صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 102
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    از این عکس حسابی خوشم اومد ! خیلی تر و تمیز و خوب راه افتاده لایوراکا خیلی طبیعی چینده شدن ...
    مردم همیشه تانک رو پره لایوراک می کنن ولی کل ایده اینکه تاک ابشور لایوراک داشته باشه
    اینه که ما تپه مرجانی رو شبیه سازی کنیم یه قسمت لایوراک و بقیه فضای تانک خالی برای شنای ماهی
    واقعا زیباست طاها جان امیدوارم همیشه آبش بچرخه
    فقط حواست باشه من نمی دونم که چه مقدار لایوراک الان هست تو تانک ولی به نظر نمیاد که زیاد باشه
    در نتیجه برای سیکل و کلا تصفیه آب باید از چیزای دیگه استفاده کنی . دیدم ماترکس ریختی ولی الان کلا مدیا
    منسوخ شده و خود مدیا به چورایی اشغال جمع کنه ... در هرصورت با یه هوزینگ و پمپ معمولی یه راکتور بایوپلیت
    می تونی راه اندازی کنی خیلی مطمئن تره
    در مورد باکتری ساز هم بگم بهتره لایوراک اضافه بشه و بعد محلول چون باکتری روی جایی باید کلونی کنه
    در مورد اضافه کردن موجودات زنده به نظرم اول گروه کلینر به تانکت اضافه کن .
    مثلا یه گابی شن خار خیلی بانمک و باحاله و کلی شن هاتو زیرو رو می کنه
    یه کلیتر اضافه کن . یه 10 تا یا 20 تا هم هرمیت بریز !!!! از سر کوله لایوراک هات بالا می رن
    دونه ای 2 تومنن وقتی کوچیکن ولی وقتی بزرگ می شن لایوراکات برق می زنن
    جلبک مویی رو در نیومده می خورن خیلی کمک می کنه
    یه پیشنهادم می دم که سلیقه ای هست از خانواده تانگ ها به نظر پادر بلو اضافه کنی خیلی به تانکت میاد !

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    [QUOTE=ramtin021;276944]

از این عکس حسابی خوشم اومد ! خیلی تر و تمیز و خوب راه افتاده لایوراکا خیلی طبیعی چینده شدن ...
    مردم همیشه تانک رو پره لایوراک می کنن ولی کل ایده اینکه تاک ابشور لایوراک داشته باشه
    اینه که ما تپه مرجانی رو شبیه سازی کنیم یه قسمت لایوراک و بقیه فضای تانک خالی برای شنای ماهی
    واقعا زیباست طاها جان امیدوارم همیشه آبش بچرخه
    فقط حواست باشه من نمی دونم که چه مقدار لایوراک الان هست تو تانک ولی به نظر نمیاد که زیاد باشه
    در نتیجه برای سیکل و کلا تصفیه آب باید از چیزای دیگه استفاده کنی . دیدم ماترکس ریختی ولی الان کلا مدیا
    منسوخ شده و خود مدیا به چورایی اشغال جمع کنه ... در هرصورت با یه هوزینگ و پمپ معمولی یه راکتور بایوپلیت
    می تونی راه اندازی کنی خیلی مطمئن تره
    در مورد باکتری ساز هم بگم بهتره لایوراک اضافه بشه و بعد محلول چون باکتری روی جایی باید کلونی کنه
    در مورد اضافه کردن موجودات زنده به نظرم اول گروه کلینر به تانکت اضافه کن .
    مثلا یه گابی شن خار خیلی بانمک و باحاله و کلی شن هاتو زیرو رو می کنه
    یه کلیتر اضافه کن . یه 10 تا یا 20 تا هم هرمیت بریز !!!! از سر کوله لایوراک هات بالا می رن
    دونه ای 2 تومنن وقتی کوچیکن ولی وقتی بزرگ می شن لایوراکات برق می زنن
    جلبک مویی رو در نیومده می خورن خیلی کمک می کنه
    یه پیشنهادم می دم که سلیقه ای هست از خانواده تانگ ها به نظر پادر بلو اضافه کنی خیلی به تانکت میاد !

سلام!

