صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11337
    و...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11337
    و....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    12630

ابراز تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    مطلب اختصاصی پارسی پت ........ مترجم :* فرشاد رضایی

در ادامه سیاستی که در پارسی پت از فروردین سال گذشته اتخاذ نمودیم پرورش دهندگان و تکثیر کنندگان جهان را معرفی نمودیم . در ادامه یکی دیگر از بزرگترین تکثیر کنندگان را مورد مطالعه قرار می دهیم :

یکی از معرف ترین تکثیر کنندگان و پرورش دهندگان دیسکس آقای الکساندر پیووارسکی می باشند که دوست عزیزمون آقای بولنت آجون با ایشان مصاحبه ای انجام دادند و تصاویری از محل کار و تکثیر ایشون تهیه کردند . حال به سوال و جوابهای انجام شده می پردازیم

سوال :* در بین ماهیهایی که تکثیر می کنید از کدام نژاد ها بیشتر خوشتان می آید ؟*

جواب - با اینکه فرق گذاشتن بین دیسکس هایی که تکثیر می کنم بسیار سخت هست ولی به دلیل معروف کردن من در جهان از نِژاد رد تورک بیشتر خوشم میاد .

سوال - در مورد نژاد هایی که مشغول به تکثیر آنها هستید صحبت کنید .

جواب - با اینکه اکثر دیسکس های تکثیری من رد ترک هستند ولی نِژادهای زیر را نیز تکثیر می کنم .

pigeon, leopar, blue cobalt, blue diamond, solid turkuaz, fire red

- در عمل تکثیر به چه نکاتی دقت بیشتری می کنید ؟

جواب :*بعد از جدا کردن بچه دیسکس ها از والدین اولین کار بنده آنهایی که نسبت به بقیه دارای مشکل خصوصا مشکل فین و رشد دارند را از بین می برم (*عجب کاری - رضایی) . به همین دلیل در بین دیسکس های بنده مشکل بیماری تا کنون دیده نشده است . انتخاب زیباترین ماهیهای مولد نیز از کارهای اصلی بنده هست .

1- فرم ماهی 2- طرح ماهی ( خصوصا در لئوپارد و ترک ها )* 3- رنگ دیسکس برای من بسیار مهم هستند .

سوال: تغذیه ماهیهای بالغ شما چه هستند ؟*

جواب : غذای دست ساز خودم که شامل دل گوساله - ویتامینها - رنگهای طبیعی - غذای خشک - جلبک و همینطور گرانولهای مرغوب .

سوال : سیستم فیلتری که در تانکها استفاده می کنید چیست ؟*

جواب :* از این سیستم در سایت خود به طور کامل توضیح داده ام می توانید از آنجا در جریان کامل قرار بگیرید .

( technology )

سوال: در خصوص تکثیر مصنوعی چه فکر می کنید ؟*

جواب : با توجه به اینکه تغذیه دیسکس از والدین خود به رشد و تکامل آنها بیشترین تاثیر را دارد به تکثیر به روش طبیعی علاقه مندم که در سالنم نیز به بچه هایی که به تن والدین چسبیده گواه این قضیه است . یکی از دلایل کیفیت خوب دیسکس های بنده نیز همین موضوع است . تنها زمانی که نیاز به
    سرعت بیشتر برای تکثیر دارم از روش مصنوعی استفاده می کنم .

سوال : در خصوص تعداد تولید سالانه خود اطلاعاتی به ما بدهید .

جواب :*سالانه 60000 دیسکس تکثیر می کنم که البته این مقدار با توجه به خواست بیشتر مشتری گاها بسیار بیشتر نیز می شود .

سوال: چرا در مسابقات جهانی شرکت نمی کنید ؟*

جواب :* با توجه به اینکه با ظرفیت کل در حال کار هستم نیازی به دریافت جایزه ای ندارم . چون در خانه خود در حال تکثیر هستم و یک مغازه بزرگ عینک فروشی هم دارم Piwo Optik برای کم نشدن کیفیت کاری و وقت کافی فقط به کار تکثیر مشغول می باشم .

سوال : در اروپا هزینه آب و برق بسیار زیاد است و تکثیر و پرورش دهندگان همواره از آن شاکی هستند شما چقدر صرف این هزینه های می کنید ؟*

جواب : تقریبا سالانه 26000 یورو به پول آب و برق می پردازم .

