صفحه 18 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3682
    جناب آقای دکتر
    سلام
    برای من چندروزی هست که این مشکل پش اومده

کاسکویی رو حدود 15 روزه که خریدمش یکسالو نیمش هست 8 روز اول مشکلی نداشت ولی یکشب حدود 7 تا بادام زمینی با پوست بهش دادم و از فرداش دیدم مدفوعش آبکی هست الان از آبکی بودن مدفوعش 7 روزه میگذره ولی تغییری نکرده لیست غذاییشم به این شکل هست : تخمه آفتابگردان . سیب زیاد بهش میدم کاسکوم سیبها رو تیکه میکنه ولی میخوره دوروز یکبار دوتا پسته و نصف گردو . کلم بروکلی.فلفل دلمه ای . دیشبم ذرت براش آبپز کردم دوست داشت و میخوردش گندم آبپز خیلی کم بهش دادم
    کلا با اینکه مدفوعش آبکی هست ولی غذا خوردنش خوبه ولی از روزی که خریدم لاغرتر شده
    مدفوعش اصلا مثل روزهای اولش که سفت بود نیست و بیشتر مواقع یه رشته سبز با یکم سفیدی و آبکی زیاد دورش .. بعضی وقتها رشته سبز و فقط آبکی دورش گاهی هم فقط آب با یکم سفیدی

دو تا عکس از مدفوعش گذاشتم و خواهش میکنم نگاه کنن و نظرتون رو بگن که آیا اسهال داره یا نه
    توی عکسها نشون دادم که اگه سینی زیرش رو کج کنم آبکیها با سفیدیها به سرعت به طرف شیب حرکت میکنن

http://www.irupload.ir/images/jravbnfbzck7gcy355f.jpg

http://www.irupload.ir/images/3tdnmoyvt4mrnjnxuxo.jpg

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3611
    سلام اقای دکتر
    من دو ماه پیش به خاطر ایجاد شدن لایه ای قرمز رنگ پایین چشم کاکاتیلم پیش شما مراجعه کردم.حالا بعد از دو ماه دوباره این اتفاق افتاده البته این بار یه چیزی شبیه ارزن ریز روی این لایه هست که نمی دونم غدست یا یه اشغال که به اون چسبیده.
    شما دو ماه پیش به خاطر این مشکل یه قطره تجویز کردید.الان هم میتونم از اون استفاده کنم؟
    دلیل این مشکل چیه؟چطوری میشه ازش پیشگیری کرد؟
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_p نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر
    من دو ماه پیش به خاطر ایجاد شدن لایه ای قرمز رنگ پایین چشم کاکاتیلم پیش شما مراجعه کردم.حالا بعد از دو ماه دوباره این اتفاق افتاده البته این بار یه چیزی شبیه ارزن ریز روی این لایه هست که نمی دونم غدست یا یه اشغال که به اون چسبیده.
    شما دو ماه پیش به خاطر این مشکل یه قطره تجویز کردید.الان هم میتونم از اون استفاده کنم؟
    دلیل این مشکل چیه؟چطوری میشه ازش پیشگیری کرد؟
    ممنون
    سلام

از داروی قبلی استفاده کنید( حداکثر 4 روز) در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب مجددا مراجعه کنید.
    دلایل زیادی وجود دارد تا چنان ضایعاتی به وجود بیاید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1103 نمایش پست ها
    جناب آقای دکتر
    سلام
    برای من چندروزی هست که این مشکل پش اومده

کاسکویی رو حدود 15 روزه که خریدمش یکسالو نیمش هست 8 روز اول مشکلی نداشت ولی یکشب حدود 7 تا بادام زمینی با پوست بهش دادم و از فرداش دیدم مدفوعش آبکی هست الان از آبکی بودن مدفوعش 7 روزه میگذره ولی تغییری نکرده لیست غذاییشم به این شکل هست : تخمه آفتابگردان . سیب زیاد بهش میدم کاسکوم سیبها رو تیکه میکنه ولی میخوره دوروز یکبار دوتا پسته و نصف گردو . کلم بروکلی.فلفل دلمه ای . دیشبم ذرت براش آبپز کردم دوست داشت و میخوردش گندم آبپز خیلی کم بهش دادم
    کلا با اینکه مدفوعش آبکی هست ولی غذا خوردنش خوبه ولی از روزی که خریدم لاغرتر شده
    مدفوعش اصلا مثل روزهای اولش که سفت بود نیست و بیشتر مواقع یه رشته سبز با یکم سفیدی و آبکی زیاد دورش .. بعضی وقتها رشته سبز و فقط آبکی دورش گاهی هم فقط آب با یکم سفیدی

دو تا عکس از مدفوعش گذاشتم و خواهش میکنم نگاه کنن و نظرتون رو بگن که آیا اسهال داره یا نه
    توی عکسها نشون دادم که اگه سینی زیرش رو کج کنم آبکیها با سفیدیها به سرعت به طرف شیب حرکت میکنن

http://www.irupload.ir/images/jravbnfbzck7gcy355f.jpg

http://www.irupload.ir/images/3tdnmoyvt4mrnjnxuxo.jpg
    سلام

معاینه و چکاپ کامل نیاز است.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    دکتر ایا امکان تشخیص مشکل هنجره یا تنفسیش تو خونه هست که تو این هوا بیرون نیارمش؟ اگه نه که تو بیمارستان مزاحمتون بشم
    سلام

در چنین مواردی تهیه تصاویر رادیوگرافی توصیه می شود.
    درمان شدن یا نشدن بستگی به نوع بیماری دارد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan نمایش پست ها
    سلام دكتر. ممنون از راهنما ييتون. لطفا ادرس و تلفن براي مراجعه بفرماييد.
    سلام

بزرگراه صدر (غرب)، ورودی کامرانیه، 50 متر بعد از پل زیر گذر بزرگراه، سمت چپ، بیمارستان دامپزشکی تهران، از ساعت 5 عصر تا 9 شب.

شماره :2151

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3611
    سلام
    خسته نباشید
    روی جعبه ی قطره ی سیپلکس نوشته(یک ماه پس از باز شدن درپوش ظرف باقیمانده دارو را دور بریزید).حالا من از همون استفاده کنم یا یه تازه بگیرم؟

خیلی ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    3711

کوتوله برزیلی

من به تازگی 1 جفت کوتوله برزیلی خریده ام.یکی سالم و سرحال است ولی دیگری فقط در حال چرت زدن میباشد.خواهش میکنم کمکم کنید و در صورت امکان نام داروی مورد نظر را بگویید.ممنون.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3741

کمک کنید خاهشا

من یه مینا دارم یه هفته ای هست زیر پنجه راستش درد میکنه و یه حالت قرمز داره که اصلا پنجشو جمع نمیکنه و پاشو بالا میگیره از یه پماد ضد قارچی هم استفاده کردم ولی نشد لطفا کمک کنید درمانش چیه ایا انگلی این بیماری کمک کنید

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3741

مشاوره بیماری های پرندگان و طوطي سانان

من یه مینا دارم یه هفته ای هست زیر پنجه راستش درد میکنه و یه حالت قرمز داره که اصلا پنجشو جمع نمیکنه و پاشو بالا میگیره از یه پماد ضد قارچی هم استفاده کردم ولی نشد لطفا کمک کنید درمانش چیه ایا انگلی این بیماری کمک کنید

صفحه 18 از 84 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363768 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)