صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 107
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    سلام
    تبریک میگم شیکراجان
    خیلی لذت بردم...
    خصوصا این مرغ عشق آخری ...
    کاس اون ملنگوی آبی از دست نمیرفت خیلی زیبا بود...
    موفق باشین.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam56 نمایش پست ها
    سلام
    من باورم نیمشه که شما توی پرندگان شکاری هم سر رشته دارید این برنامه های محیط زیستی که شرکت می کنید چه جوری است میشه ما هم شرکت کنیم من از نگهداری پرندگان شکاری خوشم نمیاد چون معتقدم پت نیستند ولی دوست دارم بهشون کمک کنم چه جوری میشه توی این زمینه فعالیت کرد؟

:smile (235):
    سلام
    توی اون تاپیک توضیح دادم می تونید در نت جستجو کرده و گروه طرلان را پیدا کنید جوینده یابنده است

نقل قول نوشته اصلی توسط sam56 نمایش پست ها
    سلام
    این خیلی خوشگله الان هم داریدش ؟میشه عکس جدید ازش بذارید می خوام بدونم وقتی که پرهاش کامل در میاد چه شکلی است بعد هم کمی از اخلاقش بگید من شنیدم خیلی خشن هستند؟ درسته ؟
    :smile (228):
    سلام
    باشه عکس جدید میذارم الان دوربین دستم نیست
    در مورد اخلاقش باید بگم که کمی خشن است ولی دوست داشتنی و بسیار بسیار بسیار باهوش است از کاکتیل که رسما باهوش تر است
    در قفسش را باز می کنه میاد بیرون امروز بار دومی بود که این کار را میکرد به درش گیره زدم بعد دیدم گیره را هم باز کرد آمد بیرون و پرید نشست روی سرم
    بعد هم یک نگاه فاتحانه ای کرد بهم انگار میخواست بهم بگه که دیدی روت را کم کردم
    یک کار جالب دیگه ای که می کنه اینه که از موهام با یک پا آویزون میشه و تاب می خوره بعد هم اون وسطها یک گازی هم از گوشم میگیره این کارش خیلی بامز ه است کمی گازش درد داره ولی اینقدر شیرینه که مهم نیست
    یک عادتی که داره اینکه شب ها به جای اینکه روی چویش بخوابه میره لای یک پارچه می خوابه گاهی هم یک چشمش را از لای پارچه میاره و همه جا را میپاد
    این تجربه من بود که در موردش می توستم بهتون بگم و خودم هم فکر نمیکردم که لاو برد به این خوبی دستی بشه
    حرف نمیزنه ولی هر کاری را که بخواد انجام بده بهت می فهمونه اگر یک غذایی باب میلش نباش ظرف غذاش را خالی می کنه کف قفس، و اون وقته که من می فهمم که مثلا امروز دلش ذرت نمی خواد
    خلاصه خیلی خوب ارتباط بر قرار می کنه فقط کمی خشن است دیگه کاریش نمیشه کرد
    اما برای نگهداری پرنده جمع و جور و کم دردسری است
    به شرطی که جوجه اش گیرت بیاد ها وحشی هاش را به هیچ صورت نمیشه تربیت کرد
    موفق باشید

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    یه گزارش جدید از طوطی هام بدم بهتون
    پیکو و پر پری که معرف حضورتون هستند. اول که از قفس در میان به هم نگاه می کنند و بعد از کمی ورجه و وورجه و شیطونی کردن، برای نشستن روی کله من دعواشون میشه .......اگه به حواسم نباشه بهشون نرسم پیکو یه دل سیر پرپری را کتک میزنه .... پرپری هم مظلوم......... هی در میره و پیکو دنبالش می کنه پرهای دمش را میشکه ( کتک کاریشون در همین حد است... غافل بشم پیکو تمام پرهای دم پرپری را کنده )
    پیکو وقتی میخواد شروع کنه به اذیت کردن پر پری ، اول براش قیافه میگیره این طوری :

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

بعد دیگه واویلا

البته من نمیذارم که این اتفاق بیفته بعد تا به حال دوبار پیکو موفق شده که پرهای پرپری را بکنه ...

