کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.موقع تنفس دهانش نیمه باز نیست؟مقعدش موقع تنفس بیش ازحد باز وبسته نمیشه؟اگر کمی تحرک داشته باشه له له نمیزنه؟

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2
    شرمنده تاپیکو مطالعه می کردم این مطلب و دیدم . نر من اکثرا این شکلیه له له میزنه دهنشم بعضی وقتا باز میزاره و تنفسش شدیده ولی خوب میخونه و حسابی ترسو هست حتی چند لحظه که میخوام غذا بزارم اینور اونر میپره مشکلش چیه ؟ مشکل خاصی داره ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    شرمنده تاپیکو مطالعه می کردم این مطلب و دیدم . نر من اکثرا این شکلیه له له میزنه دهنشم بعضی وقتا باز میزاره و تنفسش شدیده ولی خوب میخونه و حسابی ترسو هست حتی چند لحظه که میخوام غذا بزارم اینور اونر میپره مشکلش چیه ؟ مشکل خاصی داره ؟
    اگه این علام رو زیاد داشته باشه نرمال نیست
    ممکنه اسم-بیماری تنفسی و گوارشی داشته باشه
    که باید دامپزشک تشخیص بده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار − فنچ
    شماره عضویت
    17492
    سلام دوستان
    یه مشورت میخوام برای تهیه یک پرنده
    من حقیقتا در حال حاضر یک جفت مرغ عشق و یه جفت فنچ دارم که هنوز موفق به جوجه گرفتن ازشون نشدم
    تصمیم گرفتم یه پرنده تک تازه دون خور شده بگیرم برای اینکه دستی باشه و بشه مدتی باهاش بازی کرد و زندگی آسونی کنار ما داشته باشه
    نظرم بین جوجه مرغ عشق یا جوجه برزیلی و یا جوجه عروس هست. موردی که وجود داره اینه که شاید من برای مدت 10 روز خونه نباشم و خانواده فقط میتونن آب و دون پرنده رو براش بذارن
    حالا نمیدونم اخلاق عروس با این مورد سازگاری داره ؟ آیا جیغ و داد نمیکنه که بخواد هر روز بیاد بیرون از قفس و ... ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    من امروز مغازه دوستم بودم یه جفت مرغ عشق آوردن 3 تا تخم داشتن تو لونه . جا به جایی باعث میشه ماده رو تخما نخوابه ؟ چون اصلا لونه نمیرفت مدتی که من مغازه بودم . سوالم اینه گاها برای فروختن پرنده جفت نخورده لونه تخم میزارن خوده صاحب پرنده. از کجا بفهمم میخوابن ؟ میخوام بخرموشن برای اون.
    یه سوال دیگه ماده خودم پاهاشو هی باز می کنه عین مرغ که میخواد رو تخم بخوابه اون حالت تحرکشم کم شده حالتی که وایمیسه انگار زیر شکمش یه کمی بزرگ شده ولی وقتی تحرکش زیاده بدنش عادی میشه شکلش .
    از یه طرف هم پاشو میزاره رو پشت نر و غذا میخواد و نر غذایی نمیده و زیر دم نرو هی نوک میزنه . اگه جواب نگرفتم نرو عوض کنم ؟ ولی جفت گیریشونو دیدم خودم.
    شرمنده سوالام زیاد شد

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مشورت میخوام برای تهیه یک پرنده
    من حقیقتا در حال حاضر یک جفت مرغ عشق و یه جفت فنچ دارم که هنوز موفق به جوجه گرفتن ازشون نشدم
    تصمیم گرفتم یه پرنده تک تازه دون خور شده بگیرم برای اینکه دستی باشه و بشه مدتی باهاش بازی کرد و زندگی آسونی کنار ما داشته باشه
    نظرم بین جوجه مرغ عشق یا جوجه برزیلی و یا جوجه عروس هست. موردی که وجود داره اینه که شاید من برای مدت 10 روز خونه نباشم و خانواده فقط میتونن آب و دون پرنده رو براش بذارن
    حالا نمیدونم اخلاق عروس با این مورد سازگاری داره ؟ آیا جیغ و داد نمیکنه که بخواد هر روز بیاد بیرون از قفس و ... ؟
    سلام بنظر من عروس و برزیلی هردو خوب هستن اما عرپس میزان اخت شدن و وابستگیش خیلی بیشتر از برزیلی هست، اگر به شما عادت کنه و وابسته بشه با نبود شما سر و صدا میکنه. پیشنهادم جوجه برزیلی تازه دونخور شده هست که با سرلاک بزرگ شده باشه

