صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 593
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779
    سلام فرفره لطف میکنی بگید همین قیمتی رو که گفتین از کجا میخرید خیلی ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779

مرغ مینا

با عرض سلام من چندروز پیش یه مینا خریدم از پرنده فروشی . پرنده فروش گفتش که 7 الی 8 ماهشه . من هیچ اطلاعاتی درباره مرغ مینا ندارم لطف میکنید بگید چند ماهشه دور چشماش یعنی جایی که پلک هست سیاهه پایینش زرد هست تا نزدیک به پشت سرش . صداهایی رو هم از خودش درمیاره عثلا واضح نیست امیدی هست که به حرف بیاد خیلیم بازی گوشه همش وارو میزنه عثلا هم نمیزاره بهش دست بزنم نزدیکش میشم صداش میزنم شروع میکنه به ملق زدن حرف نمیزنه ولی میام عقب اون صدایی که گفتم رو درمیاره بی مفهومه . دمشم بلند نیست زیاد . کوچیکه . خیلی ممنون میشم . جواب بدید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان ف نمایش پست ها
    با عرض سلام من چندروز پیش یه مینا خریدم از پرنده فروشی . پرنده فروش گفتش که 7 الی 8 ماهشه . من هیچ اطلاعاتی درباره مرغ مینا ندارم لطف میکنید بگید چند ماهشه دور چشماش یعنی جایی که پلک هست سیاهه پایینش زرد هست تا نزدیک به پشت سرش . صداهایی رو هم از خودش درمیاره عثلا واضح نیست امیدی هست که به حرف بیاد خیلیم بازی گوشه همش وارو میزنه عثلا هم نمیزاره بهش دست بزنم نزدیکش میشم صداش میزنم شروع میکنه به ملق زدن حرف نمیزنه ولی میام عقب اون صدایی که گفتم رو درمیاره بی مفهومه . دمشم بلند نیست زیاد . کوچیکه . خیلی ممنون میشم . جواب بدید
    سلام. پیش از خرید لطفا اطلاعات کاملی از نحوه نگهداری حیوان کسب کنید که با مشکل مواجه نشید.
    تغذیه برای مینا بسیار حساس و کنترل شده است. اگر از مواد غذایی نامناسب یا خانگی استفاده کنید به زودی بیمار میشه. غذاهای حاوی آهن و ویتامین ب برای مینا ممنوعه. مولتی ویتامین در صورت نیاز و با صلاحدید دامپزشک هفته ای یکبار مسئله ای نیست. ویتامین ث و میوه هایی که دارای این ویتامین هستن ، جذب اهن رو افزایش میده. سعی کنید بعد از غذاهایی که احتمال هست درصد کمی اهن رو دار باشه ، این میوه ها رو مصرف نکنه.

لطف کنید عکس واضحی از مینا به طور کامل بزارید. خارج از سایت اپلود کنید.

