صفحه 6 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 501
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    با سلام
    سایت رو من بدون ف ی ل ت ر شکن نمی تونم ببینم البیه این اتفاق فقط برای سیستم خونه هستش

ارادتمند

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام
    خیلی عجیبه از دیروز هر چی سعی کردم وارد سایت شم نشد فکر کردم مشکل از سایته
    اما امروز فهمیدم برای من و دو تا دیگه از دوستان که باهاشون در ارتباط هستم این سایت با 80% کارت اینترنت ها بالا نمیاد و فقط با یکی دوتا از آی اس پی های کم سرعت بالا میاد!!!
    همچین اتفاقی تا حالا برای من نیوفتاده بود میخواستم بدونم در این دو روزی چیزی عوض شده؟!! راه حل چیه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام به آقا بابک و مدیران محترم
    اول از همه تشکر و خسته نباشید آقا بابک درسته که واقعا درد سر داره ولی ارزششو داره چون به این زودی اینجا اینهمه پیشرفت داشته و داره میزنه رو دست خیلی جاهای دیگه یکیش همون قبلی که دیگه از رونق افتاده یه جای دیگه رفتم خوندم دیدم مدیران اونجا یا حتی دکتراشون یه چرتو پرتایی نوشته بودن که آدم خندش میگرفت اینجا به خاطر معلومات بالای مدیران خوب پیشرفت میکنه بازم از شما بابت همه زحمات سپاسگذاری میکنم
    پایین اسم تازه وارد تاج پادشاهی میاد که با مدیرانو سرپرستان قاطی شده بعضی از عناوین سرپرستا هم با کاربران قاطی شده یه سری از جاها رو هم که برای من مخفی بوده ولی بقیه فعالیت میکردن فکر کنم برای مدیران باز بوده امروز من دیدم یه سری از نوشته ها هم به زبان عجیبی بود
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    265
    یکی از دوستان می گفت وقتی تعداد اعضای فروم ها خیلی زیاد می شه ، معمولا سایت فیلتر می شه. حالا این حرف چقدر صحت داشته باشه خدا می دونه. اگه این حرف درسته از مدیران خواهشمند است که محدودیتی بزارند برای تعداد اعضا.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط freud نمایش پست ها
    یکی از دوستان می گفت وقتی تعداد اعضای فروم ها خیلی زیاد می شه ، معمولا سایت فیلتر می شه. حالا این حرف چقدر صحت داشته باشه خدا می دونه. اگه این حرف درسته از مدیران خواهشمند است که محدودیتی بزارند برای تعداد اعضا.
    نه آقا ازین خبر ها نیست
    مشکل بنده هنوز بی جواب مونده!!

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMPEROR نمایش پست ها
    نه آقا ازین خبر ها نیست
    مشکل بنده هنوز بی جواب مونده!!

با سلام من هم مشکل شما رو دارم
    در اینترنت پر سرعت باید از یک ف ی ل ت ر شکن استفاده کنم که سایت باز بشه
    ولی در اینترنت dail up هیچ مشکلی ندارم و به راحتی سایت باز می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط freud نمایش پست ها
    دوست عزیز این چه حرفی
    با این حساب الان خیلی از فروم ها باید ف ی ل ت ر میشد چون خیلی از فروم ها بالغ بر 250 هزار تا 300 هزار عضو دارن
    قبل از این که پستی بزنید بهش فکر کنید دوست عزیز

ارادتمند
    ویرایش توسط shellman2008 : 4th July 2010 در ساعت 07:45 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    با سلام من هم مشکل شما رو دارم
    در اینترنت پر سرعت باید از یک ف ی ل ت ر شکن استفاده کنم که سایت باز بشه
    ولی در اینترنت dail up هیچ مشکلی ندارم و به راحتی سایت باز می شه

ارادتمند

دوست عزیز مشکل من حل شد
    adsl که گرفتم دیگه مشکلی نیست اما رو dial up اصلا باز نمیشد!
    بهتره این مشکل حل شه چون خیلی ها از گوگل سرچ می کنن و میخوان بیان که موفق نمیشن!