رامتین جان شما لطف داری، ممنون!
    در مورد لایوراک به ازای هر 8 لیتر یک کیلو سنگ میذارن، با این حساب من 60 کیلو ناز داشتم ولی به علت اینکه لایوراک خوب پیدا نکردم د
    قیقا 50 کیلو گذاشتم
    اما رامتین جان آیا این هرمیت ها کرولاین هم میخورن؟ چون من میخوام ان شا الله تانک رو پر کرولاین و مرجان و پلیپ کنم!
    در مورد پادر بلو، هم کاملا موافقم فقط شنیدم خیلی سخته نگهداریش و همش سفیدک میزنه! درسته؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    [QUOTE=طاها 71;276946]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها

رامتین جان شما لطف داری، ممنون!
    در مورد لایوراک به ازای هر 8 لیتر یک کیلو سنگ میذارن، با این حساب من 60 کیلو ناز داشتم ولی به علت اینکه لایوراک خوب پیدا نکردم د
    قیقا 50 کیلو گذاشتم
    اما رامتین جان آیا این هرمیت ها کرولاین هم میخورن؟ چون من میخوام ان شا الله تانک رو پر کرولاین و مرجان و پلیپ کنم!
    در مورد پادر بلو، هم کاملا موافقم فقط شنیدم خیلی سخته نگهداریش و همش سفیدک میزنه! درسته؟
    خوبه پ
    نه کرولاین کلا خیلی سفته و به راحتی کنده نمیشه از رو صخره هرمیت اونقدر زور نداره ...
    البته فک نکنم هیچ ابزی اونقدر زور داشته باشه که بتونه بکنه کرولاینو (مگه مانتیس)
    کلا سفیدک توی خاتواده جراح ها بسیار رایجه ... مخصوصا بلو تانگ که هیچی همش سفیدک می زنه با تغییر دما یا استرس و ...
    ولی پادر بلو کم رنگ تره و کم تر سفیدک می زنه تخاصم کمتری هم به خرج می ده
    می دونم کلا همه جراح آبی رو دوست دارن به خاطر کارتونش ولی از نظر من پادر اصلا کلاس خودش رو داره ...
    یه پیشنهاد دیگه هم بدم .. (باز اینم سلیقه ای هست ) به نظرم برای تانکت تاج نذاری خیلی شیک تره
    چون فکر می کنم تانکت پل نداره واسه بالا من بودم نور رو آویزون می کردم تاج نمی ذاشتم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20168
    سلام!
    دوستان، برای اینکه کرولاین ها روی لایوراکا زیاد بشن، چه محلول هایی لازمه؟ البته منظورم فوت کوزه گیره!
    چون محلول کنت رو میخوام بخرم، میخواستم ببینم چه چیزایی کنارش لازمه؟ یا چه شرایطی رو محیا بکنم؟ ممنون از راهنماییتون!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ---
    شماره عضویت
    20155
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاها 71 نمایش پست ها
    عزیزان چند تا عکس از LED ها میذارم، مشخصات کاملش در صفحات قبل هست، حالا به نظرتون با این قابها میشه مرجان lps، شقایق، پلیپ و... نگهداری کرد؟؟؟ البته قصد اضافه کردن دو تا مهتابی رو هم دارم، اما نمیدونم چی بگیرم و با چه طیف رنگی...
    آقا طاها منم عین همین ال ای دی روو مدتی دارممم اصلا جواب گووو نیسس الان تصمیم گرفتم چند تا مهتابی T5 اضافه کنم شاید بشه مرجان نگه داشت
    دوستان بنظرتون کنار این ال ای دی ها چند تا مهتابی اضافه کنم تا بشه حداقل LPS نگه داشت؟؟؟اصلا جواب میده یا نه ؟؟
    ببخشید اینجا سوال کردمم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    من از این ال ای دیها داشتم به مرور زمان باعث تحلیل و از بین رفتن مرجانها میشن و هچگونه رشدی ایجاد نمی کنن .به درد فقط ماهی می خورن مگر اینکه ال ای دی کری باشن

Sent from my SM-A300H using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ---
    شماره عضویت
    20155
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خطیب نمایش پست ها
    من از این ال ای دیها داشتم به مرور زمان باعث تحلیل و از بین رفتن مرجانها میشن و هچگونه رشدی ایجاد نمی کنن .به درد فقط ماهی می خورن مگر اینکه ال ای دی کری باشن

مشکل اینجاس من اینوو از خود آکواریوم مغازه دار برداشتم یعنی دست دوم بودد میگفت من با اینا جواب گرفتم مرجان هم داشت حالا نمیدونم تو آک من چرا اینجوری میشه !!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    مغازه دارها مرجان رو نگه نمیدارن و بعد از مدتی میفروشن .توی این مدت از ال ای دیهای معمولی استفاده میکنن ولی توی دراز مدت جوابگو نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ---
    شماره عضویت
    20155
    حالا بنظرتون با چندتا مهتابی t5 کارمون راه میوفته؟

صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)