تغذیه : https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=6040

ماهي ، سينه مرغ پخته شده بدون ادویه و نمکو روغن (٢بار در هفته ).سیبزمینی پخته. نخود سبز ( هر دو هفته به مقدار کم چون حاوی آهن هست) و گاهي ذرت پخته له شده ، سفیده تخم مرغ ابپز. ( يكبار در هفته ) سیب (هفته ای 3 بار بدون هسته )، كاهو ، هندوانه ، هلو ، هویج رنده شده. موز(به مقدار كم) ، شلغم پخته ، برگ كاسني( براي سم زدايي و پاك سازي كبد ) توت سفید، انجیر ، گلابی،توت فرنگي ، خربزه و خيار گاهی خیلی کم ، پنير بدون نمك. در كنارش پلتهاي مخصوص مينا كه فاقد اهن و تركيباتش باشه . غذا و میوه های حاوی اهن بالا مثل گوشت قرمز. انگورو خرما نباید بخوره ولی مصرف خیلی کم خرما و انگور دوهفته یکبار اشکالی نداره. ولی در کل نخوره بهتره. بخصوص اگه بعد ازینها از میوه های حاوی ویتامین ث بالا استفاده کنه بخاطر جذب آهن، خطرشو بیشتر میکنه.مرکبات درصد بیشتری ازین ویتامینو دارند که بهتره به مینا داده نشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779
    باعرض سلام خدمت شما . من چندروز پیش یه مرغ مینا گرفتم از پرنده فروشی . پرنده فروش گفت که 7 الی 8 ماهشه . لطفا لطف کنید بگید به حرف میاد من خیلی نگرانم ایا میتونم امید داشته باشم . دور چشاش سفید نیست سیاهه پایین چشاش زرد ماننده دمشم بزرگ نیست زیاد کوچیکه . خیلیم بازی گوشه همش پشتک وارو میزنه نمیزاره بهش دست بزنم .نزدیک قفسش میشم باهاش حرف میزنم شروع میکنه همش پشتک وارو میزنه میام عقب بعد یه چیزی میگه ولی نامفهومه متوجه نمیشم چی کلمه ای میگه . امیدی هست چطوری رامش هم کنم خیلی ممنون میشم جواب بدید سپاسگذارم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    باعرض سلام خدمت شما . من چندروز پیش یه مرغ مینا گرفتم از پرنده فروشی . پرنده فروش گفت که 7 الی 8 ماهشه . لطفا لطف کنید بگید به حرف میاد من خیلی نگرانم ایا میتونم امید داشته باشم . دور چشاش سفید نیست سیاهه پایین چشاش زرد ماننده دمشم بزرگ نیست زیاد کوچیکه . خیلیم بازی گوشه همش پشتک وارو میزنه نمیزاره بهش دست بزنم .نزدیک قفسش میشم باهاش حرف میزنم شروع میکنه همش پشتک وارو میزنه میام عقب بعد یه چیزی میگه ولی نامفهومه متوجه نمیشم چی کلمه ای میگه . امیدی هست چطوری رامش هم کنم خیلی ممنون میشم جواب بدید سپاسگذارم
    سلام. ببخشید متوجه پاسخ نشدید؟؟؟ به پست بالا دقت کنید!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779
    خیلی از شما دوست عزیز ممنونم که جواب دادید . میخواستم ببینم چکار کنم رام بشه اطلاعاتی هم که درمورد مینام دادم فروشنده راست گفته که 7 الی 8 ماهشه این کلمه ی نامفهومیم و که میگه امیدی هست به حرف بیاد تو این سن ممنون میشم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779
    ببخشید با چطوری عکس مینامو اینجا بفرستم چکار باید بکنم ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی از شما دوست عزیز ممنونم که جواب دادید . میخواستم ببینم چکار کنم رام بشه اطلاعاتی هم که درمورد مینام دادم فروشنده راست گفته که 7 الی 8 ماهشه این کلمه ی نامفهومیم و که میگه امیدی هست به حرف بیاد تو این سن ممنون میشم
    ببخشید با چطوری عکس مینامو اینجا بفرستم چکار باید بکنم ممنون
    خواهش میکنم. اگه از گفته فروشنده مطمئنید لزومی به گذاشتن عکس نیست چون سن دقیق رو نمیشه از روی عکس تشخیص داد. فقط حدودی قابل تخمینه.

برای رام و سخنگو کردن هم از 2/5 ماهگی زمان خوبیه و اگر درست اموزش ببینه از 8 ماهگی میتونه صحبت کنه.

مقالات اموزشی در این لینک هست. مطالعه کنید

https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=575

اپلود عکس

https://www.google.com/url?sa=t&sour...a-bdd8xPe2JsAh

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    23779
    باعرض سلام دوستان چطوری عکس مینامو بزارم اینجا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    باعرض سلام دوستان چطوری عکس مینامو بزارم اینجا
    تعجب میکنم شما چرا اصلا پستها رو نمیخونید!!!! براتون لینک اپلود گذاشتم. خواهشا بیشتر توجه کنید که با پرسش تکراری بی نظمی در تاپیک ایجاد نکنید.

صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)