صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 59
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    خیلی زیباست
    فکر کنم دور بعدی مسابقه زیبا ترین پرنده ی خانگی خیلی جذاب باشه رقیب زیاد شده
    طوطیه خیلی زیبایی دارید فقط لطفا اگه امکانش هست اکس کاملش رو هم بزارید (تمام قد البته با دم)
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    سلام دوباره اومدم تا عکس بزارم از آرا شرمنده بابت کیفیته پایینه عکسا چون دارم آلبومشو از اول می سازم دیگه به بزرگواریه خودتان ببخشید اینجا دوربینمو قر گرفتن از دوربین گوشیم استفاده کرده بودم معذرت می خوام.
    اینم زمانی که داشت با نردبانی که براش خریدم بازی می کنه.
    قفلشو که داغون کرد در میاره مکنه تو دهنش باید برم ازش بگیرم. خرابکار حرفه ایی که می گن این حضرت والاست.

اینا هم زمانی که در حال نوازشش هستیم ولو می شه روی قفس پاهاشو می بره بالا. بالهاشم می بره بالا که زیر بالهاشو بخارونیم. ای جانم رو که نیست مامی جان.....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    خیلی زیباست
    فکر کنم دور بعدی مسابقه زیبا ترین پرنده ی خانگی خیلی جذاب باشه رقیب زیاد شده
    طوطیه خیلی زیبایی دارید فقط لطفا اگه امکانش هست اکس کاملش رو هم بزارید (تمام قد البته با دم)
    موفق باشید
    سلام ممنون شما لطف دارید مرسی در اون حد نیست که بخواد تو مسابقه شرکت کنه
    بازم ممنون
    چشم حتما اینم 2 تا از عکساش اگه مورد نظرتان باشه تا دوباره بزارم

