صفحه 12 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 169
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    این طرح به نظر جالب میاد ، شما میتونی با سه تا نایمر حالت طلوع و غروب رو هم به وجود بیاری

تو عکسهایی هم که گذاشتی یه نور ترکیبی با یه چینش مرتب و منظم هستند که همین طرح رو بتونی با اون نظم پیاده کنی عالی میشه

حالا اگه مطلب خاصی هست همون پستت رو نقل قول کن تا همفکری کنیم

خب آقای نوروزی ممنون . فقط بین تصاویر گذاشته شده از طرح های مختلف کدوم بهتره ؟
    دوستمون گفتن میخوان از مارک epiled و ترکیبش با سئول یا ادیسون استفاده کنن . این اشکالی نداره ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام آقای دوستان به خصوص آقای نوروزی میخواستم بگم حالا تا شما برگیردین مشهد تا عکسارو ببینید من یه مطلبی رو مینویسم تا شاید همین کمکم کرد و پاسخم رو گرفتم.
    من قصد دارم الگوی سیستم نور ال ای دی خودم رو از روی شرکت خارجی به نام atlantic orphek بردارم که این شرکت دو نوع ای ای دی داره:توجه کنید گفتم فقط الگو چون این شرکت از ال ای دی Bridgelux استفاده میکنه که تو ایران نیست و فقط من چیپ 6500 کلوین اون رو دیدم که اونم نمیدونم اصله یا نه؟؟!!
    اولین سیستم نوری این شرکت دارای مشخصات زیر میباشد:
    30 عدد سفید 14000 الی 16000 کلوین که هر ال ای دی 100 لومن نور داره
    22 عدد ال ای دی آبی 450 نانومتر-460 نانومتر
    4 عدد قرمز 640 الی 660 نانومتر
    4 عدد یووی 410-420 نانومتر
    و به همراه لنز 120 درجه و توان کلی 120 وات و نوردهی 9000 لومن که همه ال ای دی ها 3 وات میباشن .
    مدل دوم اون فقط دارای نور سفید و آبی میباشد و نور قرمز و بنفش رو نداره.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

خب آقای نوروزی ممنون . فقط بین تصاویر گذاشته شده از طرح های مختلف کدوم بهتره ؟
    دوستمون گفتن میخوان از مارک epiled و ترکیبش با سئول یا ادیسون استفاده کنن . این اشکالی نداره ؟

این ترکیب ، ترکیب خوبی به نظر میرسه و لومن ال ای دی ها با لیتراژ تانکتون رو طبق فرمول کلی چک کنید و این طرح رو روی اون طرح ال ای دی هایی که روشنه پیاده بشه خوب به نظر میرسه
    من مارک epiled رو تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه و یه آزمون و خطاست
    تابستون گذشته که اومدم تهران یه سری به نواب زدم دقیقا وقتی از مترو پیاده شدم اونور خیابون یه فروشگاه بود که انواع ریف رو تو تانکش داشت و میگفت ال ای دی هاش از همین چینی های معمولی توی بازاره ولی مارک ادیسون و سئول رو دوستان استفاده کردند و راضی هم بودند مثل احمد آقا که ایشون کمتر میان فروم و گرنه از تجربیات ایشون میشد استفاده کرد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360

این ترکیب ، ترکیب خوبی به نظر میرسه و لومن ال ای دی ها با لیتراژ تانکتون رو طبق فرمول کلی چک کنید و این طرح رو روی اون طرح ال ای دی هایی که روشنه پیاده بشه خوب به نظر میرسه
    من مارک epiled رو تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه و یه آزمون و خطاست
    تابستون گذشته که اومدم تهران یه سری به نواب زدم دقیقا وقتی از مترو پیاده شدم اونور خیابون یه فروشگاه بود که انواع ریف رو تو تانکش داشت و میگفت ال ای دی هاش از همین چینی های معمولی توی بازاره ولی مارک ادیسون و سئول رو دوستان استفاده کردند و راضی هم بودند مثل احمد آقا که ایشون کمتر میان فروم و گرنه از تجربیات ایشون میشد استفاده کرد