Sent from my D6503 using Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    من امروز مغازه دوستم بودم یه جفت مرغ عشق آوردن 3 تا تخم داشتن تو لونه . جا به جایی باعث میشه ماده رو تخما نخوابه ؟ چون اصلا لونه نمیرفت مدتی که من مغازه بودم . سوالم اینه گاها برای فروختن پرنده جفت نخورده لونه تخم میزارن خوده صاحب پرنده. از کجا بفهمم میخوابن ؟ میخوام بخرموشن برای اون.
    یه سوال دیگه ماده خودم پاهاشو هی باز می کنه عین مرغ که میخواد رو تخم بخوابه اون حالت تحرکشم کم شده حالتی که وایمیسه انگار زیر شکمش یه کمی بزرگ شده ولی وقتی تحرکش زیاده بدنش عادی میشه شکلش .
    از یه طرف هم پاشو میزاره رو پشت نر و غذا میخواد و نر غذایی نمیده و زیر دم نرو هی نوک میزنه . اگه جواب نگرفتم نرو عوض کنم ؟ ولی جفت گیریشونو دیدم خودم.
    شرمنده سوالام زیاد شد
    بله جابجایی باعث میشه جفت روی تخم نخوابن. بله امکانش هست اینکارو بکنن اما راهی بذای فهمیدنش نیست
    ماده شما هم با توصیفاتون بنظر میاد تخم داشته باشه، لونه گذاشتید؟ اگر جفتگیری موفق دیدید پس اجازه بدید ادامه بدن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار − فنچ
    شماره عضویت
    17492
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام بنظر من عروس و برزیلی هردو خوب هستن اما عرپس میزان اخت شدن و وابستگیش خیلی بیشتر از برزیلی هست، اگر به شما عادت کنه و وابسته بشه با نبود شما سر و صدا میکنه. پیشنهادم جوجه برزیلی تازه دونخور شده هست که با سرلاک بزرگ شده باشه

ممنون از شما
    ببخشید که پستم رو چند جا مطرح کردم چون نمیدونستم کجا باید عنوان کنم
    بریزیلی از بابت سر رو صدا چطوره ؟ جوجه بگیرم اندازه یه جفت مرغ عشق سر و صدای بلند و گوش خراش داره یا صداش کمتره ؟
    از بابت دستی کردن چطور ؟ میشه جوجه ای که تازه دون خور شده رو دستی کرد بعدش ؟
    باید حدود سنش چند ماه باشه ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون از شما
    بریزیلی از بابت سر رو صدا چطوره ؟ جوجه بگیرم اندازه یه جفت مرغ عشق سر و صدای بلند و گوش خراش داره یا صداش کمتره ؟

دستی هم میشن وقتی سرلاکی بزرگ شدن یا اینکه تازه دونه خور شدن میتونید دستیشون کنید

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ممنون از شما

یکیش صدای آنچنانی نداره، صدای بلندی نداره چندان

جوجه ای که سرلاکی بزرگ شده خودبخود رام و دستی هست
    حدودا دوماهه میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    سلام خدمت دوستان
    من میخوام یه جفت هم به جفتام اضافه کنم مغازه یه جفت انتخاب کردم که الان هم تخم دارن لونه . چون رنگشون سفیده من کامل تشخیص ندادم جنسیتشونو .
    یکیشون بالای نوکش سفید پررنگه یکیشونم تقریبا صورتی اونی که نوکش سفیده میره داخل لونه فقط 4 تا تخم داشت که صاحب مغازه برداشته گذاشته زیر یه جفت دیگه .

صفحه 436 از 475 نخستنخست ... 336386417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)