صفحه 47 از 60 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 593
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    دوستان یک نکته مهم:
    ********مهم********
    در صورتی که به شما گفتن حشره،کرم و غذای زنده به مرغ میناتون بدین لطف کنید جوش بیارید!!
    از دانه ی پارس خیلی خطرناک تره،در پیج قبل همونطور که مدیر کل گفتن دانه هرچه تیره تر باشه آهنش بیشتره.اون جیزی که در حشره ها و کرم ها میبینیم آهن بسیار بالایی داره!!
    و میتونه مینای شما رو خیلی سریع و فجیع به هماکروماتوز مبتلا کنه.
    دوستان برای اینکه سر در گم نشوند بنده یک یادآوری میکنم:بیماری هموکروماتوز یا هماکروماتوز بیماری ای است که آهن در اثر ورود به بدن بیش از نیاز در کبد جمع شده و جلوی اشتها و سیستم گوارش را میگیرد.این بیماری نشانه هایی مانند:کسلی ،بیحالی،غذا نخوردن،گاهی سرگیجه،دفع نداشتن و... .
    ،جهت درمان باید از غذا دادن خودداری کرده و هر روز ۴ قطره روغن زیتون داد.البته پس از تشخیص پزشک!
    ،جهت پیشگیری:پیش از دادن غذاهایی که تا حالا ندادین و جایی گفته نشده حتما از دامپزشک بپرسین.گوشت،دانه ی پارس،زرده ی تخم مرغ،مرغ به مقدار زیاد،اسپناچ و هر چیزی که آهن به مقدار زیاد داشته باشه ندین.صد البته حذف آهن نادرست است.جزو نیاز های بدن میباشد و مقدار اندازه ای داره.
    *موفق باشید.

Sent from my K00E using Tapatalk
    ویرایش توسط vonarian : 1st July 2017 در ساعت 11:39 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazgolll نمایش پست ها
    سلام امروز صب ک ب مینا عذا دادم بعدش اسهالی شد میشه کمکم کنید خواهشا
    جوجه میناها اوایل صبح اسهال میشن. اگر ساعات بعد از تغذیه نرمال شد و وضعیت تغذیه اش خوب بود و کسالت نداشت ، مشکلی نداره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    22199
    سلام امروز جوجه مینا من نوک زد و یک مورچه خورد میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد براش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام امروز جوجه مینا من نوک زد و یک مورچه خورد میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد براش
    خیر مشکلی پیش نمیاد. ضمنا دوست عزیز مرغ مینا پرنده دانه خوار نیست نباید ارزن . کتان . گندم و انواع دانه بهش داده بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    22199
    سلام من ب راهنمایی شما غذا مخصوص مینا گرفتم ب جا دونه پارس الان ک خیس میکنم بهش میدم زیاد مایل نیست بخوره مثل دونه پارس چ کارباید بکنم دونه پارس بهتر میخوره بعد مارک غذا هم tonicهستش و ی بوی خاصی هم داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    سلام من ب راهنمایی شما غذا مخصوص مینا گرفتم ب جا دونه پارس الان ک خیس میکنم بهش میدم زیاد مایل نیست بخوره مثل دونه پارس چ کارباید بکنم دونه پارس بهتر میخوره بعد مارک غذا هم tonicهستش و ی بوی خاصی هم داره
    این تاپیک رو مشاهده کنید
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...QaZdho4zu6Ec0g

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19171
    درود بر شما.
    اولا لطف کنید تبلیغات رو ادامه ندین.دوما اگر ادامه پیدا کنه توسط مدیران سایت با شما برخورد میشه.
    پس از 2 سالگی با تمرین بیشتری یاد میگیره.[/B]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. عکس از پلت بزارید و یا ترکیباتشو بنویسید. این مدت به دان پارس عادت کرده و طبیعیه اگر پلت نخوره. پلت هم انواع مختلف داره که بعضیهاش مورد پسند مینا نیست و زمان میبره تا عادت کنه. بهتر بود قبلا مشورت میگرفتید برای خریدش.راهنماییتون میکردم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    22222
    سلام دوستان
    ببخشید میخوام بدونم اگه مینا صدای اضافی و بی معنی درمیاره علتش چیه بیشتر شبیه جیغ زدن یا وق وق کردنه انگار نمیخواد حرف بزنه درحالی که سخنگوعه فقط یه صداییو هی تکرار میکنه و همه رو کلافه کرده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    22222
    واس توضیحات بیشتر اضافه کنم که مینای من نزدیک ۳ سالشه ، نر هستش و حرفم میزنه منتهی انگار بی تابی میکنه دوس داره بیاد بیرون شاید ...احتماال داره که دوس نداشته باشه بمونه و بخواد ازاد باشه تا جفت پیدا کنه؟

صفحه 47 از 60 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)