صفحه 30 از 84 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 832
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    سلام ...من 2روزه فقط صبح ها میبینم مدفوع کاسکوم آبکی و سبز روشنه
    بقیه روز مدفوعش عادیه
    تغذیه ش ایرادی نداشت فقط 2 یا 3 تا دونه جوانه ماش واسه اولین بار وارد غذاش کردم و اتفاقا فردای همون روز هم اینطور شد.دارم میرم مسافرت و میخوام ببرمش بنابرین زودتر میخوام از وضعش با خبر شم

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    جناب آقای دکتر برهانی کیا سلام
    لطفا در مورد شکنندگی نوک مینا نظرتون را بگوئید و چیکار کنیم تا این حالت پیش نیاید. (نوک بالای خودبخود می شکند ) ولی سریع هم رشد می کند

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط shari نمایش پست ها
    سلام ...من 2روزه فقط صبح ها میبینم مدفوع کاسکوم آبکی و سبز روشنه
    بقیه روز مدفوعش عادیه
    تغذیه ش ایرادی نداشت فقط 2 یا 3 تا دونه جوانه ماش واسه اولین بار وارد غذاش کردم و اتفاقا فردای همون روز هم اینطور شد.دارم میرم مسافرت و میخوام ببرمش بنابرین زودتر میخوام از وضعش با خبر شم
    سلام

مشكلي نيست

برهاني كيا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    جناب آقای دکتر برهانی کیا سلام
    لطفا در مورد شکنندگی نوک مینا نظرتون را بگوئید و چیکار کنیم تا این حالت پیش نیاید. (نوک بالای خودبخود می شکند ) ولی سریع هم رشد می کند
    سلام

اصلاح جيره و در اختيار گذاشتن قطعه ای سنگ یا هر شی زبر و نا هموار این مشکل را حل می کند.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEKTA نمایش پست ها
    اسم داروش انروکین 10% هست که طبق دستور پزشک با آب رقیق کردم و یک هفته بهش دادم ولی وقتی دوره ی یک هفته تموم می شه دوباره عطسه می کنه و مدفوعش آبکی و سبز خیلی روشن می شه . 2 بار در طول این ماه از این دارو و هر بار با غلظت مختلف داده . بعد از قطع دارو دوباره اسهالش شروع شده . هم این دکتری که پیشش می برم این دارو رو داده هم دانشکده دامپزشکی
    سلام

این نکته را در نظر داشته باشید که بدی شرایط نگهداری نیز با عث عود بیماری می شود.
    به هر حال بهتر است طبق انچه که در پست قبلی نوشتم عمل کنید.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    سلام
    سوراخ بینیش کیپ شده و اسهالشم بدتر شده امشب حتما"میارمش پیش شما

ممنون از راهنمایی و توجهتون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام

مشكلي نيست

برهاني كيا
    جناب برهانی کیا ممنون از پاسخ قبلی تون اما خیلی نگرانم .خوب شد مدفوعش اما الان دوباره که دیدم و عکسشم براتون میذارم واقعا ترسیدم تاحالا ندیدم مدفوعش این رنگ باشه .فقط هم همین یه بار تو امروز این مدلی بوده .آبکی هم نیس فقط رنگش خیلی روشنه.یعنی یه بار در روز ایرادی نداره؟ چون خوب شد کامل . باز امشب این شد!!!!!خودش کاملا سر حاله حتی آب هم زیادی نمیخوره وضع غذاخوردنش هم مثه سابقه.من حتی میوه و سبزی هم جز سیب بهش ندادم که بهتر شه

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4698
    سلام
    من یک دونه ملنگو دارم خیلی سرحاله و اواز می خونه جیغ می زنه و صبح تا شب هم در قفس بازه و هر وقت بخواد میاد بیرون وقتی خریدمش پرهاش کوتاه شده بود به طور کامل و شاه پر ها رو هم کوتاه کرده بودند بعد از یک مدتی خودش دو تا از شاه پر ها رو کند و جاشون پر جدید در اومد و از اون به بعد هر روز تقریبا 7-8 تا پر ( منظور از پر همون هایی که سبز خیلی روشن هستند و شبیه قاصدک و یک تیکه سفید هم دارند چیزی بین شاه پر ها و کرک های سفید طوطی ) میریزه یا خودش جدا می کنه البته تا حالا ندیدم پراش رو بکنه اما زیاد با پرهاش ور می ره حالا این رو باید چه کارش کنم ؟ یک سواله دیگه هم این که حمام نکردن طوطی به مدت طولانی ممکنه باعث این حالت پرکنی یا ریزش پر ها بشه ؟ اگه لازمه عکس از خود طوطی و پر های جدا شده بگیرم و این جا بذارم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط shari نمایش پست ها
    جناب برهانی کیا ممنون از پاسخ قبلی تون اما خیلی نگرانم .خوب شد مدفوعش اما الان دوباره که دیدم و عکسشم براتون میذارم واقعا ترسیدم تاحالا ندیدم مدفوعش این رنگ باشه .فقط هم همین یه بار تو امروز این مدلی بوده .آبکی هم نیس فقط رنگش خیلی روشنه.یعنی یه بار در روز ایرادی نداره؟ چون خوب شد کامل . باز امشب این شد!!!!!خودش کاملا سر حاله حتی آب هم زیادی نمیخوره وضع غذاخوردنش هم مثه سابقه.من حتی میوه و سبزی هم جز سیب بهش ندادم که بهتر شه

سلام

در مجموع انچه طی یک روز دفع میشود ملاک قضاوت است نه یک مورد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbgt نمایش پست ها
    سلام
    من یک دونه ملنگو دارم خیلی سرحاله و اواز می خونه جیغ می زنه و صبح تا شب هم در قفس بازه و هر وقت بخواد میاد بیرون وقتی خریدمش پرهاش کوتاه شده بود به طور کامل و شاه پر ها رو هم کوتاه کرده بودند بعد از یک مدتی خودش دو تا از شاه پر ها رو کند و جاشون پر جدید در اومد و از اون به بعد هر روز تقریبا 7-8 تا پر ( منظور از پر همون هایی که سبز خیلی روشن هستند و شبیه قاصدک و یک تیکه سفید هم دارند چیزی بین شاه پر ها و کرک های سفید طوطی ) میریزه یا خودش جدا می کنه البته تا حالا ندیدم پراش رو بکنه اما زیاد با پرهاش ور می ره حالا این رو باید چه کارش کنم ؟ یک سواله دیگه هم این که حمام نکردن طوطی به مدت طولانی ممکنه باعث این حالت پرکنی یا ریزش پر ها بشه ؟ اگه لازمه عکس از خود طوطی و پر های جدا شده بگیرم و این جا بذارم
    سلام

1 مرتب کردن پرها هر چند به مدت طولانی، بیماری یا مشکل محسوب نمی شود.
    2خیر

برهانی کیا

صفحه 30 از 84 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)