مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mamdardo نمایش پست ها
    لطفا یکی به من جواب بده خیلی واجبه‌
    سلام . قبل از خرید بهتر بود اطلاعات بیشتری در مورد طوطی کسب میکردید تا بدون هیچ شکی به فروشنده ، طوطی رو میخریدین.
    عکس طوطی رو در یک سایت آپلود عکس ، آپلود کنید و لینکش رو بذارید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    26557
    سلام من ی ملنگو میخام بخرم میخواستم راهنماییم کنین آگه میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و طوطی
    شماره عضویت
    26588
    سلام من چطور میتونم عکس آپلود کنم و سوالم رو بپرسم لطفا راهنماییم کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین کریم زاده نمایش پست ها
    سلام من چطور میتونم عکس آپلود کنم و سوالم رو بپرسم لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    در سایت uupload.ir میتوانید تصاویر موردنظر خود را آپلود کرده و سپس در هنگام تایپ پست خود از گزینه اضافه کردن عکس استفاده کنید و لینک کامل عکس را کپی پیست کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    26798
    سلام خدمت دوستان گرامی.. من قصد خرید یک جوجه ملنگو رو دارم میشه لطف کنید راهنمایی کنید از کجا بگیرم به چیزهایی باید دقت کنم و اینکه اگه سرنگی باشه میتونم بزرگش کنم؟ نر و ماده بودنشو چجوری تشخیص بدم چون شنیدم نرش هم استعدادش بیشتره هم زیباتره به خاطر داشتن طوقش الان بگیرم یا اونور سال کی به حرف میاد وو... کلا دوست دارم تجربه و اطلاعات کسب کنم میشه راهنمایی کنید؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza.champion نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی.. من قصد خرید یک جوجه ملنگو رو دارم میشه لطف کنید راهنمایی کنید از کجا بگیرم به چیزهایی باید دقت کنم و اینکه اگه سرنگی باشه میتونم بزرگش کنم؟ نر و ماده بودنشو چجوری تشخیص بدم چون شنیدم نرش هم استعدادش بیشتره هم زیباتره به خاطر داشتن طوقش الان بگیرم یا اونور سال کی به حرف میاد وو... کلا دوست دارم تجربه و اطلاعات کسب کنم میشه راهنمایی کنید؟
    سلام
    جوجه سرنگی هم میتونید بخرید ولی باید در روز هر ۶ ساعت به اندازه مناسب بهش سرلاک درجه یک بدید مخصوص طوطیسانان نه سرلاک نوزاد انسان تا بتونید طوطی را بزرگ کنید وگر نه احتمال مرگ جوجه که بهش رسیدگی نشه بالای ۸۰ درصد هست و بهتر هست از سری بعد عید خرید کنید که احتمالا درشت تر از سری قبل از عید هست
    طوطی نر یا ماده زیاد از نظر استعداد تفاوتی ندارن ولی باید باهاش روزی یکی دو ساعت از یک ماه بعد از دانخور شدن تمرین بشه وگر نه ملنگو هم زود پرکن میشه و عصبی
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1Amir نمایش پست ها
    سلام من ی ملنگو میخام بخرم میخواستم راهنماییم کنین آگه میشه
    سلام
    میتونید دانخور شده یا سرلاکی خرید کنید.
    طوطی بالغ برای دستی شدن و سخنگویی ارزش خرید ندارد.
    موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    26798
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    جوجه سرنگی هم میتونید بخرید ولی باید در روز هر ۶ ساعت به اندازه مناسب بهش سرلاک درجه یک بدید مخصوص طوطیسانان نه سرلاک نوزاد انسان تا بتونید طوطی را بزرگ کنید وگر نه احتمال مرگ جوجه که بهش رسیدگی نشه بالای ۸۰ درصد هست و بهتر هست از سری بعد عید خرید کنید که احتمالا درشت تر از سری قبل از عید هست
    طوطی نر یا ماده زیاد از نظر استعداد تفاوتی ندارن ولی باید باهاش روزی یکی دو ساعت از یک ماه بعد از دانخور شدن تمرین بشه وگر نه ملنگو هم زود پرکن میشه و عصبی
    موفق باشید
    خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز.. فکر کنم بتونم از پسش بر بیام.. این صفحه رو کامل مطالعه کردم..http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=15575 من ساکن تهرانم بعد از عید مثلا اردیبهشت ماه از کجا تهیه کنم به چه نکاتی موقع خرید باید توجه کنم در ضمن میخوام نر باشه چطور بفهمم؟ تست دی ان ای دارن یا راهی هست که بفهمم نره یا نه و اینکه حلقه پا باشه یا نباشه چه فرقی داره.. لطفا به این سوالا جواب بدید و اگه نکته خاصی ام مد نظرتون هست بنده رو بی اطلاع نزارید ممنون میشم...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza.champion نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم دوست عزیز.. فکر کنم بتونم از پسش بر بیام.. این صفحه رو کامل مطالعه کردم..http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=15575 من ساکن تهرانم بعد از عید مثلا اردیبهشت ماه از کجا تهیه کنم به چه نکاتی موقع خرید باید توجه کنم در ضمن میخوام نر باشه چطور بفهمم؟ تست دی ان ای دارن یا راهی هست که بفهمم نره یا نه و اینکه حلقه پا باشه یا نباشه چه فرقی داره.. لطفا به این سوالا جواب بدید و اگه نکته خاصی ام مد نظرتون هست بنده رو بی اطلاع نزارید ممنون میشم...
    باید از پرنده فروشی ها بخرید و موقع خرید دقت کنید ناخن ها و منقار و چشم های پرنده سالم و بدون لکه خون یا عفونت باشد و اگر همه هم سن باشند اون هایی که از بین بقیه سر درشت تری دارند احتمال نر بودن زیادتر هست ولی روش قطعی نیست&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br&gt;<br>
    حلقه پا یعنی موقع تولد یک حلقه میکنند تو یکی از پاهای پرنده که در برخی موارد تاریخ تولد پرنده و کشور یا شهر تولد پرنده روی اون حک شده که طوطی هایی که تو منزل متولد میشوند اگر صاحب پرنده بخواد میتونه برای جلب اعتماد خریداری که بعدا قراره جوجه طوطی را بخره یک حلقه حاوی اطلاعاتی که گفتم تو پای پرنده بکند&amp;lt;br&amp;gt;موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27009
    سلام من یه ملنگو گرفتم حدودا ۱.۵ سالشه گفتن حرف میزنه ولی من ندیدم حرفی بزنه رام هست رو دست میادولی با من تا مردی نباشه ارتباط میگیره ولی هرمردی بیاد دیگه به من محل نمیده چیکارکنم به من بیشتر از همه توجه کنه من بعنوان صاحبش بشناسه و وابسته شه

صفحه 515 از 529 نخستنخست ... 15415465496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)