لامپ یو وی برای چی هست ؟ قرمز و یو وی ضروری هست بودنشون ؟
    بعدشم اون لاپ های که روشنه خودشون دوتا طرحه یکی قرمز داره و یکی نداره و بیشتر سفیده .کدومشون منظورتون هست ؟
    پس ترکیب ال ای دی هایی که دوستمون گفتن درسته همینو پیگیری کنیم از نظر تعداد و مشخصات ؟
    توی فورم همسایه یکی یجا نوشته بود مغازه ای توی نواب هست به اسم خانه دیسکس که مهندس الکترونیکه و کاملا وارده برای آب شور و شیرین طراحی میکنه (توی میهن پت ) . شنیدی شما اینو ؟
    ممنون موفق باشید ببخشید
    راستی یادم رفت لنز هم همون 120 درجه بذاریم ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

لامپ یو وی برای چی هست ؟ قرمز و یو وی ضروری هست بودنشون ؟
    بعدشم اون لاپ های که روشنه خودشون دوتا طرحه یکی قرمز داره و یکی نداره و بیشتر سفیده .کدومشون منظورتون هست ؟
    پس ترکیب ال ای دی هایی که دوستمون گفتن درسته همینو پیگیری کنیم از نظر تعداد و مشخصات ؟
    توی فورم همسایه یکی یجا نوشته بود مغازه ای توی نواب هست به اسم خانه دیسکس که مهندس الکترونیکه و کاملا وارده برای آب شور و شیرین طراحی میکنه (توی میهن پت ) . شنیدی شما اینو ؟
    ممنون موفق باشید ببخشید
    راستی یادم رفت لنز هم همون 120 درجه بذاریم ؟
    این پست شماره 4 این تایپیک رو که نگاه کنید یه مقداری توضیح درباره انواع طیف نوری در مهتابی ها ی آماده و بقیه لامپها اومده و بیشتر ترکیب لامپها برای رسیدن به اون طیف نوریه و کمی سختگیرانست
    من هم اون پست رو دیدم شما که تهرانی یه سر برو اونجا یه تحقیقی بکن و خبرش رو هم بری من و دوستان اینجا بزار
    لنز رو با توجه به ارتفاع نصب با مشورت از فرشنده تهیه کنید که به نظر من 90 درجه خوبه

ترکیب ال ای دی های بالا خوبه و با توجه به نظم شکل زیر درست کنید نه به رنگ ال ای دی های عکس

در نهایت شما برو بازار ببین چه ال ای دی هایی گیر میتونی بیاری و با یادداشت کردن لومن و فرکانس آبی و قرمزها دوباره بیا فروم تا درباره تعدادش مشورت کنیم چون لومن ال ای دی ها با هم فرق داره
    ال ای دی ها بهتره 3 وات باشن چون تا عمق بیشتری نفوذ میکنن ولی باید به فکر خنک نگه داشتنشون هم باشید چون گرما ال ای دی ها رو سریع خراب میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    این پست شماره 4 این تایپیک رو که نگاه کنید یه مقداری توضیح درباره انواع طیف نوری در مهتابی ها ی آماده و بقیه لامپها اومده و بیشتر ترکیب لامپها برای رسیدن به اون طیف نوریه و کمی سختگیرانست
    من هم اون پست رو دیدم شما که تهرانی یه سر برو اونجا یه تحقیقی بکن و خبرش رو هم بری من و دوستان اینجا بزار
    لنز رو با توجه به ارتفاع نصب با مشورت از فرشنده تهیه کنید که به نظر من 90 درجه خوبه

ترکیب ال ای دی های بالا خوبه و با توجه به نظم شکل زیر درست کنید نه به رنگ ال ای دی های عکس

در نهایت شما برو بازار ببین چه ال ای دی هایی گیر میتونی بیاری و با یادداشت کردن لومن و فرکانس آبی و قرمزها دوباره بیا فروم تا درباره تعدادش مشورت کنیم چون لومن ال ای دی ها با هم فرق داره
    ال ای دی ها بهتره 3 وات باشن چون تا عمق بیشتری نفوذ میکنن ولی باید به فکر خنک نگه داشتنشون هم باشید چون گرما ال ای دی ها رو سریع خراب میکنه
    سلام خدومت همه ی شما دوستان عزیز به خصوص آقای نوروزی.
    آقای نوروزی شما در مورد این عکس گفتین که اینو نسازید و فقط عین این بچینید میشه دلیلشو بگید این سیستم چه مشکلی داره؟؟؟؟
    در ضمن من همه ی این طیف رنگهایی رو که پایین گذاشتم رو پیدا کردم به همراه لومن و کلوین و نانومتر اونها اگه خواستین میتونم براتون بزارم فقط اینکه من شنیدم 3 وات خوب نیست و مشکل گرمایی داره و بهتره از 1 وات تا حد امکان استفاده بشه؟؟؟!

