صفحه 74 از 113 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1121
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminf نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون.چشم حتما.غذای قبلی رو حذف کردم و سرلاک دست سازی که گفته بودید و درست کردم.خیلی دوست داره و با ولع میخوره
    چند روزش شد آب هم بدم بهش؟
    بهتر بود کم کم تعویض میکردید غذارو

یا وعده های سرلاک جدید رو کم تر میدادید که بدنش عادت کنه

الان چند روزه هست؟ آب سرلاک براش کافیه. ولی اگر بخواید یک قاشق میتونید آب گرم بعد از هر وعده بدید تا داخل دهنش تمیز بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    بهتر بود کم کم تعویض میکردید غذارو

یا وعده های سرلاک جدید رو کم تر میدادید که بدنش عادت کنه

الان چند روزه هست؟ آب سرلاک براش کافیه. ولی اگر بخواید یک قاشق میتونید آب گرم بعد از هر وعده بدید تا داخل دهنش تمیز بشه
    الان یه ماهشه.من قبلا در روز یه وعدشو موز میدادم .غذای قبلی رو اصلا نمیتونست هضم کنه تو چینه دونش یکم میموند ولی الان این سرلاک و کامل هشم میکنه حتی خیلی زود هشم میکنه و باز میخواد.تقریبا هر دو ساعت.یعنی از سرلاک قبلی باز بدم؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    الان یه ماهشه.من قبلا در روز یه وعدشو موز میدادم .غذای قبلی رو اصلا نمیتونست هضم کنه تو چینه دونش یکم میموند ولی الان این سرلاک و کامل هشم میکنه حتی خیلی زود هشم میکنه و باز میخواد.تقریبا هر دو ساعت.یعنی از سرلاک قبلی باز بدم؟
    الان که عوض کردید نه دیگه لازم نیست از قبلی بدید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    یه سوال دیگه از وقتی سرکه رو دادم خیلی مدفوعش زیاده.طبیعیه؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    یه سوال دیگه از وقتی سرکه رو دادم خیلی مدفوعش زیاده.طبیعیه؟

دلیلش تعویض سرلاک هست که برای جوجه هضمش سریع و راحت میباشد. نگران نباشید طبیعیه
    تا ضرورتی نبود اصلا به جوجه سرکه ندهید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    سلام.دوستان جوجه عروس من باز امروز چرت میزنه مدفوعش الان دیدم انگار سفته و ب زور میاد.اشتهاشم کم شده.دلیلش چیه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.دوستان جوجه عروس من باز امروز چرت میزنه مدفوعش الان دیدم انگار سفته و ب زور میاد.اشتهاشم کم شده.دلیلش چیه ؟
    سلام.تغییر شکل و رنگ مدفوع بعد از تغییر در نوع سرلاک هم مشاهده میشه.چرت زدن هم بصورت روزانه طبیعیه و در لانه هم جوجه در زمان سیر بودن بیشتر چرت میزنه.تا چینه دان خالی نشده (نه در حدی که به هم بچسبه)بهش غذا ندین.در صورتی که غذا دیرتر هضم شد از سرکه استفاده کنید که قبلا گفته شد.اگر کلا در هضم سرلاک مشکل داره حجمش رو کمتر کنید و رقیق تر بهش سرلاک بدین.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.تغییر شکل و رنگ مدفوع بعد از تغییر در نوع سرلاک هم مشاهده میشه.چرت زدن هم بصورت روزانه طبیعیه و در لانه هم جوجه در زمان سیر بودن بیشتر چرت میزنه.تا چینه دان خالی نشده (نه در حدی که به هم بچسبه)بهش غذا ندین.در صورتی که غذا دیرتر هضم شد از سرکه استفاده کنید که قبلا گفته شد.اگر کلا در هضم سرلاک مشکل داره حجمش رو کمتر کنید و رقیق تر بهش سرلاک بدین.
    متشکر از جوابتون.
    آخه کلا اشتهاش کم شده و کم غذا میخوره.چینه دونش چون پرهای سینش درومده تشخیصش سخته اما زیاد پر نمیشه وقتی غذا میخوره.نهایت تو یه وعده 3-4 قاشق چای خوری کوچک.سرلاکشم فقط موزو سیب و هویجه پخته رو با هم میکس میکنم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    متشکر از جوابتون.
    آخه کلا اشتهاش کم شده و کم غذا میخوره.چینه دونش چون پرهای سینش درومده تشخیصش سخته اما زیاد پر نمیشه وقتی غذا میخوره.نهایت تو یه وعده 3-4 قاشق چای خوری کوچک.سرلاکشم فقط موزو سیب و هویجه پخته رو با هم میکس میکنم.
    غذایی که مونده باشه اگر به چینه دونش دست بزنید سفت شده.بهتره از سرکه ی رقیق شده استفاده کنید و از این به بعد مقدار موز و سیب رو کمتر کنید تا هضمش سبکتر بشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    غذایی که مونده باشه اگر به چینه دونش دست بزنید سفت شده.بهتره از سرکه ی رقیق شده استفاده کنید و از این به بعد مقدار موز و سیب رو کمتر کنید تا هضمش سبکتر بشه.
    پس هویج و بیشتر بزارم؟چون من سیب و موزو بیشتر میذاشتم.برای تنوعه غذایی دیگه چی میتونم بهش بدم ؟

صفحه 74 از 113 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)