اما وقتهایی که پیکو را تنها از قفس بیرون میارم که کمی پروازش بدم تا خستگیش در بره یک کار جالب می کنه ...قبلا گفته بودم که عاشق تاب خوردن است... اول خیلی متشخص روی دستم میشینه بعد یکدفعه شروع می کنه به بازی کردن خودتون عکس ها را نگاه کنید متوجه میشید باور کنید بعضی وقتها پاش به هیچ جا بند نیست من نمی دونم چه جوری از انگشتام آویزون میشه ... سعی کردم طوری عکس بگیرم که واضح باشه صد تا عکس گرفتم تا اینکه این چند تا در آمد.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

گاهی اوقات یه جوری آویزون میشه که من اصلا نمی دونم چه طوری وصل شده به دستم به این عکس دقت کنید :

[IMG][/IMG]

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    وای چه جالب. چقدر دوستون داره . خیلی خوشگله .:smile (22):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    اما حالا میخوام برم سراغ طوطی جدیدم ، یک طوطی ژاردین که از خانواده طوطی های آفریقایی است به قول معروف پسر عموی تیمنه و کنگو ...ماجرای گرفتنش را قبلا گفتم

[IMG][/IMG]

الان به راحتی از دستم خوراکی میگیره و اجازه میده به نوکش دست بزنم بعضی وقتها هم که دستم را برای دادن غذا میبرم توی قفس انگشتم را میگیره و اجازه نمیده دستم را بکشم عقب باید کمی صبرکنم بعد دستم را دربیارم اون وسطها یک گازی هم میگیره این گازی که ازش حرف میزنم گاز لمس کردن و آشنایی است که حتما همه دوستان باهاش آشنا هستند در مقایسه با تیمنه (برخلاف جثه ای که داره ) گازهاش خیلی محکمه ..
    این طوطی ژاردین، اسمش میکا است ... عاشق زالزالک است.... جونش در میره برای زالزالک .... و وقتی یکی بهش میدم تا بخورتش حسابی داغونش می کنه ....

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

اما از همه جالب تر ارتباط میکا با پیکو و پرپری است وقتی میکا ، پرپری را میبینه هیچ واکنش خاصی نشون نمیده، اخلاق پرپری اینجوریه که همیشه به همه خوش آمد میگه و با اشتیاق از هر موجود زنده ای استقبال می کنه دو بار هم نوک میکا را لمس کرد و میکا هم فقط نگاهش کرد..........اما رابطه میکا و پیکو اصلا اینطوری نیست جالب تر از همه اینکه پیکو خیلی قلدرانه به میکا هم حمله می کنه فکر کنم اگر پاش بیفته میکا را هم کتک بزنه
    اینجا پیکو نشسته روی قفس میکا و پرهاش را پف داده و شاخ و شونه میکشه

[IMG][/IMG]

با زهم از آقای آژیده به خاطر کمک هاشون در خرید و نگهداری از این طوطی زیبا سپاسگزارم

:smile (129): :smile (129):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    وای چه جالب. چقدر دوستون داره . خیلی خوشگله .:smile (22):
    سلام
    این پیکو یک وروجکی است که لنگه نداره ... من خودم هم اصلا فکر نمی کردم که لاوبردها بتونن اینقدر جالب باشند

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    خیلی خوشگلن.........شیکرا...........جان.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    شیکرا جون چقدر طوطی جدیدت خوشگل و دوست داشتنی هست همشون خوشگلن ولی ژاردین تا حالا ندیده بودم طوطی جالبی به نظرمی یاد

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    شیکرا جون چقدر طوطی جدیدت خوشگل و دوست داشتنی هست همشون خوشگلن ولی ژاردین تا حالا ندیده بودم طوطی جالبی به نظرمی یاد
    ممنون شهرزاد جان
    برای من هم یک تجربه جدید است اخلاقش شبیه هیچ کدام از طوطی هایی که تا به حال داشته ام نیست
    فکر کنم حالا حالا ها طول بکشه تا هر دوتامون به خوبی با هم آشنا بشیم :smile (277):

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    خیلی با مزه ست شیکرا جان، انشالا با هم اوقات خوشی داشته باشین یکم هم شبیهه طوطی مورد علاقه منه که البته اسمشم نمیدونم البته وجه تشابهشون فقط رنگشونه ، من زیاد طوطی شناس نیستم و تا حالا هم جز یک ملنگو و تیمنه تجربه دیگری نداشتم اما این طوطی رو هر وقت عکسشو میبینم روحم از بدنم جدا میشه، میشه راهنمایی کنید بدونم چه نژادیه و اسمش چیه و اینکه تو ایران هست و اگه آره قیمت چه جوریاس؟ عاشقشم در حدی که این عکس بکه موبایلمه

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)