بازم یک دنیا ممنون که سر زدید مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پلنگ ماهی :دی
    شماره عضویت
    6643
    چه چشمای قشنگی هم داره:smile (200):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    نقل قول نوشته اصلی توسط soap نمایش پست ها
    چه چشمای قشنگی هم داره:smile (200):
    ممنون از شما لطف دارید مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام دوست گرامی
    تبریک عرض میکنم برای این جوجه ارای زیبا
    مطالبی بز اساس تجربه به نظرم رسید که پیشنهاد میدهم:
    1- تمامی جوجه اراهای وارداتی کما بیش بسیار صاف و زیبا هستند در رابطه با تغذیه بسیار وسواس به خرج دهید طوطی های آرا بسایر علاقه به سبزیجات و صیفی جات دارند و در حال حاضر که سن رشد را سپری میکنند نیاز مبرم به جیره غذایی کامل دارند .
    2- این جوجه تقریبا یک ساله هست و این سن بهترین زمان سخنگویی طوطی هست . من مهر امسال یک ارا مثل طوطی شما خریدم 12 کلمه صحبت میکرد ولی متاسفانه به من وفا نکرد و یکی از دوستان از من خرید .
    3- حمام برای آرا ها بسیار مهم هست و این طوطی ها برای اینکه رنگی شفاف و بدنی تمیز داشته باشند نیاز به حمام حد اقل هفتگی دارند . طوطی شما کمی رنگ کدر دارد ( شاید مربوط به دوربین باشد)یکی از دلایل هم میتونه کمبود سبزیجات در جیره غذایی باشه . پیشنهاد میکنم فلفل دلمه ای حتما تو جیره باشه .
    جوجه آرا معمولا گاز نمیگرند و صدا هم ندارند( جیغهای معروف) ولی به موازات بزرگ شدن طبیعت این پرنده تکمیل خواهد شد و متعجب نشید . فکهای جوجه الان قوی نیست ولی همچین که چشمها روبه طوسی شدن رفتند بر اثر غریضه مایل به گاز گرفتن و امتحان هر چیزی که دم منقارشون میاد میشوند.
    مطمئن هستم که با این پرنده فاخر لحظات خوبی خواهید داشت .
    با آرزوی سلامتی برای شما و پرنده زیباتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام
    خیلی خوشگله رملین جون تبریک میگم بهت:smile (102):
    عکس اولیه که تمام قد گرفتی حرف نداره به این نازی چرا میگی در حد مسابقه نیست؟:smile (199):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    خیلی خوشگله تبریک میگم بهتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پلنگ ماهی :دی
    شماره عضویت
    6643
    اسم ارا هستش یا نژادشه؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    6153
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    تبریک عرض میکنم برای این جوجه ارای زیبا
    مطالبی بز اساس تجربه به نظرم رسید که پیشنهاد میدهم:
    1- تمامی جوجه اراهای وارداتی کما بیش بسیار صاف و زیبا هستند در رابطه با تغذیه بسیار وسواس به خرج دهید طوطی های آرا بسایر علاقه به سبزیجات و صیفی جات دارند و در حال حاضر که سن رشد را سپری میکنند نیاز مبرم به جیره غذایی کامل دارند .
    2- این جوجه تقریبا یک ساله هست و این سن بهترین زمان سخنگویی طوطی هست . من مهر امسال یک ارا مثل طوطی شما خریدم 12 کلمه صحبت میکرد ولی متاسفانه به من وفا نکرد و یکی از دوستان از من خرید .
    3- حمام برای آرا ها بسیار مهم هست و این طوطی ها برای اینکه رنگی شفاف و بدنی تمیز داشته باشند نیاز به حمام حد اقل هفتگی دارند . طوطی شما کمی رنگ کدر دارد ( شاید مربوط به دوربین باشد)یکی از دلایل هم میتونه کمبود سبزیجات در جیره غذایی باشه . پیشنهاد میکنم فلفل دلمه ای حتما تو جیره باشه .
    جوجه آرا معمولا گاز نمیگرند و صدا هم ندارند( جیغهای معروف) ولی به موازات بزرگ شدن طبیعت این پرنده تکمیل خواهد شد و متعجب نشید . فکهای جوجه الان قوی نیست ولی همچین که چشمها روبه طوسی شدن رفتند بر اثر غریضه مایل به گاز گرفتن و امتحان هر چیزی که دم منقارشون میاد میشوند.
    مطمئن هستم که با این پرنده فاخر لحظات خوبی خواهید داشت .
    با آرزوی سلامتی برای شما و پرنده زیباتون
    سلام ممنون از شما
    در رابطه با تغذیه آرا چون هنوز 1 سالش نشده هنوز سرلاک مصرف می کنه با انواع آبمیوه های طبیعی که به ترتیب اینجا غذاهایی که روزانه مصرف می کنه را اعلام می کنم خیلی به تغذیش می رسم و مراقبش هستم چون عاشقشم و می میرم براش پسرمه دیگه چیکار کنم.
    آرا الان 9 ماهشه تو زمینه سخنگویی باهاش خیلی مشکل دارم اصلا همکاری نمی کنه و نمی دانم باید چیکار کنم و ممنون می شم اگر در این زمینه به من کمک کنید چون خیلی نیاز دارم به کمکتان.
    سلام و ناقص می گه مامانم گاهی عصبانی باشه می گه و اسم خودشو گاهی اوقات بیشتر از این صحبت نمی کنه سلامم حار نیست کامل یاد بگیره نمی دانم باید چیکار کنم باهاش البته من عاشق خودشم نه حرف زدنش ولی نمی خوام حیف شه و از این سن خارج بشه.
    از آب وحشت داره اصلا سکته می کنه توی این 4 ماه که پیشمه تازه چند روزه قبل اجازه داد یه کمی با آب بریزم روش اونم با گول زدنش که یکم آب روی آرای توی آینه می ریختم بعد آقا اجازه می داد روی سر ایشان هم بریزم بله اصلا اجازه نمی ده از آب استفاده کنیم سکته می کنه.
    ایشان جیغ های معروفشان را دارن البته خیلی کم گاز نمی گیرن من قبل از آرا یه اسکارلت داشتم اونم گاز نمی گرفت با اینکه 3 سالش بود گاهی البته گاز ریز می گیره که خودش بعدا می فهمه چیکار کرده
    ممنون ولی خواهشا راهنماییم کنید ممنون می شم ازتان
    سپاسگزار هستم که به این تاپیک سر زدید و نظرات ارزشمند خودتان را در اختیارم قرار دادید ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba نمایش پست ها
    سلام
    خیلی خوشگله رملین جون تبریک میگم بهت:smile (102):
    عکس اولیه که تمام قد گرفتی حرف نداره به این نازی چرا میگی در حد مسابقه نیست؟:smile (199):
    ممنون عزیزم لطف داری گلم آخه در مقابل این همه طوطی زیبا این آرا چیزی نیست به خدا.

نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    خیلی خوشگله تبریک میگم بهتون
    ممنون از شما مرسی که سر می زنید یه دنیا سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط soap نمایش پست ها
    اسم ارا هستش یا نژادشه؟؟
    آرا نژادشه ولی من چون می خواستم اسمش با طوطی های دیگم هماهنگ باشه و هم اینکه دیدم اسم خوشگلی داره گذاشتم آرا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)