صفحه 46 از 84 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 832
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام خسته نباشید
    کاسکوی من اوایل ورود به خونه ما پرهای بالش رو با منقار قیچی میکرد خدا رو شکر خوب شده ولی یه سوالی برام پیش اومده که بعضی از پرها رو اون به قدری از ته قیچی کرده که انگاری از ریشه جدا شده در حالی که اون قسمت انتهایی رو نداره میخواستم بدونم اون ریشه پرها که توی بالش مونده خودش میاوفته و برای در اوردن پرجدید براش مشکل ایجاد نمی کنه و من کار خاصی براش انجام بدم یا نه؟
    مرسی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3766
    سلام دوستان ممنونم ارراهنمایهاتون .کاسکوم کف پاش دچار ترک شده ممنونم راهنماییم کنید متشکرم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5192
    خوب شد طوطی ما لب مرگ نیست.و الا تا حالا کفنش هم پوسیده بود.کسی جواب نمیده؟طوطیم بدجوری داره پر میکنه.همیشه هم آزاده.زیاد هم براش وقت میزارم.غذا هم همه جوره براش فراهم میکنم.بازم پرهاشو میکنه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5090
    سلام آقاي دكتر.اول اينكه آدرس مطب شما كجاس؟بعدش من ميناي گوشواره اي خريدم الان 2ماه كه دارمش اما فقط بيا رو ياد گرفته اونم نا مفهوم جيغ هم ميزنه.بيا رو نامفهوم خيلي تكرار مي كنه.فروشنده گفت زير يك سالشه.چشماش قهوه اي تيره هست.ميشه بگين چند وقتشه؟با من هم اصلاً دوست نشده.فقط انگور از دستم مي خوره.آب تني هم نمي كنه.تا حالا هم از قفس بيرونش نياوردم.اگه ميشه راهنماييم كنين.ممنون ميشم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad8040 نمایش پست ها
    سلام آقاي دكتر.اول اينكه آدرس مطب شما كجاس؟بعدش من ميناي گوشواره اي خريدم الان 2ماه كه دارمش اما فقط بيا رو ياد گرفته اونم نا مفهوم جيغ هم ميزنه.بيا رو نامفهوم خيلي تكرار مي كنه.فروشنده گفت زير يك سالشه.چشماش قهوه اي تيره هست.ميشه بگين چند وقتشه؟با من هم اصلاً دوست نشده.فقط انگور از دستم مي خوره.آب تني هم نمي كنه.تا حالا هم از قفس بيرونش نياوردم.اگه ميشه راهنماييم كنين.ممنون ميشم
    سلام

مینای گوشواره ای وقتی جوان است رنگ روشنتری دارد.
    برای تعیین سن بهتر است مراجعه کنید یا چند تصویر مناسب ارسال نمایید.
    ادرس: بزرگراه صدر. خروجی کامرانیه . 50 متر بعد از پل زیر گذر سمت چپ دامپزشکی تهران از ساعت 4-9

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط dada_shi نمایش پست ها
    خوب شد طوطی ما لب مرگ نیست.و الا تا حالا کفنش هم پوسیده بود.کسی جواب نمیده؟طوطیم بدجوری داره پر میکنه.همیشه هم آزاده.زیاد هم براش وقت میزارم.غذا هم همه جوره براش فراهم میکنم.بازم پرهاشو میکنه.
    سلام

دوست عزیز اینجا مطب مجازی نیست و تشخیص و درمان در مطب و با معاینه بالینی و انجام ازمایشات لازم انجام میشود. بنا بر این اگر پرنده ای بیمار است باید در اسرع وقت به دامپزشک ارجاع شود.
    پرکنی هم بیماری ساده ای نیست و در حدود 30 درصد از بیماران ممکنست به هیچ درمانی پاسخ ندهند. بنا بر این بهتر است جهت درمان مراجعه نمایید

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza876 نمایش پست ها
    سلام.اقا من یک هفتست که کاسکومو خریدیم یه ذره اهلی بود.الان غذا از دست میگیره و میزاره متقارشو ناز کنم البته بعد یه مدت کوتاه میکشه منقارشو.وقتی کلمه واسش تکرار میکنم اصلا گوش نمیکنه و به کارای دیگه میپردازه.لطفا جواب منو بدین که خیلی نگرانم...........................
    سلام

نگران چه موردی هستید؟
    برای اهلی کردن و ایجاد ارتباط و اموزش تکلم زمان بسیار بیشتری نیاز است.

برهانی کیا

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر و خسته نباشید
    من یدونه شاه طوطی دارم یک شرح حال 1 روزش و مینویسم چون فکر میکنم زیاد میخوابه یا همو حالت چرت آخه دیده بودم گفته بودین خواب یا چرت زیاد خوب نیست واسه طوطی.
    طوطی من صبح که طرفای 8 پا میشه از خواب غذا میخوره و بازی میکنه با اسباب بازیهاش بعد طرفای 11 مخوابه تا 12 یا 12.30 بعد دوباره پا میشه بازی و غذا تا طرفای 3 یا نزدیکای 4 که دوباره میخوابه تا 6 عصر بعد دیگه غذا و بازی البته معمولاً 6 یا 7 به بعد تا 9 یا نزدیکای 10 میارمش بیرون توی خونه یا روی شونم میشینه و بازی میکنم باهاش بعد که نزدیکای 9 میزارمش توی قفس کامل دیگه تکون نمیخوره میره توی چرت تا صبح !
    اول اینکه اینقدر که این میخوابه طبیعی هستش ؟ بعد من این و طرفای 9 میزارمش تو قفس تا 11 که چراغ و خاموش کنم همش توی چرته ! بعدشم که من میرم میخوابم اینم فکر کنم میخوابه دیگه ! این بعد 9 چرت میزنه تا صبح بد نیست ؟
    اابته غذاش خوبه اصلاً کم نمیخوره ! میوه حبوبات و تخمه همیشه هست براش و مدفوعشم طبیعی هستش.
    ممنون میشم راهنمایی کنید مثل همیشه مارو.
    مرسی
    آقای دکتر ممنون میشم چواب منم بدین.
    مرسی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    4836
    سلام
    کاسکوی من 2 شب جای سرد بوده فکر کنم سرما خورده باشه بعضی موقع ها موقع نفس کشیدن خس خس می کنه چه کار باید بکنم که خوب بشه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط murphy نمایش پست ها
    سلام
    کاسکوی من 2 شب جای سرد بوده فکر کنم سرما خورده باشه بعضی موقع ها موقع نفس کشیدن خس خس می کنه چه کار باید بکنم که خوب بشه؟

سلام

دمای محیط را تا 30 درجه افزایش دهید و از بخور گرم نیز استفاده کنید .
    اگر تا 48 ساعت در حد قابل توجهی تغییر نکند به دامپزشک مراجعه کنید.

برهانی کیا

صفحه 46 از 84 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)