صفحه 17 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام دکتر جان
    این چیزی بود که به من گفتن،سرما خوردگی و چرک کردن گلو.البته مدفوع پرنده عادیه و اشتهاشم خوبه.با توجه به اینکه من کرج هستم.میتونید یک دامپزشک خوب تو کرج معرفی کنید که کارش خوب باشه.
    سلام
    متاسفانه در کرج دامپزشک پرندگانی که بشناسم سراغ ندارم.

برهانی کیا

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    سلام دکتر
    کاسکوی من الان دقیقا 2ماهه که خریدمش اما تو این مدت اصلا هیچ صدایی در نمیاره بعضی روزا یه صدایی در حد یه سوت شاید در بیاره لال هم نیست چون واسه واکسن انچنان سر و صدایی میکرد که گوش ادم کر میشد!
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم صداش در بیاد چون واقعا بی صدای بی صداست
    دکتر لطف میکنید جواب بنده رو هم بدید این بی صداییش دیگه داره نگرانم میکنه
    ممنون از لطفتون

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام اقای دکتر
    خسته نباشید
    من یک کاسکو دارم 4 روزه خریدمش اما یک مشکلی که داره این هست که پرهاشو باد میکنه مخصوصا پرهای پشت گردن و سرش جسارت هست wc هاشم کمی ابکی هست نه خیلی زیاد کمی خیس خیس هم میکنه خیلی کم
    اما به تحرکات اطرافش سریع عکس العمل نشون میده و غذا هم میخوره ایا مشکلی داره یا این روال خودشو داره میگذرونه تا به محیط جدیدش عادت کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    من در یزد هستم و اینکه دامپزشک پرندگانی را میشناسین در یزد ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3643
    سلام دكتر. ممنون از راهنما ييتون. لطفا ادرس و تلفن براي مراجعه بفرماييد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3375
    با سلام و عرض خسته نباشید .
    کاسکو ی من حدود 4-5 روز پیش تا الان هر روز مقداری از یکی دو تا از پر های مشکی زیر بالشو میشکنه و میریزه که ساقه خیلی خشکی داره یه نمونه عکسم براتون گذاشتم .ولی بقیه پرهاشو با دقت مرتب میکنه . لازم به ذکر است که از اون روز فوق العاده تحرکاتش بیشتر شده و شیطونتر .
    فایل پیوست 1554
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین که چکار باید کنم .
    باتشکر.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    دکتر لطف میکنید جواب بنده رو هم بدید این بی صداییش دیگه داره نگرانم میکنه
    ممنون از لطفتون
    سلام

قرار دادن کاسکو در محلی که صدای پرنده های دیگر را بشنود منجر به تحریک پرنده جهت سر وصدا کردن می شود.
    در صورتیکه صدای سایر پرندگان(حتی صدای ضبط شده) تاثیری نداشت، پرنده یا مبتلا به مشکل تنفسی
    است یا کلا علاقه مند به تکلم نیست.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر
    خسته نباشید
    من یک کاسکو دارم 4 روزه خریدمش اما یک مشکلی که داره این هست که پرهاشو باد میکنه مخصوصا پرهای پشت گردن و سرش جسارت هست wc هاشم کمی ابکی هست نه خیلی زیاد کمی خیس خیس هم میکنه خیلی کم
    اما به تحرکات اطرافش سریع عکس العمل نشون میده و غذا هم میخوره ایا مشکلی داره یا این روال خودشو داره میگذرونه تا به محیط جدیدش عادت کنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    من در یزد هستم و اینکه دامپزشک پرندگانی را میشناسین در یزد ؟
    سلام

پرنده شما مشکلی ندارد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdilego نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید .
    کاسکو ی من حدود 4-5 روز پیش تا الان هر روز مقداری از یکی دو تا از پر های مشکی زیر بالشو میشکنه و میریزه که ساقه خیلی خشکی داره یه نمونه عکسم براتون گذاشتم .ولی بقیه پرهاشو با دقت مرتب میکنه . لازم به ذکر است که از اون روز فوق العاده تحرکاتش بیشتر شده و شیطونتر .
    فایل پیوست 1554
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین که چکار باید کنم .
    باتشکر.
    سلام

این حالت "پر جوی" نامیده می شود.
    در صورتیکه ادامه داشت جهت درمان به دامپزشک پرندگان مراجعه کنید.

برهانی کیا

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام

قرار دادن کاسکو در محلی که صدای پرنده های دیگر را بشنود منجر به تحریک پرنده جهت سر وصدا کردن می شود.
    در صورتیکه صدای سایر پرندگان(حتی صدای ضبط شده) تاثیری نداشت، پرنده یا مبتلا به مشکل تنفسی
    است یا کلا علاقه مند به تکلم نیست.

برهانی کیا
    با سلام
    واسش صدای ظبط شده پرنده میزارم فقط گردنشو دراز میکنه گوشش و تیز میکنه و گوش میده
    اگه کاسکوی من مشکل تنفسی داشته باشه ایا درمانی واسش وجود داره؟ سر وصدای زیاد موقع واکسن میتونه دلیلی بر سالم بودن هنجرش باشه؟
    ایا بی صدا و اروم بودن به دلیل بیماری درمان داره؟
    لطفا بهم پاسخ بدید واسم هزینه تشخیص و درمان بیماریش زیاد مهم نیست(زیاد نجومی نشه) میخوام ببینم از نظر فیزیکی سالمه یا نه
    ممنون

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    با سلام
    واسش صدای ظبط شده پرنده میزارم فقط گردنشو دراز میکنه گوشش و تیز میکنه و گوش میده
    اگه کاسکوی من مشکل تنفسی داشته باشه ایا درمانی واسش وجود داره؟ سر وصدای زیاد موقع واکسن میتونه دلیلی بر سالم بودن هنجرش باشه؟
    ایا بی صدا و اروم بودن به دلیل بیماری درمان داره؟
    لطفا بهم پاسخ بدید واسم هزینه تشخیص و درمان بیماریش زیاد مهم نیست(زیاد نجومی نشه) میخوام ببینم از نظر فیزیکی سالمه یا نه
    ممنون
    دکتر ایا امکان تشخیص مشکل هنجره یا تنفسیش تو خونه هست که تو این هوا بیرون نیارمش؟ اگه نه که تو بیمارستان مزاحمتون بشم

صفحه 17 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353667 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)