همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    امروز شاید هم دیروز اولین جوجه به دنیا اومده و الان کنار بقیه تخم هاست الان باید تغذیه پدر و مادر و جوجه ها چی باشه؟
    فعلاً دانه تقویتی تو قفسشون هست یه نوع هست که برزکی داره کافشه ارزن کتان میوه خشک تخمه فکر کنم همینا فقط باشه و جوجه هم که من دیدم حرکتی نداشت ممکنه مرده باشه از کجا این غذیه را بفهمم که مرده است یا زنده
    سلام

مبارک باشه

تغذیشون فعلا فقط ارزن و کتان به اندازه یک سوم باشه

گوش کنید صدای جیک جیک جوجه میاد یا نه

اگر مرده باشه باید خارجش کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر و غزل نمایش پست ها
    سلام دوستان ... میشه لطفا کمکم کنین ... دو سه روزی هست که مرغ عشق ماده من توی چشماش قسمت بالایی ( هر دو چشم ) یه زایده باریک ایجاد شده که توی باز کردن چشمهاش مشکل پیدا کرده ... البته بعضی وقتا این زایده از بین میبره و چشمهاش حال طبیعی پیدا میکنه ... یعنی چه مشکلی براش پیش اومده ؟

سلام

عکس بگذارید از چشمهاش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یه جفت مرغ عشق نفس و خسکل
    شماره عضویت
    16387

این و الان گرفتم ازش ... الان چیزی معلوم نیست اما به محض اینکه دوباره اونجوری بشه بازم عکس میگیرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ و مرغ عشق
    شماره عضویت
    15464
    سلام یه جفت از باجی هام سه تا جوجه حدود 16و 14و 12 روزه دارن امروز دیدم جفت گیری کردن آیا اگه تخم بزارن به این جوجه ها آسیب میزنن؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16387
    اینم عکس چشمای خشکلشه که اینجوری بسته میشه و تا یه مدت طولانی هی سعی میکنه نمی تونه بازش کنه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.fench نمایش پست ها
    سلام یه جفت از باجی هام سه تا جوجه حدود 16و 14و 12 روزه دارن امروز دیدم جفت گیری کردن آیا اگه تخم بزارن به این جوجه ها آسیب میزنن؟
    همین الان هم ممکنه اسیب برسونن چون جفتکیری کردن باید حواستون باشه نباید غذاهای گرم میدادید
    ولی از اونجایی که عادت های هر جفتی یا هم فرق میکنه ممکنه هم جوجه هارو بزرگ کنند و هم تخم کنند و مشکلی پیش نیاد
    من نظرم اینه سر لونه رو بردارید لونه رو بزارید ته قفس
    هر موقع هم دیدید که یکی از والدین شروع به زدن کرد همونو موقتی جدا کنید تا جوجه ها دونخور بشن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    این و الان گرفتم ازش ... الان چیزی معلوم نیست اما به محض اینکه دوباره اونجوری بشه بازم عکس میگیرم
    اینم عکس چشمای خشکلشه که اینجوری بسته میشه و تا یه مدت طولانی هی سعی میکنه نمی تونه بازش کنه
    سلام.فقط چشم رو میبنده و در چشم مشکل داره؟حالاتی مثل پوش کردن پرها یا پف کردن و دائم چرت زدن نداره؟تغذیش چطوره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

مبارک باشه

تغذیشون فعلا فقط ارزن و کتان به اندازه یک سوم باشه

گوش کنید صدای جیک جیک جوجه میاد یا نه

اگر مرده باشه باید خارجش کنید

سلام

عکس بگذارید از چشمهاش
    فکر کنم جیک جیک میکنه و اون دان تقویتی که داشتم هم بهشون بدم طوری نیست؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16387
    غذا خوب میخوره ... نر هم بیشتر اوقات روز رو بهش غذا میده ... ... حالت پوش رو غالبا به خودش میگیره که چیز تازه ای نیست ... عادتش بوده از اول هم که شد همدم خونگیمون همینجوری بوده تقریبا چیزی حدود 8 ماهه ... بیشتر اوقات روز پوش داره و بیشتر اوقات روز رو تمایل به چرت زدن داره ... من تصمیم گرفتم فردا رو نرم سر کار و ببرمش بازار پرندگان و اونجا یه دامپزشکی هست ببرمش اونجا نشونش بدم ... نگرانم کرده حسابی این خانم کوچولو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16387
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.فقط چشم رو میبنده و در چشم مشکل داره؟حالاتی مثل پوش کردن پرها یا پف کردن و دائم چرت زدن نداره؟تغذیش چطوره؟
    غذا خوب میخوره ... نر هم بیشتر اوقات روز رو بهش غذا میده ... ... حالت پوش رو غالبا به خودش میگیره که چیز تازه ای نیست ... عادتش بوده از اول هم که شد همدم خونگیمون همینجوری بوده تقریبا چیزی حدود 8 ماهه ... بیشتر اوقات روز پوش داره و بیشتر اوقات روز رو تمایل به چرت زدن داره ... من تصمیم گرفتم فردا رو نرم سر کار و ببرمش بازار پرندگان و اونجا یه دامپزشکی هست ببرمش اونجا نشونش بدم ... نگرانم کرده حسابی این خانم کوچولو

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    برای دامپزشکی بهتره به یک کلینیک مجهز یا دامپزشک معتبر مراجعه کنید.آزادگان جای مناسبی نیست.پرنده ی شما بیماریش کهنه شده ولی قابل درمانه.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

صفحه 327 از 475 نخستنخست ... 227277308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346377427 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)