این چطوره:
    8 عدد رویال بلو 16 عدد بلو
    14 عدد کول وایت 12000 کلوین 4 عدد 6500 کلوین
    2 عدد قزمر 660 نانومتر
    2 عدد سبز 520 نانومتر
    2 عدد بنفش 420 نانومتر
    3 عدد از بلو 450 ناونمتر هم برای مون لایت

ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    آقای نوروزی شما در مورد این عکس گفتین که اینو نسازید و فقط عین این بچینید میشه دلیلشو بگید این سیستم چه مشکلی داره؟؟؟؟
    در ضمن من همه ی این طیف رنگهایی رو که پایین گذاشتم رو پیدا کردم به همراه لومن و کلوین و نانومتر اونها اگه خواستین میتونم براتون بزارم فقط اینکه من شنیدم 3 وات خوب نیست و مشکل گرمایی داره و بهتره از 1 وات تا حد امکان استفاده بشه؟؟؟!

این چطوره:
    2 عدد قزمر 660 نانومتر
    2 عدد سبز 520 نانومتر
    2 عدد بنفش 420 نانومتر

ممنون

اینایی که گفتین یک وات هستند؟ و برای حجم حدودا 350 لیتر و ارتفاع 60 سانت درسته ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    اینایی که گفتین یک وات هستند؟ و برای حجم حدودا 350 لیتر و ارتفاع 60 سانت درسته ؟

سلام دوست عزیز نه اینا 3 واتن و خارجیا بیشتر از 3 وات استفاده میکنن تا 1 وات بعدشم این تعداد ال ای دی به راحتی لیتراژ ما رو جواب میده.چون مرجانهایی که اونا دارن با ما خیلی فرق میکنه.
    این تعداد ال ای دی نیز کلا 120 وات هستش که فکرکنم برای مرجانهایی که ما میخواهیم استفاده کنیم کافی باشه.
    البته باید عرض کنم که اینا 3 واتن که ما اگه بخواهیم از 1 وات استفاده کنیم باید 2 برابر این رو در نظر بگیریم.
    با تشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوست عزیز نه اینا 3 واتن و خارجیا بیشتر از 3 وات استفاده میکنن تا 1 وات بعدشم این تعداد ال ای دی به راحتی لیتراژ ما رو جواب میده.چون مرجانهایی که اونا دارن با ما خیلی فرق میکنه.
    این تعداد ال ای دی نیز کلا 120 وات هستش که فکرکنم برای مرجانهایی که ما میخواهیم استفاده کنیم کافی باشه.
    البته باید عرض کنم که اینا 3 واتن که ما اگه بخواهیم از 1 وات استفاده کنیم باید 2 برابر این رو در نظر بگیریم.
    با تشکر
    استفاده از سبز و uv برای چیه ؟
    قیپت این led هارو دارین چون 3 وان اینها رو من توی سایتا برای فروش پیدا نکردم .؟قیمتشو میشه بفرمایین ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767

این چطوره:
    2 عدد قزمر 660 نانومتر
    2 عدد سبز 520 نانومتر
    2 عدد بنفش 420 نانومتر

ممنون
    سلام
    اونم مشکلی نداره ولی از روی عکس که نمیشه نوع ال ای دی رو تشخیص داد وقتی شما مشخصات رو داری مینویسی خوب خیلی بهتر و کاملتر میشه تصمیم گرفت
    برای سه وات حتما باید فن بذارید و یه سیستم خنک کننده خوب جمع کنید و گرنه به مشکل میخوره ال ای دی ها بر اثر گرما

لومنش رو هم بنویسید تا تعدادش رو هم چک کنیم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    استفاده از سبز و uv برای چیه ؟
    قیپت این led هارو دارین چون 3 وان اینها رو من توی سایتا برای فروش پیدا نکردم .؟قیمتشو میشه بفرمایین ؟

احتمالا طیف رنگی خاصی برای مرجانها هستش که زیر این نور بخوبی رنگشون دیده میشه و رشد میکنن البته من هنوز دلیل دقیق اون رو نفهمیدم ولی 90 درصد ال ای دی هایی که خارجی ها میسازن این طیف رنگی رو توش داره.
    در مورد قیمت و اطلاعات کامل ال ای دی ها من اون رو تو همین تاپیک به طور کامل اطلاعاتشو قرار میدم به همراه سایت اینترنتی فروشگاه ها.
    روز خوش

صفحه 12 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)