سوال : آیا صدعفوی نیز می کنید ؟

جواب:* با توجه به اینکه امکان بیماری به ماهیها نمی دهم هیچ نوع دارویی مصرف نمی کنم . دقت در ژنتیک ماهیها - سیستم مناسب موجود در سالن - کنترل مرتب تکثیر خانه و جلوگیری از ورود هر نوع ماهی به داخل سالن از دلایل نبودن مشکل در سالن من می باشد .

طبق بیان گزارشگر ایشان حدود 116000 یورو صرف این کار نموده است اخلاق خوب و حرفه ای بودن در کارش را از جمله نکات برجسته ی حضورش در سالن ایشان می داند .

با تشكر از استاد گرامي:
    اگه امكان دارد نحوه فيلتراسيون ذكر شده در سايت آقای الکساندر پیووارسکی را ترجمه كرده و در اين قسمت جهت استفاده دوستان قرار دهيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    12630
    ممنون بابک عزیز .... دقیقا ... من واقعا از جفت هایی که داره خوشم اومد . خیلی زیاهستند . خصوصا مولدهاش . حالا به عکس دوم از بالا نگاه کنید ببینید چه سایزی هستند و چه با کیفیت ...

راستی دوستان یه سایتی هم هست که توی یکی از جوابها خودش معرفی کرده حتما سر بزنید مطالب جالبی داره .
    باسلام و تشكراز استادگرام :
    اگر امكان دارد لينك سايت مورد نظر رو جهت استفاد قرار بدين .بازم ممنون

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط kingfish نمایش پست ها
    باسلام و تشكراز استادگرام :
    اگر امكان دارد لينك سايت مورد نظر رو جهت استفاد قرار بدين .بازم ممنون
    سلام لینکش هست . همون روی تکنولوژی کلیک کنید به سایت لینک داده شده است /

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    سلام و با تشکر خدمت دوستان و خسته نباشید خدمت استاد رضای دو تا نکته به ذهنم خطور اول اینکه واقعا فرهنگ تکثیر دیسکس های خوب و اهمیت به جداسازی دیسکس های سالم و ناسالم خیلی جالب بود ولی یک سوال از آقای رضای در عکس های آخر تو تانک تکثیر با وجود لاروها قدار زیادی پس مانده و یا مدفوع ماهی ها بود و هنوز موجود بود نظرتون در این مورد چیه؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط دیسکس سقز نمایش پست ها
    سلام و با تشکر خدمت دوستان و خسته نباشید خدمت استاد رضای دو تا نکته به ذهنم خطور اول اینکه واقعا فرهنگ تکثیر دیسکس های خوب و اهمیت به جداسازی دیسکس های سالم و ناسالم خیلی جالب بود ولی یک سوال از آقای رضای در عکس های آخر تو تانک تکثیر با وجود لاروها قدار زیادی پس مانده و یا مدفوع ماهی ها بود و هنوز موجود بود نظرتون در این مورد چیه؟
    سلام . مطمئنا سیفون از ته رو روزی یکبار حداقل انجام می دند . احتمالا بعد از غذا دهی برای گرفته شدن هر دو اینها منتظر تغذیه دیسکس ها بوده اند .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - کبوتر
    شماره عضویت
    15244
    مطلب اختصاصی پارسی پت ........ مترجم :* فرشاد رضایی

در ادامه سیاستی که در پارسی پت از فروردین سال گذشته اتخاذ نمودیم پرورش دهندگان و تکثیر کنندگان جهان را معرفی نمودیم . در ادامه یکی دیگر از بزرگترین تکثیر کنندگان را مورد مطالعه قرار می دهیم :

یکی از معرف ترین تکثیر کنندگان و پرورش دهندگان دیسکس آقای الکساندر پیووارسکی می باشند که دوست عزیزمون آقای بولنت آجون با ایشان مصاحبه ای انجام دادند و تصاویری از محل کار و تکثیر ایشون تهیه کردند . حال به سوال و جوابهای انجام شده می پردازیم

سوال :* در بین ماهیهایی که تکثیر می کنید از کدام نژاد ها بیشتر خوشتان می آید ؟*

جواب - با اینکه فرق گذاشتن بین دیسکس هایی که تکثیر می کنم بسیار سخت هست ولی به دلیل معروف کردن من در جهان از نِژاد رد تورک بیشتر خوشم میاد .

سوال - در مورد نژاد هایی که مشغول به تکثیر آنها هستید صحبت کنید .

