صفحه 35 از 156 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 1554
    کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    من تو تانک خودم یه مدت نوار مسی داشتم با هیچ ریفی کا رنداشت
    معمولا نوار مسی به ریف هایی مثل برین نوک میزنه
    تو کتاب ها هم راجع به ریف سیف بودنش معمولا نوشته با احتیاط

تو کتاب آقای مرادی هم معادل فارسیش همون هست که خودتون نوشتید
    باید موقعی که بار میارن بری همون نواب ترجیحا عکسشم با مبایل ببرید که بدونن چیه
    راستی تو این سایت رو هم که نگاه کنید نوشته که میتونه آپتزیا رو بخوره
    http://www.liveaquaria.com/product/p...53&pcatid=1353

شما چه ريف هايي تو تانك داشتيد؟منظورم اينه كه بابل داشتيد؟ و اينكه تو سايتها نوشته نگهداريش سخته چون غذاخور نميشه.
    تجربه شما در اين مورد چطور بود؟آيا غذا خور شد؟ و اينكه تو تانك هاي كوچك(130 ليتر)دوام مياره؟

اين peppermint shrimp خيلي خيلي شبيه camel shrimp هست. من كه نتونستم تفاوتي ظاهري پيدا كنم تو سايت live aquaria. مي دونيد چجوري ميشه اين دو رو از روي قيافه متمايز كرد؟
    ویرایش توسط Mharm : 9th May 2011 در ساعت 11:15 AM دلیل: تكميل سوال

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    شما چه ريف هايي تو تانك داشتيد؟منظورم اينه كه بابل داشتيد؟ و اينكه تو سايتها نوشته نگهداريش سخته چون غذاخور نميشه.
    تجربه شما در اين مورد چطور بود؟آيا غذا خور شد؟ و اينكه تو تانك هاي كوچك(130 ليتر)دوام مياره؟

اين peppermint shrimp خيلي خيلي شبيه camel shrimp هست. من كه نتونستم تفاوتي ظاهري پيدا كنم تو سايت live aquaria. مي دونيد چجوري ميشه اين دو رو از روي قيافه متمايز كرد؟
    بله بابل و کلت و همر و ماشورم و... بودن تو تانکم اون موقع
    بله غذا خور کردنش سخته ولی میشه
    مال من زیاد نموند چون اون موقع خیلی بی تجربه بودم ولی بعدا که تجربم کمی بیشتر شد و دوستم یکی خرید راحت غذا خور شد و الانم تو تانکشه تانکشم زیر 100 لیتره

برای راحتی و اطمینان اینکه چه چیزی رو دارید می خرید میتونید دقیقا سر بار که دارن بار رو باز می کنن برید
    اون موقع رو پلاستیک ها لیبل اسمشون هست!
    میتونید مطمئن شید که درست خرید کردید

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    [quote=محمد صادق بهمنش;25700]بله بابل و کلت و همر و ماشورم و... بودن تو تانکم اون موقع
    مال من زیاد نموند چون اون موقع خیلی بی تجربه بودم ولی بعدا که تجربم کمی بیشتر شد و دوستم یکی خرید راحت غذا خور شد و الانم تو تانکشه تانکشم زیر 100 لیتره

برای راحتی و اطمینان اینکه چه چیزی رو دارید می خرید میتونید دقیقا سر بار که دارن بار رو باز می کنن برید
    میتونید مطمئن شید که درست خرید کردید[/quote

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    [QUOTE=Mharm;25703]
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    بله بابل و کلت و همر و ماشورم و... بودن تو تانکم اون موقع

میتونید مطمئن شید که درست خرید کردید[/quote

من تو تانك در حال حاضر يه دلقك مارون،راس 6 خط،فاير فيش، گابي،ميگو كلينر، ميگو فاير و دو تا حلزون دارم.ضمنا شقايق موكتي ،بابل وسافت كورال هم دارم. (البته يه عالمه هم آپتزيا دارم:smile (187)حجم تانكم هم 130 ليتره. با اين شرايط براي از بين بردن آپتزيا خريد پروانه نوار مسي رو به صلاح ميدونين؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    [QUOTE=Mharm;25704]

من تو تانك در حال حاضر يه دلقك مارون،راس 6 خط،فاير فيش، گابي،ميگو كلينر، ميگو فاير و دو تا حلزون دارم.ضمنا شقايق موكتي ،بابل وسافت كورال هم دارم. (البته يه عالمه هم آپتزيا دارم:smile (187)حجم تانكم هم 130 ليتره. با اين شرايط براي از بين بردن آپتزيا خريد پروانه نوار مسي رو به صلاح ميدونين؟
    اگه سنگی که آپتزیا روشه کوچیکه خوب میتونید سنگو بیارید بیرون با کارد آپتزیا رو از روش بردارید و دیگه نیاز به ماهیه جدید نباشه

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    شايد من بيش از 150 تا آپتزيا دارم رو سنگ ها!!!
    ديروز هم داروش رو از ماهيران خريدم و بزرگ هاشو از بين بردم. ولي از بين بردن كوچك هاش خيلي سخته.پناه بر خدا. ميرم ميخرم ببينم چي ميشه.

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    شايد من بيش از 150 تا آپتزيا دارم رو سنگ ها!!!
    ديروز هم داروش رو از ماهيران خريدم و بزرگ هاشو از بين بردم. ولي از بين بردن كوچك هاش خيلي سخته.پناه بر خدا. ميرم ميخرم ببينم چي ميشه.
    150 تا؟!!!!!!!!!!!!
    کاش یه عکس ازش میزاشتید باید جالب باشه
    در هر حال موفق باشید

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    آره. اول چند تا بيشتر نبودن. ولي خيلي خيلي سريع تكثير شدن. جوري كه الان نگاه كردن به تانك اذيتم ميكنه.فكر كنم همون آپتزيا ها يه منبع غذايي مناسب براي پروانه نوار مسي باشن.فقط يه كم نگران بابل هستم.ولي به هر حال ريسك ميكنم.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    سلام
    راست که آپتزيا به نرم تنان اسیب میرسونه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    روی یکی از سنگام 2 تا هست :smile (1):حالا نمیدونم آپتزيا هست یا نه ولی عکسهای که از آپتزيا
    دیدم شبیه همینه چکارش کنم

صفحه 35 از 156 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535485135 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)