ؟ (خود سوراخ ها میشه 8.5 سانت حالا فاصله بینشون و فاصله اطراف رو نمیدونم )
    من تانکم 100 طول و 50 عرض هست . اورفلو 15 در 15 با احتساب کمد زیر و پایه خوبه ؟ چون پایه از قوطی 40*40 ساخته شده

ممنون
    ویرایش توسط sadeghpa80 : 29th June 2015 در ساعت 05:03 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ممنون از شما
    برای این پرسیدم که چناب آقای نوروزی کل کف رو پل زدن و روی این پل ها شیشه اورفلو رو چسبوندن

می خواستم ببینم ایشون برای رفع این پله شدن چه کار کردن ؟

سوال بعدی اینه که برای این دو تا سوراخ سایز 50 و 35 اگه اشتباه نکنم چند سانت نیازه جا بزارم ؟ (خود سوراخ ها میشه 8.5 سانت حالا فاصله بینشون و فاصله اطراف رو نمیدونم )
    من تانکم 100 طول و 50 عرض هست . اورفلو 15 در 15 با احتساب کمد زیر و پایه خوبه ؟ چون پایه از قوطی 40*40 ساخته شده

ممنون
    دوست عزیز اینها تسمه هستند شما میتونید اون قسمتهایی که روی تسمهها قرار میگیره را اندازه پهنا وقطر شیشه کوتاه کنید تا تمامی قسمتها بر روی شیشه کف وتسمه ها قرار بگیره وجای خالی باقی نماند.
    دوست عزیزاگه بخواید دوتا سوراخها را کف بزنید باید حداقل اندازه اورفلو را٢٠×١۵بگیرید.حدود ۴تا۵سانت بینشون فاصله داشته باشه ودوسانت هم از کناره ها البته جاهایی که قوطی زیرش هست ۶سانت از کناره ها فاصله باشه.ولی بهترین کار اینه که اول فیتینگش را بگیرید چون بعضی از فیتینگها لبه هاشون بزرگه( ولی معمولا سایز۵٠از یک تا دو سانت لبه داره)وهمچنین تسمه ای که میخواید بزارید را هم باید اندازه اش مشخص بشه,اون موقع میشه اندازه دقیق اورفلو وفاصله سوراخها را داد

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    من دارم یه تانک می سازم در ابعاد 100*50*60 ارتفاع
    برای سوراخ های کف به مشکل بر خوردم
    سوراخ خروجی رو 50 در نظر گرفتم ( فیتینگ 50 (یک و یک دوم اینچ) که با یک بوشن، لوله سایز 50 بهش می خوره و مشکلی نیست )
    برای ورودی از سامپ با تانک فیتینگ سایز 32 ( یک اینچ )گرفتم که از هر دو طرف بوشن می خوره و لوله سایز 32 از طرف بهش می خوره

حالا می خواستم ببینم برای تانک من با یه واتر پمپ 3000 لیتر بر ساعت لوله برگشت آب 32 زیاد نیست ؟
    بهتر نیست که خروجی رولوله 32 بگیرم و برگشب رو لوله 25 ؟

ممنون و متشکرم

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    من دارم یه تانک می سازم در ابعاد 100*50*60 ارتفاع
    برای سوراخ های کف به مشکل بر خوردم
    سوراخ خروجی رو 50 در نظر گرفتم ( فیتینگ 50 (یک و یک دوم اینچ) که با یک بوشن، لوله سایز 50 بهش می خوره و مشکلی نیست )
    برای ورودی از سامپ با تانک فیتینگ سایز 32 ( یک اینچ )گرفتم که از هر دو طرف بوشن می خوره و لوله سایز 32 از طرف بهش می خوره

حالا می خواستم ببینم برای تانک من با یه واتر پمپ 3000 لیتر بر ساعت لوله برگشت آب 32 زیاد نیست ؟
    بهتر نیست که خروجی رولوله 32 بگیرم و برگشب رو لوله 25 ؟

ممنون و متشکرم
    دوست عزیز شما وقتی سوراخ50زدید اون فیتینگی که میزارید سوراخش حداکثر 40هست ولوله ای که به ای فیتینگ میخوره همون 40هست وبرای خروج تانک شما مناسبه,
    برای ورودی تانکتون هم که پیش از این صحبت شده بود

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20924
    سلام خسته نباشی اولا تبریک میگم همه چی حساب شدس بعد دوتا نظر اگه عرض بیشتر بود اورفلو وسط خیلی عالی میشد دوم نور یکم ابیش زیاده
    و در اخر میشه بگید اسکیمرتون مارکش چیه و بقیه مدیا های سامپتون چیه نخودی سرامیک و بقیش چیه؟

صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)