جواب - با اینکه اکثر دیسکس های تکثیری من رد ترک هستند ولی نِژادهای زیر را نیز تکثیر می کنم .

pigeon, leopar, blue cobalt, blue diamond, solid turkuaz, fire red

- در عمل تکثیر به چه نکاتی دقت بیشتری می کنید ؟

جواب :*بعد از جدا کردن بچه دیسکس ها از والدین اولین کار بنده آنهایی که نسبت به بقیه دارای مشکل خصوصا مشکل فین و رشد دارند را از بین می برم (*عجب کاری - رضایی) . به همین دلیل در بین دیسکس های بنده مشکل بیماری تا کنون دیده نشده است . انتخاب زیباترین ماهیهای مولد نیز از کارهای اصلی بنده هست .

1- فرم ماهی 2- طرح ماهی ( خصوصا در لئوپارد و ترک ها )* 3- رنگ دیسکس برای من بسیار مهم هستند .

سوال: تغذیه ماهیهای بالغ شما چه هستند ؟*

جواب : غذای دست ساز خودم که شامل دل گوساله - ویتامینها - رنگهای طبیعی - غذای خشک - جلبک و همینطور گرانولهای مرغوب .

سوال : سیستم فیلتری که در تانکها استفاده می کنید چیست ؟*

جواب :* از این سیستم در سایت خود به طور کامل توضیح داده ام می توانید از آنجا در جریان کامل قرار بگیرید .

( technology )

سوال: در خصوص تکثیر مصنوعی چه فکر می کنید ؟*

جواب : با توجه به اینکه تغذیه دیسکس از والدین خود به رشد و تکامل آنها بیشترین تاثیر را دارد به تکثیر به روش طبیعی علاقه مندم که در سالنم نیز به بچه هایی که به تن والدین چسبیده گواه این قضیه است . یکی از دلایل کیفیت خوب دیسکس های بنده نیز همین موضوع است . تنها زمانی که نیاز به
    سرعت بیشتر برای تکثیر دارم از روش مصنوعی استفاده می کنم .

سوال : در خصوص تعداد تولید سالانه خود اطلاعاتی به ما بدهید .

جواب :*سالانه 60000 دیسکس تکثیر می کنم که البته این مقدار با توجه به خواست بیشتر مشتری گاها بسیار بیشتر نیز می شود .

سوال: چرا در مسابقات جهانی شرکت نمی کنید ؟*

جواب :* با توجه به اینکه با ظرفیت کل در حال کار هستم نیازی به دریافت جایزه ای ندارم . چون در خانه خود در حال تکثیر هستم و یک مغازه بزرگ عینک فروشی هم دارم Piwo Optik برای کم نشدن کیفیت کاری و وقت کافی فقط به کار تکثیر مشغول می باشم .

سوال : در اروپا هزینه آب و برق بسیار زیاد است و تکثیر و پرورش دهندگان همواره از آن شاکی هستند شما چقدر صرف این هزینه های می کنید ؟*

جواب : تقریبا سالانه 26000 یورو به پول آب و برق می پردازم .

سوال : آیا صدعفوی نیز می کنید ؟

جواب:* با توجه به اینکه امکان بیماری به ماهیها نمی دهم هیچ نوع دارویی مصرف نمی کنم . دقت در ژنتیک ماهیها - سیستم مناسب موجود در سالن - کنترل مرتب تکثیر خانه و جلوگیری از ورود هر نوع ماهی به داخل سالن از دلایل نبودن مشکل در سالن من می باشد .

طبق بیان گزارشگر ایشان حدود 116000 یورو صرف این کار نموده است اخلاق خوب و حرفه ای بودن در کارش را از جمله نکات برجسته ی حضورش در سالن ایشان می داند .

با سلام ببخشید چه جوری میتونم از این ردتورک های خوشگل خرید با سایز 20 سانت به سایتش سر زدم ولی ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط itlor نمایش پست ها
    با سلام ببخشید چه جوری میتونم از این ردتورک های خوشگل خرید با سایز 20 سانت به سایتش سر زدم ولی ...
    دوست عزیز این تاپیکه معرفی تکثیر کننده معروفی از دنیاست نه بخش خرید و فروش دیسکس !
    از پایین صفحه اصلی انجمن وارد قستم خرید و فروش ماهی بشید ، تو بخش فروش ماهی پارسی پت معمولا دیسکس های خوبی برای فروش وجود داره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی وپرنده
    شماره عضویت
    15253
    بابا دست خوش به این همه پشت کار.عب دیسکسایی دارن کاش میشد دوسه تا از اینا مال ما بود.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)