کاربر ساده

شماره عضویت
    313
    سلام به همه دوستان
    من هیچوقت در جریان گفتگوهای تازه قرار نمیگیرم و همیشه بااین پیغام که در حال حاضر هیچ تاپیکی که مشترک آن شده باشید موجود نیست روبرو هستم ضمنا شکلکها هم فعال نیستند .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام به آقا بابک و مدیران محترم
    اول از همه تشکر و خسته نباشید آقا بابک درسته که واقعا درد سر داره ولی ارزششو داره چون به این زودی اینجا اینهمه پیشرفت داشته و داره میزنه رو دست خیلی جاهای دیگه یکیش همون قبلی که دیگه از رونق افتاده یه جای دیگه رفتم خوندم دیدم مدیران اونجا یا حتی دکتراشون یه چرتو پرتایی نوشته بودن که آدم خندش میگرفت اینجا به خاطر معلومات بالای مدیران خوب پیشرفت میکنه بازم از شما بابت همه زحمات سپاسگذاری میکنم
    پایین اسم تازه وارد تاج پادشاهی میاد که با مدیرانو سرپرستان قاطی شده بعضی از عناوین سرپرستا هم با کاربران قاطی شده یه سری از جاها رو هم که برای من مخفی بوده ولی بقیه فعالیت میکردن فکر کنم برای مدیران باز بوده امروز من دیدم یه سری از نوشته ها هم به زبان عجیبی بود
    با تشکر
    سلام
    خیلی عجیبه از دیروز هر چی سعی کردم وارد سایت شم نشد فکر کردم مشکل از سایته
    اما امروز فهمیدم برای من و دو تا دیگه از دوستان که باهاشون در ارتباط هستم این سایت با 80% کارت اینترنت ها بالا نمیاد و فقط با یکی دوتا از آی اس پی های کم سرعت بالا میاد!!!
    همچین اتفاقی تا حالا برای من نیوفتاده بود میخواستم بدونم در این دو روزی چیزی عوض شده؟!! راه حل چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    با سلام
    سایت رو من بدون ف ی ل ت ر شکن نمی تونم ببینم البیه این اتفاق فقط برای سیستم خونه هستش

ارادتمند
    دوست عزیز مشکل من حل شد
    adsl که گرفتم دیگه مشکلی نیست اما رو dial up اصلا باز نمیشد!
    بهتره این مشکل حل شه چون خیلی ها از گوگل سرچ می کنن و میخوان بیان که موفق نمیشن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmehr نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من هیچوقت در جریان گفتگوهای تازه قرار نمیگیرم و همیشه بااین پیغام که در حال حاضر هیچ تاپیکی که مشترک آن شده باشید موجود نیست روبرو هستم ضمنا شکلکها هم فعال نیستند .

سلام به همه دوستای عزیز

متاسفانه نزدیک به 2 هفتست که مخابرات مشکل داره و این مشکل رو سرور های ایرانی نمود بیشتری پیدا میکنه.امیدوارم به زودی بر طرف بشه.اینکه بعضی از دوستان با dial up نمیتونن بیان و یا بالعکس دلیلش همینه

مشکل عناوین کاربری و ستاره ها و .... هم تا آخر امشب بر طرق میشه
    گفتگو های مشترک شده هم داره روش کار میشه تا فعال بشه

موفق باشید
    بابک آژیده

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام. بعضي از بچه* ها با من تماس مي گيرن و مي گن به هيچ عنوان نمي تونن وارد سايت بشن. مي گن وقتي آدرس سايت رو تايپ مي كنن به جاي صفحه اصلي يه صفحه عجيب و غريبي مياد. دليلش چي مي تونه باشه؟

صفحه 6 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)